822 Shares 8975 views

Lodówka Shivaki: Opinie producentem a klientem

Nie do pomyślenia bez lodówce, nie kuchnia. Ten sprzęt jest tak zakorzenione w nowoczesnym stylu życia, i trudno sobie wyobrazić, jak ludzie używali bez leczenia. Istnieje wielu producentów takiego sprzętu. Gatunki modele opracowano wiele znanych marek. Lodówka Shivaki jest dziś popularne wśród obywateli naszego kraju. Jakie modele są przedstawiane do konsumenta, jak wybrać odpowiedni dla siebie odpowiednią opcję, należy wziąć pod uwagę przed zakupem. Firma lodówka Shivaki będzie dobrym wyborem.


O firmie

Marka Shivaki japoński. Firma ta została założona w 1988 roku. Ona specjalizuje się w produkcji wideo i audio. Już w tym czasie firma telewizory Shivaki były bardzo popularne.

Rozwój nowych oddziałów organizacji rozpoczęła się w 1994 roku. Stało się to po połączeniu go z AGIV Corporation. producent Shivaki od tego czasu zaczął produkować i lodówki. Zarówno wtedy i teraz firma produkuje rozwoju w zakresie poprawy ich lodówki.

Nowoczesny, wysokiej jakości i bardzo zróżnicowane produkuje lodówki Shivaki. Producent dostarcza zarówno modelu niskiego budżetu, a produkty luksusowe. Firma zawsze koncentruje się na potrzebach nabywcy.

lodówki fabularne

Sprzęt przynieść osobie wiele pozytywnych emocji i dobre, firma stara się brać pod uwagę nawet najmniejszy szczegół, czy jest to jednokomorowy lub dwukomorowy, marker lub mini lodówka Shivaki.

Produkty firmy charakteryzują przez lojalnego polityki cenowej. Wynika to z lokalizacją zakładów produkcyjnych organizacji w wielu krajach. Zmniejsza to koszty produkcji bez utraty jakości. Koszty w tym przypadku, zmniejszenie kosztów transportu.

Zakres model tego urządzenia jest dostępna w standardowym srebrnym, białym lub czarnym kolorze obudowy. Oryginalna kolorystyka był wniosek o rejestrację czerwonej lodówki. Daje to zaplecze smak kuchni.

Technika bezpieczeństwa

Wśród produkowane przez firmę można spotkać modele jeden sprzęt, dwukomorowy, warianty pojedynczych drzwi, a także lodówkę Shivaki obok siebie. Ich technologia produkcji masy przechodzi testy i kontrole jakości.

Bezpieczeństwo materiałów, z których wykonane urządzeń chłodniczych, ma wysoki poziom bezpieczeństwa. Są kontrola wielostopniowa, co potwierdza ich zgodność z normami międzynarodowymi i krajowymi.

Shivaki lodówki (np SHRF-104 CH, SHRF-SDW Model 595) wyposażone w szczególności czynnika. Nazywa R600a. Cechą charakterystyczną tego materiału jest to, że nie niszczy warstwy ozonowej w atmosferze. R600a zmniejsza również zużycie energii.

wysoki stopień jakości izolacji umożliwia utrzymanie temperatury wewnątrz komory przy z góry określonym poziomie. Pozostaje świeża przez dłuższy czas produktów.

rozwój nowoczesnych

Nowoczesna technologia konsekwentnie stosowane w technologii firmy, czy to pojedynczych drzwi lodówki Shivaki, obok siebie, i tak dalej. D. Poniższe innowacje powinny być przypisane do nich.

  1. No Frost. Jest to system automatycznego rozmrażania. Usuwając nadwyżkę wilgoci z aparatu. Według opinii klientów, technologia ta lodówki Shivaki jest bardzo popularny, ale ze względu na powietrze suche pokarmy powinny być przechowywane pod przykryciem lub pokrywką.
  2. Srebrny obrony. Tak więc zwaną powłokę przeciw-bakteryjny, który jest złożony z cząsteczek organicznych srebra. To pozwala skutecznie radzić sobie z 99% patogenów. Taka technologia zapobiega obcych zapachów.
  3. Super zera. Funkcja pozwala na bardzo napięty harmonogram, aby zamrozić żywność, która zapobiega utracie jej smaku.
  4. Elektronicznej regulacji ustawień. Pozwoli to na precyzyjną kontrolę temperatury oddzielnie dla chłodziarki i zamrażarki.

Jak wybrać lodówkę Shivaki

Zaczynając w lodówce powinna być wybór jej wymiarach. Istnieje bardzo małe w lodówki Shivaki. Są one wykorzystywane na przykład w kraju. Konwencjonalny wzór dwudrzwiowy jest najczęściej używany w środowisku domowym. Do kawiarni, restauracji i innych miejsc żywienia zbiorowego często się szeroką i długą aparatu. Ale dla wielkiego domu gotowania bardzo pojemną dopasowanie, wymiarowy olbrzymi lodówkę.

Istotne znaczenie ma również objętości komory. Dla zwykłych urządzeń kuchennych jest to około 200-350 litrów. Jeśli przestrzeń pozwala ustawić dużą lodówkę, idealne dla dużej rodziny będą przychylne komory od 600 do 800 litrów.

Jeśli wybierzesz lodówkę, to lepiej kupić model z dwoma sprężarkami. To pozwala na oddzielną regulację w trybie pracy w komorach chłodzenia i zamrażania. Jednakże wszystkie dodatkowe funkcje znacząco zwiększają koszt zakupu. Konieczne jest, aby określić, która technologia jest ważniejsze dla konsumenta.

Niektóre czynniki wpływające na wybór

Przy zakupie lodówki należy rozważyć, w dowolnej strefie klimatycznej będzie musiał działać. Istnieją 4 klasy reprezentowane przez wskaźnik.

  • T – tropikalnych. Pracuje się w temperaturze otoczenia w zakresie od + 18- + 43 ° C
  • ST – subtropikalny. Tutaj średnia roboczego powinno być obserwowane od +18 do + 38 ° C
  • SN – nienormalny. Temperatura otoczenia jest odmiana lodówek + 10- 32 ° C.
  • N – normalny. Zakres wynosi + 16- 32 ° C.

Dla naszych modeli kraj pasuje Klasa klimatyczna SN i N.

Główna energia jest również ważne, aby określić optymalny model lodówki. Na Forum jest 9 klas tego parametru. Od A ++ do G. Pierwsze cztery z nich są uznawane za najbardziej ekonomiczny. Należą A ++ A + A, B.

Mini-lodówka

Wśród małych modeli jednokomorowych Należy zauważyć, lodówka Shivaki SHRF-104CH.

Jest to klasyczny przedstawiciel rodzaju małych urządzeń.

Jej wymiary są takie same 86h47h45 cm, objętość komory chłodniczej dochodzi 83 litrów jako zamrażania. – 10 l. Jest to idealne rozwiązanie dla małego ogrodu lub kuchni. Jej zużycie energii klasa jest zdefiniowana jako A +. Opisane warunki klimatyczne, jak N-ST. Jest to spowodowane tym, że zakres temperatury pracy środowiska w tej jednostce wynosi + 16- + 38 ° C

Zamrażarka jest na górze. Komora chłodzenia 2 posiada kołnierz uformowany w sieci krystalicznej, a drzwi 3 kieszeni. Zestaw zawiera również pole do warzyw, owoców.

sterowanie mechaniczne. Jest manualna funkcja rozmrażania. Dogodne do regulacji temperatury za pomocą pokrętła. Poziom hałasu wynosi 42 dB. Jest to jeden z najbardziej popularnych, niedrogich opcji.

duża lodówka

Jeśli jednak wielka rodzina, a wielkość kuchni pozwoli Ci ustawić widok ogólny technologii, powinniśmy zwrócić uwagę na lodówce Shivaki SHRF-595SDW. Ten typ modelu Side by Side. Zamrażarka jest po prawej stronie. Wymiary lodówka 178h90h70 cm chłodzące komory o objętości 345 l, zamrażarka -. 172 litrów.

Charakterystyczną cechą tego urządzenia jest inteligentna sterowania, który automatycznie reguluje temperaturę w komorze w warunkach otoczenia. To pozwala na pracę przy minimalnym zużyciu energii. Producent dostarcza trybu szybkiego chłodzenia i zamrożonych w komorach.

Sprzęt odnosi się do klasy klimatycznej ST, a zużycie energii jest kategoria A. Jej poziom hałasu wynosi 43 dB.

Jest to nowoczesny, dbałość o szczegóły lodówce zdolny do działania spokojnie i bez większych kosztów energii elektrycznej.

opinie użytkowników

Wielu z nich kupiło sobie lodówkę Shivaki. Opinii, które są z nim byli konsumenci w różnych źródłach, pamiętać, że jest wystarczająco niezawodne i wygodne lodówka. Wiele oklaskiwany przez niskobudżetowego, małe lodówki. W przypadku braku Żaden system Frost jest znacznie zmniejszona, a koszt takiego sprzętu. Dla małych kuchniach Prezentowane produkty oznaczone są przez użytkowników jako bardzo dobrą opcją.

Wiele docenili stabilność lodówki do sieci napięcie spada. W naszym kraju, takie przypadki nie są rzadkie. Dlatego producent bierze pod uwagę podczas tworzenia tej funkcji electrocommunications chłodnie.

Ponadto, użytkownicy zgłaszali niższe zużycie w porównaniu z europejskich producentów takiego sprzętu.

opinii ekspertów

w chłodnictwie eksperci ustalili, że zarówno jedno- i dwukomorowe lodówki Shivaki dość nadezhny.Prichiny szkody spowodowane przez tą techniką lub długim okresie eksploatacji lub niewłaściwego wykorzystania przez użytkowników.

Wśród częstych awarii oznaczonych przez niski poziom chłodzenia w zamrażarce, w obecności plam w dolnej części obudowy. Przyczyny tych i innych niepowodzeń są czasem takie czynniki jak niewłaściwego transportu, połączenie nie jest zgodny z zaleceniami producenta. Być może pojawienie się rdzy w pomieszczeniu, gdzie nie ma odpowiedniej wentylacji powietrza.

Rzadkie przypadki wad fabrycznych. Szkody mogą być również spowodowane urazami mechanicznymi użytkownika.

Własna Naprawa

Lodówka Shivaki, jak każda technologia, teoretycznie jest możliwe, aby naprawić na własną rękę. Części, które pasują do różnych modeli reprezentowanych technologii, są dość powszechne. Należy jednak wziąć pod uwagę fakt, że samodzielnej naprawy może wymagać dużej ilości czasu i wysiłku, a czasem pieniądze, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Częste awarie samonaprawy są błędne ustalenie przyczyn awarii. Zdarza się, że interwencja w użytkownikowi systemu lodówki prowadzi do większej liczby podziałów niż się wcześniej. Aby wykonać prawidłową naprawę, może zaistnieć potrzeba specjalistycznego sprzętu.

Dlatego do lodówki pracował tak długo, jak to możliwe, w przypadku naprawy powinny być kierowane do specjalistów. To znacznie upraszcza proces przywracania funkcji sprzętu i zapewnia jakość tej pracy.

Po zapoznaniu się ze sprzętem do kuchni, lodówka Shivaki, możemy stwierdzić, że jest to dość wysokiej jakości lodówka, która bierze pod uwagę warunki eksploatacji urządzeń w naszym kraju. Dostępne modele pozwalają każdemu wybrać najlepszy rodzaj technologii dla siebie. Postępując zgodnie z instrukcjami producenta, nie można wątpić w trwałość urządzenia przedstawionego. Po tym wszystkim, japoński producent dostarczył Shivaki istnieją w naszym kraju, warunki, w których konieczne jest do pracy lodówki.