466 Shares 1521 views

Jazda bolero szydełka: zasad i zaleceń Crochet

Bolero, czyli krótka bluzka noszona w uzupełnieniu do Topu lub sukienka jest bardzo popularne. Ten ciuch jest zasłużenie miłość kobiet niemal wszystkich grup wiekowych. Są to modele przeznaczone dla dzieci, młodzieży i kobiet w wieku dorosłym, większość z nich pomaga ożywić szydełka. Bolerko (opis Schemat dla każdego produktu) może pełnić funkcję dekoracyjną i praktyczne.


Z tego, co możemy związać bolero

Jeśli jest to ciepłe ubrania, ponieważ jest to niezbędne do korzystania z cienkiej wełny, angora lub moher. przędze te mają wiele cennych właściwości:

 • Utrzymywanie się ciepło.
 • Oddychająca.
 • Absorbują wilgoć.
 • Reprezentacyjny wygląd.

Nie staraj się pracować z akrylu, nylonu i mikrofibry, ponieważ są one całkowicie niezdolne ciepły, nawet jeśli wątek jest bardzo podobna do wełny.

Te materiały imitujące bawełna i wiskoza, jest o wiele lepiej nadaje się do tworzenia ażurową tkaninę. Wraz z bawełny, lnu i bambusa, pozwalają one stworzyć miły letni produkt. Bolerko schemat szydełka opracowany każdy Knitter niezależnie na podstawie jego przeznaczenia oraz osobistych preferencji. Podstawą może być prosty obwód lub inkrustowany wzór.

Aby skonstruować produkt wzór nie musi być projektantem mody, wiele dobra rada może być zbierana z czasopism. W tych przypadkach, gdzie ekspertem w pracy z fragmentów związanych oddzielnie i wymieszać w jednym obrazie, schemat szydełka bolerko jest elementarnym rysunek, sporządzonych na podstawie wielkości podstawowych parametrów modelu i motywu. Niektóre doskonałe przykłady takich produktów są przedstawione poniżej.

Najprostszy model ażurowe bolerko

Początkujących i doświadczonych tkaczy myśleć wzory liniowe najbardziej praktyczne. Takie obrazy zaczynają się szwów łańcucha. Ich dziewiarskich przebiega się bezpośrednie i odwrotne szereg zgodnie z parametrami wzorca. Na poniższym rysunku, modelu Bolero z głębokim gładka rozwijali. Zaletą tego modelu jest możliwość umieścić zapięcie na forehand szczegółach. Może to być przycisk, dekoracyjny hak, klip lub proste dzianiny koronki.

Aby wykonać to poprawnie i że ważne jest, symetrycznie, to wymaga koniecznie narysować zarys na papierze i umieścić go na tkaninę podczas dziania. Można wybrać dowolny wzór, taki jak ten przedstawiony na schemacie.

Sekwencja o wzorze:

 • Łańcuch ściegów (VI).
 • 2 mld; 2 o sc kolumnowej (CCH) proyavannyh łańcucha pętli 5-go; 2 mld; 2SSN w tej samej pętli, co poprzednio CCH; 2BN 5 p N; Kolumna bez podskórnie (sc). Powtórz sekwencję do końca serii.
 • 3VP do podnoszenia; 2SSN; 2 mld; 3SSN; 2BN, 1SSN; 2SSN ogólna wskazówka. Zasada działania tego elementu jest pokazane na rysunku. powtórz sekwencję liczba uzhnoe razy, ale pętli podnoszenia. Na koniec 1SSN wierszowym.

Trzeci rząd powtarza pierwszą, a czwarty – drugi.

gęstości dziania będzie zależeć od grubości przędzy. Następny opis jest wykonany w takich parametrach: 10 cm = 5 Powtarza 10 cm = 12 rzędów.

Dokonywanie oparcia i forhend

Back Detail:

 • Rozpoczynając łańcuch 176 AM (44 cm).
 • Dzianiny wzór kwadratowy o wysokości 34 cm.

Lewa połowa rzeczy przed:

 • Dial 88 VI.
 • Dla utworzenia skosu potrzebnej do cięcia na szyi jednego z czterech rzędach powtarza tak długo, jak 11 zamiast nich nie pozostaje 7. Ze względu na pochylonym paski wzór sprawia, że bardzo łatwo wykonać cięcie. Możliwe jest również, aby utworzyć skos, koncentrując się na opracowanego wzoru.
 • Kolejnym punktem dziać dokładnie na wysokości 34 cm od krawędzi składu.

Prawy element przed dziać podobnie. Gotowe materiały przemywa się, suszy i usieciowano ramion. Boca powinna szyć krawędź dolną do wysokości 16 cm, pozostałe 18 będzie pach.

Szyi, a dolna linia armhole powinien być połączony i uszyć łącznika. Jazda na koronki wykończenia proponowanego systemu.

Opis strukturę i Bolerko szydełka motywów

Najprostszym sposobem, aby pracować z fragmentami kwadratowych. Ich dokładny geometryczny kształt eliminuje trudne do wykonania szczegółowości, jednak takie modele początkowo uproszczonego planu. W tym momencie, hak schemat i opis Bolero który nie zawiera pachy i szyi szelki.

Jak widać na rysunku, obie części wyrobu (a przednia i tylna) są prostokątami. W celu uzyskania armhole, kwadraty są szyte tylko, oznaczone „A” i „B”, a opuszczającej sekcję nezashity, równą długości jednego motywu. Jeśli poszczególne pomiary szerokości armhole powinno być więcej niż jedno pole, a następnie nezashity ziemia powinna być pozostawiona dłużej.

Łączenie fragmentów do całej struktury może być w procesie wytwarzania ostatniego wiersza lub gdy oczekuje wszystkie motywy. Ten ostatni sposób jest korzystny, ponieważ ułatwia korekcji błędów. Jednakże, gdy związki według pierwszego sposobu wygląda wymienia tkaniny.

Co należy zwrócić uwagę

Ten schemat szydełka bolerko ma własną specyfikę: podczas wiązarki armholes powinno być trochę ciągnąć. Jeśli nie zostanie to zrobione, ramiona będą puff up. Aby tego uniknąć, w układzie do szycia lub do wytwarzania pewnego nachylenia planu dzianiny ramię (kilka centymetrów).

Plac ramię jest doskonały, jeśli chcesz schematu bolero szydełka dla dziewcząt. Warto również biorąc pod uwagę, że taka bluzka może nie mieć zapięcie. Półki przednie nie są zbieżne, więc bolerko przybiera formę kamizelki. Jednak nie jest to istotne, ponieważ produkt jest lato i bardzo ażurowe.

Bolerko na drutach szydełku: Schemat wyrobów z rękawami

Bardziej skomplikowany model produktu, który ma szerokie rękawy i rurociągi na całym obwodzie, może być stosowany praktycznie z każdym ubraniem. Patrzy się harmonijnie z wieczorowej sukni, dżinsy lub lekką sukienkę.

Ten schemat również hak Bolero składa się z kwadratów, ale z utworzeniem gładkich linii połówek szyjki są trójkątne motywów. Rękawy są utworzone przez kwadraty.

W tym modelu rurociągów, jak dekoracyjne jako głównego wzorca. I jeden, i drugi odgrywa ważną rolę w uzupełnianiu siebie.

Obchodzenie się z gotowego produktu

Gdy główne części robocze (dzianie, szycie i ich rur) jest zakończona, produkt powinien być traktowane bardzo ostrożnie. Nie powinna być prana w maszynie i przy wysokiej temperaturze wody. Lepiej ograniczyć tylko pranie ręczne. Bolerko również nie trzeba do prasowania i suchy przez powieszenie (Unfolded tylko).

Zalecenia te mogą być przypisane do wszystkich dzianin rzeczy. Są one znane przez wielu, ale często jest ignorowane. Wełny i bawełny często kurczyć i włókien syntetycznych, w ich skład może być rozciągnięte. Nadzór opieki może okazać porządek kurtkę krótkie bolero, albo znacznie gorzej, w ubrania dla lalek.