659 Shares 5707 views

Jak zainstalować mod do „STALKER: Call of Pripyat” i jak go włączyć?

Jeśli wziąć grę producentów krajowych, to „Stalker” jest jednym z najbardziej popularnych projektów ostatnich lat. Po pierwsze gry z tej serii zadowolić jego szczegółowej analizy, wciągająca fabułę i wielkie mnóstwo możliwości dla gracza w otwartym świecie. Ale warto też zwrócić uwagę na fakt, że gracze mogą swobodnie pisać modyfikacji projektu, dzięki czemu można teraz pobrać więcej niż kilkanaście modów, z których każdy zasługuje na szczególną uwagę. Jednak aby cieszyć się zmiany w rozgrywce, trzeba dowiedzieć się, jak skonfigurować wydarzenia w „STALKER. Call of Pripyat” Będzie to wymagać trochę wysiłku, ale w zasadzie nic naprawdę poważnego się nie muszą.

rodzaje modyfikacji

Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć , jak skonfigurować wydarzenia w „STALKER: Call of Pripyat”, wtedy trzeba się zastanawiać, co on może dodać do swojej gry. Jak wspomniano wcześniej, do tego projektu, istnieje wiele różnych modyfikacji, które mogą zmienić grę jako bardzo drobiazg, a prawie całe rozgrywki. Najbardziej prosty sposób dodać pewnych rodzajów broni lub więcej dodatkowych questów i przedmiotów. Jednak największe zainteresowanie jest wielkie modyfikacje, które wycięte dużo treści, zastępując go własnym – tak można pobrać mod, który usuwa kampanię fabuły, a na jego miejsce wstawić nowy, wyjątkowy. Również moda może dodać nowe postacie do całego łańcucha zadań, a nawet całych regionów. Ogólnie rzecz biorąc, będzie z czego wybierać. A kiedy dokonać wyboru, będziesz miał czasu na zajmowanie się jak zainstalować mod do „STALKER:. Call of Pripyat”

Prosty sposób

Pliki modyfikacji mogą być przechowywane na różne sposoby, a to zależy od metody ustalania modę dla komputera i jego integracji z klientem gry. Po pierwsze, rozważmy prosty przykład jak skonfigurować wydarzenia w „STALKER. Call of Pripyat” wtedy podejść do tej metody – Po pobraniu niezbędnych plików, instalator może być wśród nich. On jest bardzo prosta – wystarczy uruchomić instalator i określić folder, w którym zainstalowano bazę klientów. Następnie program będzie wykonać ekstrakcję i modyfikację instalacji. Od nie trzeba niczego innego – natychmiast po zakończeniu instalacji, będzie mógł zalogować się do gry i zestawu testowego mod. Niestety, sprawy nie zawsze się tak łatwe do zainstalowania. "STALKER: Call of Pripyat" – mod nie może mieć instalatora. A następnie proces jest skomplikowany.

wyrafinowany sposób

Tak, zostało opisane powyżej, trzeba zrobić, aby zainstalować modyfikację, która ma instalatora. Jednakże, jeśli nie ma takiego pliku, a następnie, jak skonfigurować wydarzenia w „Stalker”? W tym przypadku trzeba będzie zrobić wszystko ręcznie, co jest nieco komplikować i wydłużyć proces. trzeba będzie szukać w katalogu z katalogu gry, w którym chcesz ustawić modę i skopiować wszystkie pliki z wymianą. Przed tym, zaleca się wykonanie kopii zapasowej folderu, w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, można odzyskać utracone dane. Wskazane jest również, aby przeczytać wszystkie załączone pliki tekstowe, ponieważ mogą one zawierać bardziej szczegółowe instrukcje dotyczące określonego mody.

Sprawdź kompatybilność

Za każdym razem masz zamiar zainstalować nową modyfikację, trzeba przeprowadzić rutynową kontrolę. Konieczne jest, aby dowiedzieć się, czy wersja gry oraz wersję tej samej mody. Jeśli nie pasuje, nie ma gwarancji, że prace modyfikacji. Wtedy trzeba szukać innych zdarzeń, lub zainstalować odpowiednią wersję gry.