678 Shares 7416 views

Reszta w regionie Odessy. Rekreacja "Dacha Little Farm", "Morze", "Złota rybka", "Solar Irina w Zatoka", "Metallist"

Reszta w Odessie obszarze, kurortów, które są obecnie popularne zwłaszcza popyt. Tutaj przychodzi dużo turystów. Do najbardziej znanych ośrodków wypoczynkowych są te, które znajdują się w miejscowości Zatoki. Wynika to z faktu, że miasto znajduje się na brzegu Morza Czarnego.


W regionie Odessa i są zalecane dla osób, które cierpią najbardziej z różnych chorób. Tutaj, niepowtarzalny klimat, charakter i atmosfera. Opinie ludzi tylko potwierdzić te słowa. Najczęściej ludzie przychodzą tu z chorobą płuc lub oskrzeli. Lokalna maksymalna powietrza sprzyja ich całkowite wyzdrowienie.

„The Cottage Farm '

Biorąc pod uwagę miejsce na wakacje w miejscowości Zatoka (region Odessa), ośrodków wypoczynkowych, które są popularne wśród mieszkańców i nierezydenta, należy zauważyć „Dacha Little Farm”. Ona sama znajduje się na piaszczystym brzegu, w pobliżu Morza Czarnego i ujścia Dniestru. Przed najpierw pokonać 500 m, a do drugiego – tylko 50 metrów.

Dla turystów dostępna jest budynek czterokondygnacyjny, który zbudowany jest z czystego ekologicznie drewna. Ze względu na sposób jego powstania ( „płyt warstwowych”), wszystkie pokoje są dobrze wentylowane. Reszta w regionie Odessa (rekreacji wpływa na jego funkcjonalność) jest naprawdę wyjątkowy.

Na parterze znajduje się siłownia, decydenci sale, sala rekreacyjna. Z drugiej – liczba.

Na bazie można znaleźć altana i plac zabaw, gdzie jest ciągle dużo dzieci. W razie potrzeby, oferuje do wynajęcia deski windsurfingowe, również autoryzowanym ryby.

"By the Sea"

„By the Sea” – ośrodek rekreacyjny (regionu Odessy), gdzie można odebrać doskonałe zakwaterowanie, aby zadowolić wszystkie gusta. Jest znana w całym regionie. Jest to piękny pokój z telewizorem, klimatyzacją. Dla osób na napięty budżet administracja będzie wybrać liczbę klasie ekonomicznej.

Od centrum Odessy „Seaside” odległych 25 km. Należy zauważyć, że znajduje się na Morzu Czarnym. Tu można odpocząć od codziennej pracy.

Na terenie tego wspaniałego rekreacyjnym obejmuje saunę, basen, restauracje, są grille. Jest Wi-Fi. Odległość do plaży zajmuje mniej niż trzy minuty.

"Goldfish"

Najbardziej popularne rozliczenie obszaru można nazwać wioską. Zatoka. Odessa region, w którym reszta słynie z różnorodności, recytuje wiele unikalnych ośrodków wypoczynkowych, z których jeden jest „Złota rybka”. Jest on położony w sektorze prywatnym – art. Liman.

Pokoje są umeblowane, klimatyzacja, prysznic i toaletę. Jeśli chcesz gotować dla siebie, centrum rekreacji zapewnia taką możliwość. „Złota Rybka” znajduje się dwie minuty od rynku i centrum miasteczka. Za pokój dwuosobowy będzie musiał zapłacić około 1500 rubli.

"Solar Irina w Zatoka"

wieś Zatoka (Województwo Odessa), centrum rekreacji, która zawiera wszystkie niezbędne usługi na wakacjach w sobie ma łagodny klimat i piękne krajobrazy. W instytucji „Solar Irina w Zatoka” to dwa budynki, które składają się z 32 pokoi, przeznaczonych dla 2-4 osób. Domy wykonane z drewna. Należy zauważyć, że ceny są bardzo rozsądne.

Jak dostać się do „Irene”? Rozważmy trzy sposoby.

  • Na autobus. Konieczne jest, aby wybrać ten, który idzie do samego Zatoki. Wyjście jest wymagane przed mostem na przystanku autobusowym koło nadzienia. Następnie przejdź przez bramę. Po widzi bazy turystycznej „Torch”. Tu skręcamy w prawo, następnie jechać prosto i skręcić ponownie w tym samym kierunku. Dwa metry być już widoczna brama „Irene”.
  • W pociągu. Zaleca się stosować na trasie Biełgorod-Dniestru. Wyjście w miejscach słonecznych i głowa do pierwszej linii brzegowej. Base „Blick” należy unikać. Reszta w regionie Odessa (rekreacyjnym tutaj w przystępnej cenie) charakteryzuje się również tym, że do różnych miejsc, gdzie można się dobrze bawić, to jest łatwe do osiągnięcia, nawet bez transportu osobistego.
  • Samochodem. Musisz zatrzymać się w miejscowości. Zatoka. Przejazd przez most. Za nim będzie barierą. Po należy skręcić w lewo i jeszcze raz przejechać przez most. W tym przedziale drogi istnieją dwa zwrotnym. Ukryj konieczne jest w drugim, aby dostać się do płyty betonowej. Stamtąd kierunek do bazy „Blick” i kręcić nim.

"Metalist"

Ci, którzy szukają na wakacje, należy zwrócić uwagę na „Metallist”. Jest to doskonała restauracja znajduje się w miejscowości Zatoka (region Odessa). Ośrodki wypoczynkowe w regionie, z reguły znajdują się na wybrzeżu Morza Czarnego, co czyni je szczególnie popularne. „Metalist” – nie jest wyjątkiem. Jest parking, internet, pralnia, TV. Baza znajduje się na pierwszej linii. W pobliżu znajduje się rynek. W kuchni można przygotować samemu.

Reszta w regionie Odessa (rekreacyjnym, gdzie można zatrzymać się, jak opisano powyżej) ma oczarować każdego turystę. Najważniejsze – w celu ustalenia miejsca zamieszkania i przeznaczyć pieniądze na resztę.