477 Shares 3763 views

Serii „Stażyści”, gdzie i jak strzelać? „Stażyści”: Akcja filmu, aktorzy

Seria „Stażyści” z Serii 1 przyklejony do ekranu ogromną liczbę fanów. Jest to jeden z najbardziej udanych rosyjskiego serialu w ostatnich latach. Wszedł na antenie kanału TNT przez sześć lat i zawsze cieszył publiczności ogromny sukces.


Ile odcinków z serii „Stażyści”? Łącznie widzowie mogli oglądać swoje ulubione postacie przez 14 sezonów. Przez lata show zmieniał się wielokrotnie w obsadzie, ale nie doprowadziło do spadku ratingu lub zmiany koncepcji fabuły. Każdy aktor, z udziałem w „stażystów”, w końcu zyskał popularność w całym kraju. Tak jak wiele epizodów z serii „Stażyści”? 12 sezonów zawierał serię 20, w 10. sezonie, było 23, a 12 – 15. Publiczność zadowolony z dwóch serii New Year. Łatwo jest obliczyć, że po prostu wyszedł na ekranach 280 Series.

W tym artykule, proponujemy, aby porozmawiać o tym, jak i gdzie one sfilmowane „stażystów”, który wcielił się w rolę głównych bohaterów, jak również przypomnieć sobie kilka interesujących faktów na temat tej serii. Być może można nauczyć się czegoś nowego.

historia

Przed wiesz gdzie i jak strzelać, „Stażyści”, pamiętają historię tego pięknego projektu. Wydarzenia rozkładanie w serialu Jeden z największych rosyjskich szpitali, które uzyskać głównych bohaterów serii – młodzi i niedoświadczeni stażyści, którzy niedawno ukończyli szkolenie w szkole medycznej. Wszyscy marzą się wykazać i udowodnić władzom, że są one w stanie przyjąć na siebie pełną odpowiedzialność za swoją pracę.

To tylko wrażenie człowieka jak Andrey Evgenevich Bykov, niezwykle trudne. Bykov jest bardzo skomplikowane, ponieważ, którego jest impulsywny i nie najbardziej przyjemny człowiek. Stażyści się go boją i starają się unikać spotkań. Raz po raz wpadają w różnych zabawnych sytuacjach.

Jak i gdzie został nakręcony serial

Gdzie kręcono „stażyści”? Serial telewizyjny został nakręcony „My Studio” na terenie pawilonu należącego do firmy, a zbudowany na terenie dawnej fabryki. Jak filmowanie „stażystów”? Ciekawostką jest fakt, że cały sprzęt medyczny stosowany w filmie, teraz. To samo odnosi się do leków. Twórcy serii wziąć to wszystko do wynajęcia. Nawet koniak, który nadużywa jednego z głównych bohaterów, nie jest fałszywy.

Jest to również jeden z niewielu współczesnych seriali, w których po prostu nie ma tor śmiech, który jest integralną częścią tego gatunku.

Muzyka dla „stażystów” napisał Igor Smirnow i Nazar Rovkov z udziałem Ivan Lubennikova, Aleksandra Privalova i Mr. Bocha. Ponadto, można często znaleźć dzieła klasycznych światowej sławy kompozytorów w serii.

Nie jest tajemnicą, przed wyjęciem „Stażyści”, twórcy serii starannie badali popularną serię obcego „kliniki” i „Dom”. W „stażyści” można spotkać wiele różnych podobieństw i odniesień do tych seriali.

„Stażyści”: bohaterowie

Jak wspomniano powyżej, w „stażystów” usunięto ogromną liczbę utalentowanych aktorów, aby w pełni wyrazić siebie. Niektórzy po kilku sezonach zostali zmuszeni do opuszczenia projektu. Inne wyciągnął do niego od początku do końca. Poniżej znajduje się szczegółowa rozmowa o najwybitniejszych osobistości, które odegrały w tej serii.

Ivan Ohlobystin

Najbardziej znany rosyjski aktor, który następnie pokazać ostatecznie swoją pozycję jako główne gwiazdy. W „stażyści” dostał barwną postacią doktora Bykov. Dzięki niezrównanym talentem aktora był w stanie stworzyć jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zabawnych zdjęć na rosyjskiej telewizji.

Kariera Ivan Ohlobystina posiada ogromną liczbę wybitnych filmów, z których każdy z pewnością zasługuje na uwagę. Jego kariera aktorska rozpoczęła Ohlobystin z powrotem w latach 90-tych. Nawet wtedy, udało mu się sławny dzięki takim kultowych filmach jak „Mama, nie płaczą”, „Trzy historie” i „Osiem i pół dolarów.” Ale prawdziwa sława przyszła do aktora po wydaniu kultowej to czarna komedia o nazwie „Daun Haus”, co jest dość niezwykłe adaptacja wielkich dzieł Fedora Dostoevskogo „The Idiot”.

Następnie Ohlobystin zdecydował się opuścić kino. Wynika to z faktu, że nagle postanowił zostać księdzem. Ale rok później, wciąż powrócił do swojej kariery, a następnie pojawił się w „stażystów”, wracając do swojej dawnej świetności.

Swietłana Kamynin

Swietłana śpiewał na koncert jednej z głównych ról kobiecych. Jej postać ma surowa, ale sprawiedliwa. Anastasia Kisegach – ścisłe i pewne siebie kobiety trzymać na stanowisko ordynatora. Jest on odpowiedzialny za cały szpital i sprawia, że kluczowe decyzje. W przeciwieństwie Ohlabystina, Kaminina jest mniej znany aktor, który nie wykonał najbardziej imponującą liczbę ról. Ale jej filmografia a czasami przeskakuje ciekawą pracę.

W 2007 roku powstał film o nazwie „Simple Things”, w którym zagrała główną rolę kobiecą. Pomimo faktu, że film jest oczekiwanie na niepowodzenia handlowego, wielu znawców sztuki domu byli zadowoleni z tego, co widzieli. Ostatnio Swietłana Kamynin wystąpił w czarnej komedii Basil Sigareva „Oz”, który spowodował dużo szumu.

Vadim Demchog

Ten znany aktor, pisarz, scenarzysta i radio gra „stażystów” Jeden z najzabawniejszych ról. Postać Iwana Kupitmana lubiany przez publiczność niemal natychmiast. Obraz dermatologa, który uwielbia pić w pracy, stał się jednym z najbardziej wyróżniających się w całej serii. Ale sława przyszła do Demchog długo przed tej serii. Przez wiele lat grał w teatrze, a także przeprowadził swój własny program w radiu, co było niezwykle popularne. Od czasu do czasu, Vadim próbował swoich sił w telewizji. W szczególności, można zobaczyć ją w serialu „The Streets of Broken Lampy” i „Opera”. W 2009 roku, aktor znany z konieczności wyrażał charakter popularnego serialu animowanego „Pan Freeman”, które po prostu zdmuchnął internet.

Kristina Asmus

Ta młoda aktorka stała się sławna dzięki „stażystów”. Wcześniej nie było wiadomo, prawie nikt w naszym kraju. Jednak obraz naiwne, ale bardzo lubi kobiety wykonawczych, bez wyjątku. To stało Kristinu Asmus jedną z najpopularniejszych aktorek w kinie rosyjskim. Z powodu swojej pracy w dużych projektów, takich jak „Choinka”, „Kopciuszek”, „easy-going w oczach” i „zaświta Oto Cicho …”.

Romanenko z "stażystów" – aktor Ilya Glinnikov

Glinnikov może również zyskać rozgłos i zbudować błyskotliwą karierę w telewizji. W tej chwili, jego nazwisko jest znane niemal każdego widza. Jak Asmus, aby „praktykantów” aktor prawie nie działał. W serii, dostał rolę syna ordynatora. Romanenko z „stażystów” (grany przez Ilya Glinnikov doskonale przyzwyczajeni do wizerunku) Wiele uwierzyć wyższej. Mimo to, nie ma wyjątków Bulls bohater robi. Po tym następuje seria Glinnikova udział w takich znanych projektów takich jak „Dachu Świata” i „The Bachelor”. Ostatnio aktor jest również próbował w najważniejszych komedii.

jeden Byron

Rzadki przypadek, gdy cudzoziemiec był w stanie uzyskać znaczącą rolę w projekcie Rosyjskiej. Byron urodził się w Ameryce, ale był w stanie stać się sławny w Rosji. nie tak wiele ról w jego rekord. Jednak w „stażystów” Przez długi czas grał jedną z głównych. Dostał rolę Phila Richardsa, który przybył do naszego kraju z Ameryki na programie wymiany. Ze względu na jego naiwny pogląd na życie kolegami często żartują na niego. Richards, a następnie dostaje się do różnych zabawnych sytuacji, które są zabawne, jak inne postacie i publiczność.

Teraz już wiesz, gdzie i jak strzelać „stażystów” który zagrał jako seria może być oglądany. Jeśli nie widzieli show – bardzo polecam go do oglądania.