116 Shares 7252 views

Muzeum „Mosfilm”: zdjęcia, opinie, adres

Muzeum „Mosfilm” to miejsce, gdzie eksponaty związane z jednym z największych studiów filmowych w Europie, tylko odpowiednich norm przyjętych w skali międzynarodowej Rosji, zapewniając najbardziej kompleksowy zestaw usług w produkcji filmu.

Kto tu będzie interesująca

To miejsce nazywa się bardziej nadaje się do tych, którzy dorastali w kinie Radzieckiego. Mogą angażować się w nostalgii, raz w muzeum „Mosfilm”. Choć nawet w tym przypadku, nastrój może tylko zepsuć dużej liczby ludzi w organizacji i powikłań. Czasami reakcje są dokonywane przez polarny.

Ktoś dostaje wielką przyjemność, a druga ma do czynienia z niską wydajność pracowników. Czasami późno turystycznej. Małe dzieci nie zaleca się wziąć tutaj, ponieważ jest to wydarzenie bardziej pouczające, niż rozrywkę. Zwłaszcza, że jest mało prawdopodobne, aby zrozumieć, romantyzm starego filmu. Teraz młodzi ludzie innych bohaterów. Niektórzy odwiedzający spektaklu widać tylko rozpala apetyt informacyjnego. Chcą, aby uzyskać większą liczbę miejsc, spotkać się z innymi eksponatami.

Często zdarza się, że idzie do „Mosfilm” muzeum, ludzie oczekują więcej niż otrzymują w końcu, ale nie może w tym samym czasie, aby powiedzieć, że niezadowoleni. Wszystko w ogóle, to jest ciekawe, ale trochę bardziej nudny niż chciałbym. Ocenić to miejsce .People zorientowane niż hałas, jasne światło, a sama atmosfera starego Moskwie i nakręcić film w to, że może powiedzieć o wiele więcej do swoich fanów. Trzeba tylko umieć słuchać uważnie.

Kiedy lepiej zbadać eksponaty

Warto zauważyć, że czas wizyta nie jest naprawdę bardzo proste dla osoby biurowego zatrudnionego do pracy przez pięć dni w tygodniu. Ostatnie zwiedzanie rozpoczyna się o godzinie 18:30.

Zwykle o tej porze zmierzchu już w dół na miasto, które nie psuje atmosferę. Dojazd do muzeum filmowego troski „Mosfilm”, ludzie mówią, że ich imponujące widziałem. Spacer przez miejscowy kompleks okazuje się interesujące a przynosi wiele nowej wiedzy. Przyjdź tłumy, co odzwierciedla popularność tego miejsca, jednak niektóre tego jest nieco odpychający.

Dżem i naprawdę świetne, nie ma miejsca do swing spadać. Dzieje się tak najczęściej w weekendy i święta. Nie stoi obok przewodnika, jest niezwykle trudno usłyszeć, co mówi. Więc odwiedził tutaj powiedzieć, że lepiej jest udać się tutaj na wtorek lub czwartek, gdy dla każdego, również przeprowadzenie wycieczki. Co więcej, można kupić tańszy bilet.

wycieczki

Prowadzone przez Warner Bros. ciekawy spacer zwykle jednoczy grupę 10 do 15 osób, co jest bardzo wygodne. Wiele zafascynowany zamrożenie na dekoracje na ulicy, dostać się do „Mosfilm” muzeum w Moskwie. Domy wykonane z pianki są interesujące. Można zobaczyć szczegóły swoich ulubionych filmach. Budynek ma możliwość spojrzenia na elementy, z którymi symulowany widok na kościół. Będziesz otrzymywać informacje o tym jak wiele czasu poświęca się pracy z otoczenia.

Należy zwracać uwagę na wybór prowadnic, jak wspaniali przewodnicy pracują zaledwie kilka dni od ustanowienia tygodnia. Resztę czasu można uruchomić na przedsiębiorców, które wymagają zbyt wysoką cenę za swoje usługi. Co do zasady, ceny w zakresie 750 rubli za osobę. Klienci skarżą się, że takie organizacje nie otrzymali czek.

eksponaty

1,5 godziny do odwiedzenia muzeum „Mosfilm” wprowadzonego do samochodów w stylu retro, a także dekoracje przedstawiające stare miasto. Większość ludzi twierdzi, że lokalna „Kozacy” i „Mercedes” nie znaleźliśmy nic ciekawego, bo już w stolicy, a więc nie jest to kompleks muzeum poświęcone tej sprawie.

O zamkniętym pawilonie, który przechowuje się dekoracje, też nie są rozczarowani opinii. Na piętrze makijażu można przyjrzeć odlewów tynku w postaci indywidualnego ulubionych ze wszystkimi aktorami. Zobacz także peruki, które zostały wykorzystane w filmie różnych filmach.

Można zapoznać się z etapem prac po kroku makijaż, patrząc w muzeum „Mosfilm”. Zdjęcia na ścianie przedstawiają jak jedna operacja po drugim, aby utworzyć obraz. Można też spojrzeć na poruszających się lalkami, które mogą przestraszyć niektórych szczególnie wrażliwych dzieci. Głównymi wycieczki tematyczne – kino radzieckie. Dotykać eksponatów są surowo zabronione.

Nad tym, co jest praca

Analizując reakcje gości, możemy stwierdzić, że wiele osób nie ma wystarczającej dzienny make-up artist, którego praca będzie zobaczyć, jak nakładać uszy lub tworzyć zmarszczki na twarzach.

Ponadto, raz w Muzeum „Mosfilm” jest poświęcony sztuce kina, byłoby miło zobaczyć inscenizacja twarzach aktorów, reżysera, iluminator, który mógłby odegrać wszystkie te same studentów teatru instytucji edukacyjnych. Także ludzie chcieliby zdobyć więcej wiedzy na temat nowoczesnych metod i technik stosowanych w fotografii, ponieważ jest tak interesująca.

Postęp nie stoi w miejscu. Są tacy, którzy nie mają wystarczająco dużo zabawy i pewną aktywność. Na przykład, pozwolenie, by spojrzeć na świat poprzez skierowanie aparatu lub wykonywanie zdjęć z ciekawych efektów, które mogą być tworzone przy zielonym tle. Również niewiele informacji o tym, jak przygotować stroje i pracę kaskaderów.

Główne zalety

Zarówno pozytywne jak i negatywne opinie zbiera muzeum „Mosfilm”. Komentarze gości sugerują, że zakład ma zarówno swoje zalety i wady. Mimo to, jest to jeden z najciekawszych zabytków w Moskwie.

Dobrą rzeczą jest to, że administracja nie przeciwko miłości do gości fotografii. Tylko niektóre pawilony są zamknięte dla filmowania. Przewodniki mają tendencję, aby spróbować przedstawić informacje interesujące i inspirujące.

Jeśli tu w dzień powszedni, gdy okazja, aby spotkać się z jedną z gwiazd kina narodowego, porozmawiać i poprosić o autograf. Przez weekend, prawdopodobieństwo takiej kolizji nie jest tak wysoka.

Jest bardzo łatwo dostać się z dworca „Kijów”. Należy postępować w Mosphilmovskaya Str., 1, Western powiatu. W przypadku tego produktu, wiele idź wózki i autobusów.

Główne zalety

Negatywne strony jest fakt, że eksponaty nie są aż chcielibyśmy wielu odwiedzających. Oczekiwanie, aby zobaczyć scenerii przedstawiający stare miasto lub piękne zamki, ale nie ma. Nie mają również dostęp do zestawu.

Skomplikowana procedura rejestracji i biletów otrzymujesz. Nie można kupić w dniu wizyty, ponieważ obraz bardzo długiej kolejce. Wiele osób twierdzi, że cena wycieczki jest zbyt wysoka.

W każdym razie, to miejsce jest warte odwiedzenia nawet dla zabawy. Pozytywne wrażenia pozostają. Zawsze ciekawe ocenić, jak dobre lub złe jest instytucją.