628 Shares 8627 views

Jak zorganizować spacer jesienią z noworodka?

Świeże powietrze jest niezbędne dzieci od pierwszych dni życia. Na pewno wybrać się na spacer i młode matki, nie jest miło być na ulicy po uwięziony w szpitalu, rozmawiać z przyjaciółmi, którzy mają dzieci, lub poznać nowych przyjaciół z kolegą szczęścia. Jak się ubrać swoje dziecko na wizytę na ulicach? Jak powinien przespacerować z noworodkiem w upadku, a jeśli pogoda jest ważne?


Kiedy i jak zacząć chodzić?

Na jesieni należy kierować się nie jest w kalendarzu, a pogoda za oknem. We wrześniu i październiku, gdy okno jest ciepło i słonecznie, można wyjść w ciągu pięciu dni po wyczekiwanej wypisu ze szpitala. Jeśli okno się skrzywił i wilgotny, ma sens, aby pozostać w domu przez tydzień lub nawet czekać na bardziej korzystnych warunkach pogodowych. Nawet z ciepłym powietrzem i bez wiatru pierwsze krótkie spacery z noworodka w upadku. To ma sens, aby rozpocząć z 20 minut. Jeśli nie są wygodne, aby wyjąć wózek na tak krótkim czasie, spróbuj zrobić dziecko oddychać na dłoniach lub używać do chodzenia balkonie swojego mieszkania. Czy iść na zewnątrz dziecko, od razu zrozumieć. Jeśli jest to maluch śpi lub zachowuje się spokojnie, rośnie z dnia na dzień wycieczki trwania.

Jak się ubrać swoje dziecko?

Wybór odzieży dla dziecka – jest to kolejny palący problem dla rodziców. Jako górną warstwę odpowiedniego ogólnego koperty lub spania, wybrany w zależności od sezonu. Do początku jesieni będzie dość cienka wyściółka poliestrowa, ale przez ostatni miesiąc jest, aby dać pierwszeństwo futra naturalnego, a nie zapomnij dodatkowo zaizolować koc dziecko (oczywiście, jeśli jest to konieczne). Podczas spaceru z noworodkiem ma również wpływ na wybór ubrania. W ciągu dnia można ubierać dziecko trochę chłodniej niż wieczorem. Jak dołu odzieży wymaganych cienkich i flanelowych podkoszulki bawełniane romper, a także dzianiną frotte lub garnitur górze. Nakrętka musi być co najmniej dwa – zwykle pokrywy i dzianiny wełnianej lub z góry. Jeśli to jest cool, nie zapomnij ciepłe skarpetki lub botki. Ustalić, czy są odpowiednio ubrane dziecko, można przyjść do domu: uchwyt i nogi dziecka powinna być ciepła, ale nie powinno być pot.

Kiedy i jak najlepiej udać się na spacer?

Przed wydaniem dziecka powinny karmić i zmienić ubranie. Jeśli dziecko jest niegrzeczne, nie jest to powód do rezygnacji z wizyty na ulicę. Spaceru z noworodkiem w upadku pozwalają toczyć wózek w wygodnym rytmem, a to oznacza, że masz wielką szansę odłożyć dziecko szaleje. Pamiętaj, aby przynieść deszcz narzędzi do transportu dziecka. Pożądane jest również, aby wybrać wózek do jesieni z głębokim, grubym kapturem pelerynę i obowiązkowe dla nóg. Nowo narodzone dziecko pokocha chodzenie na pewno, jeśli będziesz uczestniczył mu przytulne parków i placów, próbując uniknąć zatłoczonych ulicach. Nie zapominaj, że to nie jest konieczne, zawsze chodzić w chuście wózek, plecak lub transportujących zdywersyfikować swój staw z wolnym dzieckiem. Chodzić z noworodków jesienią wprowadzą maksymalną radość, że moja matka powinna być o siebie. Wybierz wygodne buty i ubranie, jeśli zdecydujesz się wziąć ze sobą na ulicy i picia jakiejś przekąski, jak również ciekawej książce, w przypadku, gdy znudzi się i decydują się na odpoczynek na ławce, podczas gdy dziecko śpi.