811 Shares 9494 views

Zagadki z odpowiedziami o szkole i poza nią. Jak zaszczepić u dzieci dobre nastawienie do szkoły?

Jednym z najlepszych sposobów, aby nauczyć dziecko myśleć głęboko i wszechstronnie – to zgadywania on zagadek. Z odpowiedzi (o szkole, przychodni, basen) może być inna ustawa – opcje są omówione poniżej. Urodzony w starożytności poetyckich zagadek dla dzieci i do dnia dzisiejszego nadal spełniać swoją podstawową rolę – aby pokazać dzieciom, jak ważne jest, aby spekulować poza konkretnych obszarów wiedzy i podsumowanie całego doświadczenia życiowego, choć nie bardzo istotna dla rozwiązania zadań ,


Zagadki z odpowiedziami: około szkole i nie tylko

Kilka faceci lubią chodzić do szkoły. Ktoś tam jest po prostu nudny, ktoś przeciwieństwie do samego faktu, że jest on zmuszony do wykonywania zadań. Czynniki negatywne postawy wobec instytucji edukacyjnej mogą służyć i starć z rówieśnikami, a odrzucenie nauczycieli, oraz potrzebę rzucenia ulubionych kreskówek, gier komputerowych i Internetu dla dobra siedzi przy biurku z nudnego podręcznika. Intymne rozmowy, które czasami próbują zainicjować zainteresowanych rodziców, rzadko prowadzi do wymiernych rezultatów. Spróbuj dojść do nieumyślnego studenta z nieoczekiwanej strony – Creative – i zaoferować mu zagadkę o szkole – wyzwanie! Odpowiedzi dziecka nie może spieszyć, nawet jeśli wydaje ci się, że on już dawno zapomnieli o swoich próbach pokazać mu „właściwą drogę”, w rzeczywistości student będzie prawie na pewno będzie w ukryciu, aby zastanowić się nad proponowanym układanki. W ten sam sposób można myśleć lub wziąć z dowolnego źródła o tajemnicach szpitala i lekarzy o przedszkolu, lub około kręgu basenu, w którym dziecko nie chce iść tylko z uporem.

klucz

Książki i podręczniki dla dzieci prezentowane zagadki z odpowiedziami na temat szkoły. Odpowiedzi zazwyczaj pochodzą prawo do układanki; w niektórych przypadkach są one lekko zaszyfrowanych przy użyciu różnych czcionek, małe dziecko nie od razu zrozumieć, gdzie szukać wskazówek, lub po prostu w stanie odczytać je na własną rękę (na przykład, jeśli tekst jest drukowany „do góry nogami”). Można korzystać z własnej wyobraźni i rozwiązywania zagadek do dywersyfikacji: dać dziecku możliwość wyboru, wielokrotnego wyboru, utworzony na podstawie oryginalnego tekstu puzzle nicią lub sugerują oszołomienie rysować lub show, a nie Voice Response. Potencjalne zmiany – wielka różnorodność.

Spróbuj użyć następujących zagadki z odpowiedziami na temat szkoły:

Lekcja rozpoczęła się od rozgrzewki,

A ja wciąż czekam na futbolu.

I codziennie na wyciągnięcie ręki

Idę z uśmiechem …!

(Szkoła)

Czasami potrafi być groźny,

Czasami – celowo niedbałe.

Czasami – nawet frywolne.

Ale muszę być sumienny!

(Master)

Koła i trójkąty,

Liczby i placów,

Grafika i toe

Siła …!

(Matematyka)

Celem podejścia

Zagadki z odpowiedziami (o szkole, szpitalu, każdy niekochana miejsce) nie tylko tworzą umiejętności dziecka są graficzne i asocjacyjne myślenie, ale również pomaga przezwyciężyć swoją niechęć do instytucji. Ważne jest, aby w tekście oznacza pozytywną ocenę szkoły i podkreślił potrzebę edukacji – oczywiście w prosty sposób i w formie małych wiersze, napisane w języku dostępnym dla dzieci.