194 Shares 4666 views

Klub „Central Station”, Petersburg: opinie i zdjęcia

Duma i University – ulice Petersburga, stały się legendą wśród fanów aktywnego życia nocnego. Że klub znajduje się tutaj, „Central Station”. Petersburg nocnego życia jest bogaty, ale to samo w całym mieście nie znaleziono. Najbliższy „względne” – moskiewskiego oddziału tej samej instytucji.


Najlepszym miejscem dla rozrywki

W 2007 roku placówka została wyróżniona „Nocne życie” w „klubie gejowskim” i został uznany za najlepszy w Petersburgu. Po raz pierwszy swoje drzwi otwarte w 2005 roku. Teraz organizacja ma trzy piętra, wyposażone we wszystko, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Istnieje potrzeba dla reszty najbardziej ekstremalnych, otvyaznyh, thrash.

Na pierwszym piętrze znajduje się restauracja / barów, które są dobrze znane klub „Central Station”. Petersburg, ulica Łomonosowa, numer domu 1 – to jest to miejsce, gdzie się znajduje. Restobar serdecznie wita wszystkich gości. Tu, na pierwszym piętrze, a atmosferze życzliwości, a nawet komfort. W menu znajdują się dania kuchni europejskiej, egzotycznych azjatyckich wina z Australii, i jedną godzinę po północy, każdy dzień zaczyna traversiti show.

Tańczyć co noc

parkiet, trzy wspaniały bar z szerokiej gamy napojów alkoholowych, główny etap – wszystkie te cechy na drugim piętrze klubu, „Central Station”. Petersburg codziennie otrzymuje najbardziej znanych piosenkarzy, muzyków, a CA nie jest na ostatnim miejscu wśród innych stron. Były prowadzone występy "Tattoo", Sergey Lazarev, Dima Koldun i Natasha Koroleva. Została wybrana jako idealny etap dla CA prywatny koncert „vintage” i „Demo”, nie było Anita Coj i Vera Breżniewa, Tatyana Bulanov a nawet chwałę.

Klub – miejsce pracy północnej stolicy najbardziej znanych i modna DJ. Na cześć mówić tutaj uhonorował najlepszego DJ bliskiej zagranicy, przedstawiciele partii w Moskwie. Muzyka brzmi formatu techno, house, progressive.

strefa VIP dla specjalnych gości

Chcesz „Central Station” prywatnie odwiedzić klub? Petersburg docenia tajemnicę. Dla gości VIP w CA działa trzecim piętrze. Dostęp jest tu tylko dla mężczyzn. Teren rekreacyjny wyposażony jest tapicerowane sofy skóry naturalnej, oferuje własny bar. Jest tam mały balkon, z którego można patrzeć na parkiecie. Działa bar karaoke z wysokiej jakości sprzętu. Ma swoją własną scenę, przed którym nie są wygodne fotele.

Mamy podekscytowany podczas pobytu w klubie? Przyjrzeć się tajemniczym labiryncie za barem. Nie zawsze jest ciemno i odwiedzających czekają na niezapomnianą przygodę. Jednak przykrych niespodzianek nie będzie: dostęp tylko dla mężczyzn. Na trzecim piętrze kobiety mogą być wyłącznie w karaoke jako towarzyszy.

unikalne występy

Nie wiem, co impreza odbywa się klub „Central Station” (St. Petersburg)? Zdjęcia o tym opowiedzieć. Tak, ze to niedziela noc zaczyna cykl parodia występów która trwa do środy. Impreza organizowana jest na parterze. Wszystkie strony – autora. W czwartek klub otwiera drzwi dla studentów, oferując egzotyczne koktajle, konkursy i szczerą muzykę mody. W piątek i sobotę w „Central Station” – to są dni partii gejowskiej. Wydarzenia koniecznie tematyczne ubioru, dane o konkretnej dacie powinny być określone w administracji instytucji.

Strony o ograniczonym dostępie CA organizuje w sobotę i niedzielę rano. Zaczynają dopiero piąta rano i przechowywane w formie mieszanej afterparty. Energiczny, gorący tłum gromadzi się w ściankach CA po zamknięciu innych instytucji miasta i nadal bawić się aż do popołudnia.

Jazda strona

Klub nocny "Central Station" (St. Petersburg) organizuje najsłynniejszy festiwal Petersburgu maniaków – Horse-party.

Impreza odbywa się co roku. Początkowo strona prywatna, dziś gromadzi gości z całego kraju. Nie tylko „koń” przyciągnęły uwagę znanego MP i mistrz obyczajów i moralności Milonova. Próby zakłócać festiwal zabrał ich udziałem zamieszek siły policyjne. Aby dostać się do prywatnej osoby próbował, zarzucając organizatorom tej rozrywki z udziałem nieletnich.

Jednak, jak twierdzi Milon lub klub nadal działa. Inne liczne ataki publiczne na „koń” i CA również pozostają niejednoznaczne.

Ogłoszenia „koń” umieszczona zaawansowany wydarzeniem medialnym – jedna z najbardziej atrakcyjnych w nocnym życiu rosyjskiego Stolicy Kultury. Rosyjskie i zagraniczne kolorowych magazynów regularnie publikuje artykuły o „konia”. Aby się tu dostać, trzeba się ubrać frikovo, szczerze mówiąc. Zadzwoń moralności publicznej, rzucać „konia” – to jest klub „Central Station” (St. Petersburg). Komentarze gości wskazują, że zdarzenie jest godne uwagi. Po nim kolejny miesiąc w sieci pojawiają się coraz to nowe obrazy, głównie oczywiście jest format 18+. Nie tylko „koń” zdjęcia słynnych fotografów Petersburg dziwacznych.

„Koń” – to śmieci, odpady, i sodomia St.Pete.

Frekwencja, haseł

Klub otwiera się co noc o godzinie 10, działa na rzecz ogółu społeczeństwa aż do 6 rano.

Szczególne warunki zastosowania do posiadaczy kart klubowych: można dostać zniżkę, albo zdać się na uprzywilejowanej pozycji.

CA może uczestniczyć w dużej firmie, i przyjść sam, ale muszą przestrzegać ubioru na imprezach tematycznych.

Jak dostać się do klubu, "Central Station" (St. Petersburg)? Adres następujące: Najbliższa stacja metra – „Newski Prospekt”. Dokładna lokalizacja: University 1.

Średni rachunek bez napojów w klubie – 500 rubli. Możliwe rozliczenie gotówkowe oraz karty bankowe. Prawie codziennie, istnieje wiele promocji, rabatów. Więcej o nich powinny uczyć się od organizatorów.

Przeczytaj zanim odwiedzić klub "Central Station" (St. Petersburg), recenzji. To pomoże przygotować się do konkretnego przypadku: melodia w stylu, wybrać odpowiedni strój, zbierać zainteresowane firmy.

Odwiedzający zwrócić uwagę na następujące aspekty pozytywne: przestronny, dobra muzyka, doskonałe koktajle, możliwość znalezienia znajomych o tych samych zainteresowaniach. Dziewczyny przyjmuję okazję odwiedzić klub za darmo aż do pewnej godziny. Dostępność w magazynie jest oznaczony przez odwiedzających, ale nie zawsze są łatwe w nawigacji. Jest to szczególnie prawdziwe w menu. Wielu nie są zadowoleni z tego, co jest wymagane, aby przynieść dowód tożsamości.

Przy wejściu jest zawsze profesjonalna ochrona. To ogranicza dostęp do klubu konfliktu nieodpowiednich użytkowników. Wspierany przez ścisłą kontrolą twarzy.

Dla dziewczynek wejściu do CA jest ograniczony.

Hotel – własny parking.

miejsc Tryb pracy

Kalifornia otwarty dla zwiedzających na poniższym harmonogramem:

  • W poniedziałek i środę – wstęp dla wszystkich, ale to działa tylko na pierwszym piętrze. Drzwi otwarte na 10 pm, rozrywka kontynuując aż do szóstej rano.
  • Wtorek godziny – od 22.00 do 6.00, ale oferuje dobre dwa piętra rozrywki i wstęp jest wolny.
  • W niedziele i czwartki wstęp wolny możliwe jest tylko do pierwszej w nocy, dostać się do klubu później uda za 150 rubli. Każdy overnight goście – darmowy napój bezalkoholowy. Zapewnia – parkiecie, Restobar.
  • W piątek i sobotę CA dla ogółu społeczeństwa jest otwarta od dziesiątej wieczorem do siódmej rano, wstęp jest wolny mężczyźni do 11 pm, wejść do środka po 23-00 możliwego do 300 rubli. Taka sama kwota jest warta bilet wstępu dla dziewcząt, niezależnie od czasu wizyty. Każdy gość jest oferowany do wyboru alkoholu lub napój bezalkoholowy. Wyjątki – specjalne wydarzenia.