99 Shares 6444 views

Jak nauczyć się żartować, by stać się duszą firmy

Śmiech jest znany, aby przedłużyć życie. A kto jest tego przyczyną, zawsze w sympatii u ludzi. Dlatego każdy, kto bawi publiczność, głównie wykonane duszy firmy, przyciąga do niego ludzi, korzystają one społeczeństwu tej osoby. Zdarza się, że poczucie humoru wrodzonej jak ucho do muzyki i innych naturalnych skłonności. Ale jeśli dziecko z takiego daru nie uczy się grać na pianinie, aby otrzymać nagrody za osiągnięcia w dziedzinie sztuki, nie będzie. Ale jeśli dziecko trenować bez większych charyzmy, oczywiście, wybitnego kompozytora, to nie będzie, ale kilka utworów do odtwarzania nie powiedzie się. Podobnie, można rozwijać poczucie humoru.


Po pierwsze, uważają, że to geje? Po pierwsze, niezwykłe. Niektóre niespodziewany skręt sytuacji, nowej perspektywy, oryginalnej grze słownej. Spróbuj spojrzeć na to, co dzieje się z różnych punktów widzenia, jak gdybyś był cudzoziemcem, który poleciał na ziemię. Po tym wszystkim, co wydaje się banalne, to może być całkiem zabawne. Jednak żart jest ważne, aby nie przesadzić i nie przypadkowo obrażać ludzi, którzy chcą się śmiać. Są ludzie, którzy „po prostu być dowcipny i będzie szczędzić ojca.” Takie jak nauczyć się żartować z tego powodu, wręcz przeciwnie, wszystko nieśmiały – aby nie dostać się na wyspę, jak szlifierki nóż, języka.

Żart, jak łyżką na kolację, musimy w określonym miejscu i czasie. Nie jest konieczne, aby wyrazić przypuszczenie, że „w naszym kraju wszystko jest tak źle, bo Lenin w mauzoleum nie jest Feng Shui” w komórce PZPR, aw społeczeństwie ludzi, którzy poważnie wierzą w chińskiej doktryny prawidłowego umieszczania obiektów. A ci, a inni nie doceniają swoich żartów. Dobrze, dobrze – można powiedzieć – oto kilka wskazówek, jak nie żart, ale nauczenie się żartować, do „rodzenia” co najmniej zwykłą dowcipy?

Humor, jak muzyki i malarstwa, ma swoje własne zasady. Można by pomyśleć, że za każdym razem komik drwi z ludzi z nowych dowcipów? Analizować: ukryty strukturalnie pod kilkoma sztuczkami, i te techniki, będziemy krótko rozważyć. Pierwsza metoda – gra słów. Język rosyjski jest czymś z warunkami, które mają różne znaczenia. Istnieją również zwroty, które są blisko siebie brzmienia. Jak nauczyć się żartować, gra słów? Wyróżnij takiego ujednoznacznienie (Spit, kluczem rzecz). A kiedy pytają: „Jak się masz?”, Można powiedzieć: „To jest prokurator – przypadek, a nie mam. – to będzie” można pokonać, a przysłowia i powiedzenia. Na przykład, pat, aby powiedzieć: „Znalazła kozła na kablu, a zabity szok koza”.

Inną powszechną techniką – fałszywa opozycja, gdy druga część wniosku wydają się sprzeczne z pierwszym, ale w rzeczywistości tylko to potwierdza. Na przykład: „Nie, nie jesteśmy zainteresowani, z wyjątkiem policji podatkowej, a zainteresowanie nie sami, ale zawartość naszych kieszeni.” Dotyczy to tak jak poprzedniej techniki amplifikacji, tylko stwierdzenie koniec odpiera początek: „Rzucenie palenia jest łatwe – Rzuciłem pięćdziesiąt razy.” Istnieją również metody hiperboli – zamierzonego przesady i fałszywego niedopowiedzenia. Jak nauczyć się żartować przy użyciu tej techniki? Korzystna sytuacja – zaangażować sąsiadów: „Był tak pijany, że ostatniej nocy bolało nawet szef sąsiadów rano”, etc. Reductio ad absurdum bawi także ludzi, a przykłady można nieskończenie remis z leksykonu wojskowej: „Zamknij się, proszę cię!”, I tym podobne.

Ale powiedzmy, że są zaznajomieni z technikami humoru, dowcipny i mieć coś jeszcze nie działa. Ale można żywić inne dziwne żarty. Spróbuj zapamiętać dużo żartów i zabawnych zwrotów, aforyzmów i popularnych wyrażeń. Jak nauczyć się śmiać z punktu widzenia? Najważniejsze jest to, aby powiedzieć anegdota była odpowiednia. „Sól” w tym komedii opus powinno jakoś odnosić się do tematu rozmowy. Nie jest konieczne, aby powtórzyć te same anegdoty kilka razy. A jeśli nie wywołują śmiech, nie od razu powiedzieć inny podobny przypadek, w nadziei, że będzie on zbyt dokładnie działa. I że absolutnie nie może zrobić, to winni widzom brak poczucia humoru.