814 Shares 1070 views

Dmitrij Szewczenko – biografia, filmografia, życie osobiste

Dziś na ekranach telewizyjnych można nawet częściej zobaczyć Dmitrija Szewczenkę. Pomimo faktu, że aktor gra głównie negatywnie, udało mu się zdobyć dużą popularność. Dmitrij zdobył serca publiczności zaraz po wydaniu filmu "Bourjoui's Birthday", gdzie grał rolę stale pobitego pimp Arturchik. Ale kim naprawdę jest – ulubionym kobietą, popularnym dziś aktorem Dmitrijem Szewczenki?


Rodzina i rodzice

Przyszły aktor teatru i kina urodził się 17 czerwca 1964 w Odessie. Jego rodzina nie była pełna na długo (rodzice rozwiedli się), więc jego matka była głównie zaangażowana w wychowanie jego syna. Ona również zaszczepiła Dima miłość do teatru, ponieważ miała wielu przyjaciół wśród aktorów. Jego matka i dziadek postrzegali go jako przyszłego naukowca, w młodym wieku młody człowiek z dziadkiem napisał książkę. Ale chłopak nie był przeznaczony do bycia postacią naukową: jego miłość do teatru, szczepione przez matkę, była bardzo duża.

Z ojcem Dmitrij miał dobre stosunki, widzieli się nawzajem. W wspomnieniach jeździł łyżwami wzdłuż górskich rzek na kajaku, zejściach na narty, wyprawach.

W szkole Dima nie była znakomitym studentem, a nie charakteryzowała się wzorowym zachowaniem, ale nauczyciele nie dali mu "nedov".

Nauka

Już w szkole Dmitrij Szewczenko brał udział w sztukach amatorskich. Potem, podobnie jak znaczna część absolwentów, wstąpił do Instytutu Politechnicznego w Odessie na Wydziale Ekonomicznym. W latach studiów przyszły aktor wziął udział w produkcji miniatur miniatur, był członkiem zespołu KVN. Stopniowo miał sen, aby zostać aktorem, a kiedy w 1986 roku ukończył politechę, postanowił wejść do LGITMiK. Był jednak jeden problem: musiał on pracować przez trzy lata na specjalności.

Kiedy Dima przyszedł do Kijowskiej Akademii Nauk, spotkał się z ministrem. Prawdopodobnie Szewczenko zrobił dobre wrażenie, ponieważ to spotkanie było fatalne: mimo wszystko, po tym jak Dmitrij Valerevich niemal natychmiast wszedł do LGITMiK na przebieg E. Padwe.

Dmitrija i teatru Aleksandrowskiego

Dmitrij Szewczenko, którego biografia pełna jest ciekawych wydarzeń, absolwentka LGITMiK w 1990 roku. Prawie rok później pracował w nieformalnym teatrze z aktorami z Szanghaju. Opracowali formułowanie jednej z baśni z G.-X. Andersen w gatunku opery w Pekinie, ale ten projekt miał zostać zamknięty ze względu na brak finansowania.

W 1991 roku Szewczenko grał kilka koncertów w społeczności dramatycznych aktorów Petersburga. Widział go reżyser z Teatru Akademickiego w Sankt Petersburgu. A.S. Puszkina, a następnie zaproszeni do trupy. Dmitrij Szewczenko pracował od 5 lat. W tym czasie udało mu się zagrać wiele ról zarówno głównych, jak i drugorzędnych. Dima lubi teatr, ale zawsze marzyła o filmie. Już miał doświadczenie: jako student LGITMiK grał dużą rolę w filmie "Dwadzieścia minut z aniołem", a później w angielskim filmie "Zinc Boys".

Ponieważ Dmitri zdawało się, że nie można połączyć teatru i kina, spakował walizki, aw 1997 przeniósł się do Moskwy …

Kino

W Moskwie Dmitrij zaczął kręcić filmy A. Ukupnika, F. Kirkorova, Valeriya i wielu innych sławnych muzyków, dzięki czemu zdobył trochę sławy. Został zaproszony do pojawienia się w reklamie Nezavisimaya Gazeta, a później w filmie Mu-Mu. Wtedy przyszła gwiazda została zauważona przez dyrektorów w Kijowie, którzy przeprowadzili wybór aktorów serialu telewizyjnego "Urodziny Burzhuy". Dmitrij dostał interesującą rolę jako pimp Arturchik, choć nie od razu. Jego aktor postaci Dmitrij Szewczenko grał świetnie, więc natychmiast przyciągnął uwagę publiczności do jego osoby.

Po premierze filmu reżyserowie od dawna oferowali Dmitrijowi podobne role. Aktor nie chciał, ponieważ wierzył, że ma nieco większy potencjał. Znajduje to odzwierciedlenie w filmach takich jak "Detektywi", "Biedna Nastya", "12 krzeseł" i inne. Zakres bohaterów, grany przez Dmitrija Szewczenkę (filmografia jest dziesiątkami ulubionych filmów przez publiczność) jest bardzo szeroki. Jest również biznesmenem w filmie "Śmierć według woli", a rzeźbiarz w filmie "Granice pragnień", a psychiatra z "Rodzinnych Tajemnic" E. Tsyplakova.

TV

Oprócz filmu, Dmitrij Szewczenko próbował również w telewizji. Został zaproszony do kanału "1 + 1" jako hosta "Honeymoon".

Dmitrij Szewczenko: życie osobiste

Aktor nie lubi mówić o osobowości. Jego życie rodzinne z Marią Szalaewą nie wyszło. Jego żona miała mniej niż siedemnaście lat i spotkali się podczas kręcenia zdjęcia "Freshman", gdzie grali razem. Dima często zakochała się w partnerze, ale zawsze opowiadała się za długotrwałą relacją. Rodzina została przeznaczona do rozpadu po sześciu latach życia razem. Rozstanie miało miejsce bez skandali. Najprawdopodobniej życie razem nie wyszło z powodu długiego rozłąki małżonków, jako artystów i stale podróżowało do różnych miast.

Dmitrij Szewczenko i Maria Shalaeva mają syna Nestora. Tata regularnie komunikuje się z chłopakiem przez telefon, ponieważ mieszkają w tej chwili w różnych miastach.

Teraz Dmitry jest wolnym człowiekiem. Nie komunikuje się z matką jego syna, chociaż wszystko zaczęło się tak pięknie. Wiadomo o urodzeniu syna było nieoczekiwane dla Szewczenki. Przyjął dziecko, ale nie żył z Marią. Co więcej, z jego byłym żoną ma teraz wrogą relację, która wpływa na jego komunikację z synem. Czasami nawet zdarzyło się, że Dmitriusz poznał go w tajemnicy.

Dmitrij Szewczenko. Filmografia

Aktor grał w wielu filmach, otrzymał główne role, drugorzędne i epizodyczne. W ten sposób zagrał epizodyczne role w następujących filmach: "Jedna tura" (1986), "Prison Romance" (1993), "Królestwo krzywych …" (2005), "Nie po jednym chlebie" (2005).

Wśród głównych ról był zaproszony do takich zdjęć: "Dwadzieścia minut z aniołem" (1989), "Zinc Boys" (1993), "Special Event" (2000), "Tarcza Minerwy" (2002), "Freshman" (2002) "Biedna Nastia" (2003-2004), "Stargazer" (2004), "Lola i Marquis" (2004), "Inspiracje Prowincjonalne" (2006), "Królowie gry" (2007), "Granice pragnień" "Zimne serce" (2009), "Siedmiu żonach jednego z licencjatów" (2009).

Ogromna liczba drugorzędnych ról grała Dmitrija Szewczenka, jego filmografia jest bardzo bogata. Oto kilka filmów, w których aktor nie otrzymał głównych, ale nie ostatnich ról: "Komedia o ścisłym reżymie" (1992), "Próba z Arnoldem" (1998), "Mu-Mu" (1998), "Urodziny Burzhuy" (1999 ), "Stop na żądanie" (2000), "Marsz z Tureckim" (2000), "Rodzinne Tajemnice" (2001), "Urodziny Burzhuyy-2" (2001), "Barbarzyńcy" (2003), "Walka z cieniem" (2004), "Upadek Imperium" (2005), "Komunikat" (2006), "Walka z cieniem-2. Zemsta "(2007)," Brudna praca "(2009)," Wszystko dla ciebie "(2010)," Na całe życie "(2011)," Walka z cieniem-3 ". Ostatnia runda "(2011)," Śmierci "(2012)," Bracia i Siostry "(2013).

Jest to niekompletna lista obrazów, w których Dmitrij Szewczenko wykazał się mistrzem działania. A przed nim wciąż jest wiele filmów, które z pewnością zyskają popularność wśród widza, ponieważ Dima wprowadza w siebie kawałek jego duszy – ogromny i jasny.

Bohaterowie Dmitrija Szewczenki

Jego aktor robi swoim bohaterom wyjątkowy urok i charyzmę. Widzowie kochali każdego z nich za szczerość, a Dmitriy za umiejętność przekazywania ich doświadczeń i charakteru. Każdy film, w którym dziś został zastrzelony popularny aktor, chcę zmienić. I chociaż Dmitrij gra głównie negatywne postacie, nie tylko przyciągają uwagę: widza po prostu zakochuje się w bohaterach, żywiołach, urokach, a nawet negatywnych cechach i chce je zobaczyć w następnej serii filmu.

Dmitrij Szewczenko jest profesjonalnym aktorem teatralnym i kinowym. Cieszy publiczność swoją grą zarówno na scenie, jak i na ekranie telewizora. I za to bardzo dziękuję!