779 Shares 1543 views

Jak korzystać z miodu na twarzy?

Nowoczesne Estheticians często wolą naturalne składniki, dlatego często korzystają z miodu na twarz, dodając go do różnych masek, kompozycje do okłady i peelingi. Nie jest to zaskakujące, ponieważ produkt ten jest od dawna uważana za skarbnica witamin i minerałów.

Miód twarzy: właściwości użytkowe

I specjalistów przemysłu spożywczego, kosmetologów i jednogłośnie uznają wyjątkowość produktu. W jego strukturze można znaleźć ponad pięćdziesięciu związków, które mają bezpośredni wpływ na organizm. Te obejmują magnez, wapń, sód, karoten i witaminy z grupy B. kompleks dużych firm kosmetycznych aktywne stosowane w miodu sposobem wytwarzania. W domu, to jest często dodawany do masek do włosów, ciała i nawet usta. Dlaczego jest tak popularny miód dla skóry? Fakt, że ten produkt ma właściwości antybakteryjne, które promują gojenie drobnych ran i złamań. Kobieta w wieku dorosłym zaznaczyć efekt odmłodzenia po regularnym stosowaniu takich środków. W życiu codziennym, pory zapychać przez częste stosowanie fundamentów i proszku. Do głębokiego czyszczenia należy stosować miód naturalny ruchy masażu światło. Po kilku minutach zmyć ciepłą wodą i cieszyć się niezrównaną wynik.

Miód twarzy: maseczki i peelingi w domu

Obecnie istnieje ogromna różnorodność receptur. Miodu mogą być łączone prawie z każdym innym produktem. Najlepiej jest podnieść, koncentrując się na rodzaj skóry i pożądanego efektu. Na przykład, sucha twarz szybko wyeliminować maskę miód i oliwę. W celu uzyskania jednorodnej masy jest pożądane, aby ogrzewać mieszaninę w łaźni wodnej. Zastosować Otrzymaną ciecz i pozostawić na 15 minut, następnie przemywa się ciepłą wodą. Gdy chcesz szybko łagodzi zmęczenie i dać zmierzyć się świeży wygląd, należy użyć następującego przepisu: jedno żółtko, jedną łyżeczkę soku z marchwi i łyżkę miodu. Składniki są dokładnie wymieszane, a maska jest gotowa do użycia. Jeśli istnieje problem, takich jak nadmierne wazeliniarstwo skóry, lepiej jest zastąpić sok warzywny jagód lub owoców. Skóra staje się matowa i aksamitna w dotyku będzie.

Do odmłodzenia skóry starzejącej się raz w miesiącu może peelingu. Ta kombinacja, jak miód i kawy, twarz dość agresywne, więc trzeba je stosować tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Nastolatki Dziewczyny robią dużo wysiłku, aby pozbyć się trądziku i trądziku śladów. Ułatwienia tego zadania pomoże antyseptyczne właściwości powyższego produktu. Miód rozcieńczyć łyżkę nalewki z nagietka lub sok z aloesu, grubą maści medycznych. Musi ona być stosowana tylko do obszarów problemowych i przechowywać nie więcej niż pół godziny.

Miód twarzy: przeciwwskazania

Właściciele bardzo wrażliwej skórze powinny wybrać bardziej łagodne składniki maski w domu. W kategorii mieszczą się również pań zakazów, których statki są zbyt blisko. Nie zapomnij o indywidualnej nietolerancji i reakcje alergiczne są możliwe. Obecnie prawie każda osoba może być uznana uczulony, a miód jest uważany za agresywny kula. Dlatego przed rozpoczęciem aktywny program kosmetyczny, sprawdzić reakcję skóry na nadgarstku.