568 Shares 1435 views

Heifetz Leonid Yefimovich: biografia, rodzina, kreatywność

Heifetz Leonid Yefimovich – reżyser teatralny i producent (i spróbował swoich sił jako aktor w roli nauczyciela), aktywną osobą publiczną, a także Artist 1993 Ludowej Rosji. W tym dniu, Leonid Heifetz jest profesorem w Rosyjskiej Akademii Sztuki Teatralnej.


informacje ogólne

Leonid Efimovich Heyfets pozostanie na zawsze na łamach rosyjskiego teatru sztuki jako wyjątkowo utalentowany reżyser fotografii. Jego prace są kochani przez wszystkich ludzi: za generacji szczytu swojej kreatywności – pokolenia ludzi w latach siedemdziesiątych i bieżącej publiczności, która jest już bardzo trudno zaskoczyć. Jeszcze Heifetz znakomicie udaje. Jego klasyczne teatralne i występy przerobione w nowy sposób pozwala theatergoers znaleźć dialog z wielkich pisarzy, do wchłonięcia ich myśli i je zrozumieć.

dzieciństwo

Jego kariera rozpoczęła się w Rosji Leonid związanej z kraju – na Białorusi. W 1934 roku, 4 maja w Mińsku i urodziła kolejnego dyrektora. Nie jest to dusza nie podejrzewał każdy może rozwijać aktywną małego chłopca, jak wszystkie dzieci lubi grać voynushki i chodzić późno. Nawet rodzice Leonida nie byli przygotowani na to, że ich syn będzie skręcić z drogi, znany wszystkim i wybrać ścieżkę kreatywności – trudny, drażliwy, ale daje dużo możliwości.

I tak się stało później: zamiast do końca studiów na Białorusi Polytechnic Institute, ponieważ podobnie jak jego ojciec, Heifetz na liście ostatnich latach tego typu działalności, aby wprowadzić żądaną instytucję.

wykształcenie zawód

Heyfets Leonid Efimovich składa dokumenty w GITIS – miejsce, gdzie jego reżyserski potencjał może być ujawnione jak nigdzie indziej. Naturalnie, że przeszkolony młodego Heifetza na wydziale reżyserii, i to właśnie tu zaczyna swoje pierwsze kroki w kierunku teatru.

Oczywiście GITIS, co do zasady, nie może wydawać się komuś łatwe, ale ze studiów Heifetz obsługiwane łatwo, wyraźnie czuje się jak ryba w wodzie, w pierwszych strzelań testowych i miejsc pracy dla młodych reżyserów. Pod koniec szkolenia Leonid nauczycieli – A. D. Popov i M. O. Knebel – mogą być dumni ze swojego ucznia. Jego praca w 1963 roku, „Highway na Wielki Wóz” wielkie wrażenie na komisji selekcyjnej Instytutu.

Pierwsze etapy działań kierujących

Po wydaniu GITIS z autostrady na „Wielki Wóz” Leonid Efimovich Heyfets już działa jako początkujący reżyser, poważnie odpowiednie dla ich pracy. W roku wydania, został zaproszony na stanowisko dyrektora w Centralnym Akademickim Teatrze Armii Radzieckiej (DAT). Stopniowo, szukając prestiżu jego uczniów i współpracowników w 1988 roku, Leonid został naczelnym dyrektorem teatru.

W tym czasie Heifetz Leonid Yefimovich umieścić taki dobrze znany tym, że era filmów jak „Śmierć Iwana Groźnego” i „Wujaszek Wania”. A oba występy otrzymał pozytywne opinie, i to jest dobry początek dla początkującego reżysera.

Miłość i teatry

Po sukcesie w dats Leonid Heifetza przeniósł się do małego ustawieniu teatralnym, gdzie zaczęła nabierać charakterystyczną teatru dramatycznego atmosferę. To właśnie w tym duchu, kilka występy znanych dzieł klasycznych pisarzy zostały dostarczone. Do najbardziej udanych należą inscenizację „Spisku Fiesco w Genui” przez Fridrihu Shilleru, a także spektaklu „Król Lear” – jeden ze standardowych dzieł Williama Szekspira, a obecnie jest bardzo często wybierana na scenie. W 1981 roku w Teatrze Małym Heifetza ożywił tradycję umieścić rosyjskiej prozy – w tym samym roku zadebiutował na wydajność produktu z dramaturga Aleksandra Galin zwany „retro”.

W 1982 Heifetz postanowił spróbować się w nieco innym wcieleniu – jako filmowiec. Na temat roli filmowej adaptacji produktu twierdził Goncharov I. „Open”. A jeśli rola mężczyzny głównego bohatera, wszystko jest krystalicznie czysta, żeńskie postacie z dwoma siostrami, Marthe i Wiary, zostały podważone. W roli pierwszego dyrektora Szukałem początkującego aktorkę – stała Gundareva Natalia Georgievna. Ta kobieta jest jego spontaniczność i radość życia zdobył serca Heifetza. Po pewnym czasie zaczęli celownik, a po zakończeniu pracy nad filmem zdecydowali się żyć razem, ale nigdzie nie było. Heifetz Leonid Yefimovich, dla których rodzina była jednym z celów życia, chciał się ustatkować i zaczął patrzeć na nich, ponieważ mieszkanie Natalia. Wreszcie uśmiechnął się do niego szczęście i przytulne mieszkanie na prestiżowym chwilę ulicy Gorkiego został znaleziony. Początkowo para wszystko poszło wspaniale: pracowała w teatrze. Majakowski i Heifetz wystawił spektakle w teatrze. Jak Leonid był bardzo towarzyskim, zawsze będzie ludzi w swoim domu – przyjaciół, współpracowników, aktorów, trupy, i wiele innych. Ale z tym i zaczął niezgody między małżonkami.

Heifetz Leonid Yefimovich, którego żona i tak zmęczony na niekończących fotografowania, rzucił pracę żona w domu, a co trochę wolnego czasu święto, które spadły na jego akcję, Natalia został zmuszony do radzenia sobie z codziennym życiem. Przytoczył dużych firm, z których aktorka szybko zmęczony. Ostatni słomy była życzliwość, z jaką reżyser po raz kolejny opuścił niektóre z przyjaciółmi w nocy. Gundareva Natalya Georgievna nie radzić sobie z nim – poprosiła męża o rozwód. Heifetz rozwodu poszło źle jednak, zanurzył się w pracy, cierpiał trochę mniej. Mężczyzna postanowił, że będzie lepiej, a żona jego występy sceniczne, stawia na nim. Więc Heyfets Leonid Efimovich, którego życie osobiste są wykoleił z powodu wiecznego zatrudnienia, dokonał swojego wyboru, bez reszty preferując swoją sztukę.

Wraz z pojawieniem się w teatrze jak Heifetza perk: jest obecnie coraz częściej odgrywa rosyjskich pisarzy, trupa chętnie pobity skomplikowanych obiektów, a wszyscy pozostali dyrektorzy obudził się ze snu i stopniowo zaczął przygotowywać nowe produkcje na przyszłość sezonu teatralnego.

obecne działania

W 1988 roku Leonid Heifetz nadal szukają swojego teatru duszy i wybrał Akademicki Teatr Moskwa nazwany Władimir Majakowski (Mati). Do dnia dzisiejszego, reżyser pracuje w świątyni Melpomeny, podając wszystkie swoje siły, aby przygotować się do godnego przejścia – jest teraz Leonid Heifetz kształci młodych filmowców wystawił sztukę. I to doświadczenie dydaktyczne dla reżysera nie jest pierwszym – w 80 lat Leonid Yefimovich wykładał w Wyższej Szkole Teatralnej. M. S. Schepkina, a dziś oprócz Mati Heifetza zaangażowany pedagogikę i przy Rosyjskiej Akademii Sztuki Teatralnej.

Jego praca reżysera pozostawiła niezatarty ślad w pracy wielu rosyjskich teatrach, tak że nazwa tego człowieka, nawet po jego śmierci, nadal będzie słychać tam – na scenach teatralnych rodzina.