305 Shares 2770 views

Sił Powietrznych na wakacje? Badaliśmy razem.

Od ponad stu lat nasza ojczyzna jest właścicielem Army Air Force. Jego początki, jest ona nadal w imperium rosyjskim, który stał się przodkiem nią poprzez zakup samolotów z Francji. Stało się przesłanką do bazy szkół lotniczych, a następnie do powstania lotnictwa wojskowego. Do tej pory Rosja hołd pilotom, którzy nie powrócili z pola bitwy oddali swoje życie, by osiągnęli zwycięstwo, wojskowymi honorami, która odbyła naukę i osiągnęli sukces w ich usług. Nie każdy jednak wie, co dzień Air Festival, pomimo jego statusu urzędowego. Aby wyjaśnić, konieczne jest, aby zwrócić się do historii.


Pochodzenie obchodów

Początkowo Dzień Sił Powietrznych można uznać 12 sierpnia. Jest to liczba, 1912 Mikołaj II podpisał dekret w sprawie utworzenia pierwszych części samolotów, będąc członkiem Biura Szefa Sztabu Generalnego. Wcześniej tego samolotu było częścią wojsk inżynieryjnych. I tylko podpisanie dekretu zaczął przeprowadzać niezależną funkcję wyjaśniającego.

Dlaczego więc powstaje pytanie, jaka liczba Air Force wakacje?

Należy pamiętać, że raz był radziecki i przestrzeni poradzieckiej Rosji.

Pierwszym warunkiem było stworzenie robotniczo-chłopskiego czerwony granatowy zmienić datę obchodów w 1918 roku.

Nawet wtedy bolszewicy pozbył się wszystkich symboli i śladów przypominających niegdyś istniało Imperium Rosyjskie.

era Soviet

Zaczniemy z badanych. BBC wakacyjny, numer homologacji od Związku Radzieckiego?

W 1933 roku, mecz dla nowej floty, wybrany nowy termin uroczystości – 18 sierpnia. Główną motywacją wyboru dnia była kombinacja triumfu z końcem letniego szkolenia wojskowego i pokaz samolotów produkcji zasługi. Teraz święto obejmuje obowiązkowe dla zawodów inżynierskich aeronautic, reprezentacja w pływające umiejętności, a także ćwiczenia przeciwpożarowe.

Celem Wojskowej Day Air Fleet była propaganda socjalizmu ze względu na wzrost budynku lotnictwa i wzmocnienia obrony powietrznej. Ale byłoby sprawiedliwe, by powiedzieć, że Związek Radziecki flota składała się z kilku samolotów, co oznacza, że zostały one szybko oddzielone, żądając własne zaszczyty dnia. Tak więc, na przykład, był Dzień Lotnictwa Cywilnego.

Więc pytanie brzmi, kiedy to święto Dzień Sił Powietrznych, liczba jego znaku towarowego, jest nadal otwarta.

Okres postsowieckich

Nieuchronnie staje się sytuacja, w której Air Force dołączone do ogólnej tendencji, a ruch na oddzielnej przejaw szacunku.

W 1997 roku prezydent Rosji, słuchając próśb lotników wojskowych, a biorąc pod uwagę swoje zalety, zarówno w ziemi iw morzu wojny, wydał dekret o uznaniu Dzień Sił Powietrznych i zwraca historyczną datę – 12 sierpnia.

Teraz pytanie o to, co Air Force na wakacje wydaje się być rozwiązany. Ale nie.

Wreszcie zmylić ludzi, zdecydowano, aby zatwierdzić trzecią niedzielę sierpnia, oficjalny Dzień Sił Powietrznych. Powodem tego była konieczność dostosowania rosyjska baza lotnictwa Dzień ze świątecznego. Tak więc, rząd nie udało się osiągnąć konsensusu, nie zapominając o historycznych korzeniach.

pewne zamieszanie

Niektórzy nie tylko zastanawiać dat uroczystości, i zapytać: „Co dzień Air Festival obrony powietrznej”

Nie jest konieczne, aby połączyć te dwa świetnymi występami w jednym. Mimo pewnego podobieństwa w terminach, Dzień Sił Powietrznych, jak odkryliśmy, jest obchodzony w trzecią niedzielę sierpnia, a dzień obrony powietrznej – w drugą niedzielę kwietnia – święta są różne.

Wszystko inne, uroczystości z okazji Dnia Obrony Powietrznej młodszego. Pierwsza część w walce wojsk cechował początku Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Było za swoje usługi w tym trudnym okresie dla kraju, armia otrzymała swój własny pamiętny dzień.

Jednak nie doszło bez zmiany dat. Początkowo Dzień Obrony Powietrznej obchodzony był 11 kwietnia, ale w 1980 roku został przeniesiony do drugiej niedzieli tego samego miesiąca.

Jednak różnice między tymi rocznicami więcej niż ich podobieństwa.

wniosek

Ogromny wybór naszej ojczyzny powinien być zapamiętany z powodu tej historii, walką przodkach życiu mamy teraz.

Sił Powietrznych święta, wszystko co musisz wiedzieć, to urlop powinien być obchodzony jako hołd wszystkim, którzy walczyli o naszym spokojnym niebie.