283 Shares 8501 views

Sposobów, aby upiec ziemniaki w piekarniku: w folii na grillu, w mundurze, w towarzystwie innych produktów …

Od tego czasu, zarówno w Rosji został przywieziony ziemniaki, stało się nie tylko popularne danie, a nawet pożywienie. Praktycznie żadna zupy zakończeniu bez ziemniaków, a jako dodatek stosuje się dla różnych receptur, gotowanych ziemniaków smażonych, gotowanych ziemniaków, tłuczone ziemniaki, ziemniaki w skórach, pieczony ziemniak.


W arsenale każdego dobrego gospodyni istnieje co najmniej kilkanaście receptur ziemniaczanych. Dla wielu ludzi, ulubione danie jest smażone ziemniaki z cebulą, boczkiem i grzybami. Ziemniaki można smażyć na zasadzie frytki, dużej ilości oleju, a to jest możliwe, aby gotować pyszne i delikatne plasterki ziemniaka w wiejskiej drodze.

Ale nie należy zapominać, że celem jest nie tylko kochająca żona do męża karmić smaczne. Musimy spróbować danie okazało się przydatne, ale lubił wybrednych degustatorów.

Wszystko dzieciństwa uwielbiam smak pieczonych ziemniaków w węglach ogniska. Wystarczy pamiętać, nocne rozmowy przy ognisku, gitarowych piosenek, romantyczną atmosferę i … pieczenie ziemniaków prosto z węgli, tak kruche i aromatyczne. Wydawało się, że na świecie nie ma nic bardziej smaczne niż pieczonym ziemniakiem, zielonej cebuli i ogórków.

Ale ten niezapomniany smak i można odtworzyć w domu. Nie można pominąć, jest, być może, tylko zapach dymu i ręce umazane sadzą.

Jak upiec ziemniaki w piekarniku w folii?

Opcje na jak gotować ziemniaki w piekarniku, należy ustawić. Zacznijmy od najbardziej prosty sposób. Wystarczy upiec ziemniaki w folii z dodatkiem soli. W celu uzyskania ziemniaki z ognia jak wystarczy umyć średnie ziemniaki, owinąć każdą kartoshinu w dwóch warstw folii i wysłać piec w piekarniku. Wybór trybu ocieplenie górnej i dolnej temperatura wynosiła 200 stopni i piec ziemniaki przez pół godziny, a następnie w temperaturze 150 ° doprowadziły do przygotowania w trybie konwekcji. Chęć sprawdzenia ziemniaki z meczu lub wykałaczki. Czas gotowania może zmieniać nieznacznie w górę lub w dół w zależności od odmiany, wielkości i wieku w ziemniakach.

W razie potrzeby, nie można owinąć każdy w folii kartoshinu i po prostu przykryć naczynie folią do pieczenia.

Ziemniaki z masłem

Do ziemniaków okazały się mniej suche i bardziej luźne, trzeba upiec ziemniaki w piekarniku w folii z masłem. Aby to zrobić, musimy oczyścić ziemniaki, sól, zawinąć w folię i towarzyszy każdemu kartoshinu cienki plasterek masła. razem i zawinąć w folię aluminiową do niego. A następnie wysłać je w piekarniku w tym samym trybie.

Jeśli chcesz różnorodność

Można upiec ziemniaki w piekarniku w folii z wypełnieniem. Jako nadzienie jest bardzo dobrze do wykorzystania bekon i mięsa tłuszczu smugi. Aby przygotować to danie, wybierz ziemniaki średniej lub nawet duży rozmiar. Robimy całej każdy kartoshinu kilka nacięć. Wyciąć słoniny lub cienkich liści. Cienkie plastry posiekanym czosnkiem. Ziemniaki pocierać soli, a następnie dodaje się do każdego segmentu rowka słoniny lub plaster boczek i czosnku. Kartoshinu zawinąć w folię i wysłać je w piecu w temperaturze 190-200 stopni minut w 40. ziemniaki nie spali dokładnie jak zapach przyjdzie działa nie tylko pani, ale również wszystkich członków gospodarstwa domowego.

Plump-ka …

Bardzo smaczne i bardzo wysokokaloryczne sposób upiec ziemniaki w piekarniku w folii o nazwie „pulchna-ka”. Aby było to niezwykle smaczne dania czyste ziemniaki, pokroić na 3 do 4 sztuk, soli, następnie kładąc cienką warstwę słoniny lub tłuszczu, rozłożone na górę pomidory pokroić w cienkie pierścienie, a następnie posypane tartym serem, majonezem i smaruje posypać ziołami. Wszystko to splendor jest umieszczony w formie, w której wstępnie stopione masło. Zamknięcie formy folię i piec w temperaturze 180 ° nieco ponad pół godziny.

Ziemniaki z jajkiem i serem

Bardzo smaczne i bardzo łatwy sposób upiec ziemniaki w piekarniku w folii – to ziemniaki z jajkiem i serem. Do tego dania potrzebujemy ziemniaki gotowane lub gotowane do miękkości. Pokrój ziemniaki na duże kawałki, sól, rozbić kilku jaj na wierzchu, posypać serem i ziołami. Następnie zamknąć formularz i wysłać go z folii w piekarniku.

Jak gotować ziemniaki w piekarniku z mięsa lub drobiu?

Jeśli danie mięsne planujecie upiec, najprostszym sposobem, aby wybrać ziemniaki jako dodatek. Aby to zrobić, mięsa lub kurczaka, przygotowany według receptury należy umieścić w centrum formy i położyć ziemniaki dookoła. Wystarczy dodać ziemniaki sól. Podczas gotowania ziemniaków nasączone sokiem i smak potraw mięsnych. W rezultacie, można uzyskać pełny gorąco z przystawka, która nie wymaga osobnego obawy. Smak ziemniaków zachwyci gości.

Wiele gospodyń domowych zastanawiasz się jak piec ziemniaki w piekarniku. To zależy od tego jak soczyste składniki są wysyłane razem z ziemniaków w piekarniku. Puste Ziemniaki piec od 45 minut do godziny, w zależności od wielkości i ziemniaki z mięsa, tłuszczu lub oleju jest gotowy na pół godziny.