394 Shares 1898 views

Gorky "Makar Chudra": Podsumowanie prac

Czytałaś „Makar Chudra”? Prace Podsumowanie zostanie wyjaśnione poniżej. Jest to pierwsza praca romantyczny Maksima Gorkiego. Cechą wyróżniającą – konfrontacja między dwoma ideami.


„Makar Chudra”: Podsumowanie prac

Narracja zaczyna się z faktem, że na plaży siedzi narratora i starego Cygana imieniem Makar Chudra.

Już widział wiele i wie, jak zaskoczyć osobę. Inna historia była o „orła i orła” – wspólnej Roma loiko zobar i Radde.

Loiko zobar znał wszystkich krajów słowiańskich. Jego sława uchodziły przez długi czas. Był sprytny i inteligentny, wiele marzyłem, żeby go zabić. Loikaw był miłośnikiem koni i pogardzany pieniądze. Może potrzebujesz pomocy w trudnym momencie, gdy Roma był szalenie piękne.

Należy zauważyć, że podsumowanie „Makar Chudra” pomogą ocenić prace konfliktu, do zapoznania się z głównymi bohaterami.

Loikaw przyszedł jeden znaczący obóz. Jeden z Romów była wspaniała córka Rudd, który uchodził za jej piękno i charakter niezależny. Rudd Podobało mi się wszystko: jej długie czarne włosy i takie same czarne oczy urzeczony mężczyźni. Zobar noc grał na skrzypcach: wszystkie „local kobieta” płakał sam Rudd pozostał odporny. Loikaw nie podoba. Następnym razem Zobar zaśpiewała piosenkę – Radda tylko się roześmiał. Następnie Zobar postanowił poprosić o jej rękę na moim ojcu powiedział tak.

Centralny obraz każdego z romantycznych dzieł autora – człowieka wolnego. Dokładnie tak jak Rudd i Loyko Maksim Gorky. Makar Chudra (streszczenie powieści jest rodzajem planu pierwotnego pracy) – rodzaj, barwną postacią w historii. Mówi o wolności zwięzły i piękne.

Loikaw zbliżył się do freestyle gypsy i powiedział jej, że urzeczony jego serce i że on bierze ją za żonę. Aby który otrzymał nieoczekiwaną odpowiedź: „Wolny człowiek będzie żyć jak chce” Zobar uciekł do stepu, gdzie trzy godziny później przyszła Radda i wprowadzone do głowy pistolet. Loikaw objął pragnienie, żeby ją zabić, ale usłyszał, że Rudd przyszedł znieść, i że ona go kocha. Obiecała Zobara że stają się posłuszne żony, jeśli jest przed wszystkimi cygańskiej kultu Hradište u jej stóp. Zobar uzgodnione. Z powrotem w obozie Loikaw powiedział starzec, że jest teraz jedynym w swoim sercu i że jest gotów spełnić jej prośbę. Po Rudd przyszedł, pierwszy biegł u jej stóp, a następnie wyciągnął nóż i rzucił się na rękojeści. Rudd, podłączony ranę włosy, powiedział, że spodziewa się takiej śmierci, roześmiał się i padł martwy. W tym momencie ojciec freestyle gypsy wbił ten sam nóż w plecy Zobara przystojny. I upadli razem „orła i orła.” Makar Chudra, podsumowanie tych prac powinna być bodźcem do lektury w oryginale, powiedział jego towarzysz legendę wolności. Tym samym potwierdził, że dwa wolność dumnym nie mogą być razem.

„Makar Chudra” (podsumowanie piętrowego konieczności ocenić i przeanalizować historię) – to kompleks praca kompozytorska. Struktura „Powieść Szkatułkowa” sprawia, że jest oryginalny i ciekawy. Piękna historia miłosna dwojga która stawia przede wszystkim wolność ludzi indziej kończy się tragicznie: niezależność okazał nich jest poza zmysłami.