251 Shares 7506 views

Jak puścić sytuacji: praca nad

Często ludzie myślą, że jeśli dana osoba zachowuje emocje w sobie, to jest oznaką wielkiej siły. Istnieją jednak sytuacje, które wymagają znacznie więcej wysiłku, aby zrozumieć wszystko powiedziane i puścić. Nie trzymaj się i zmienić siebie – to gdzie prawdziwa moc. Wygraj siebie, swoich lęków, niechęci, wszystko, co powstrzymuje nas od bycia prawdziwie wolny, co oznacza, szczęśliwy – to jest prawdziwa siła. Zmienia, ludzie się zmieniają świat wokół nich. Podczas wydarzenia z przeszłości dominują nas i nie pozwala nam swobodnie oddychać, należy zrozumieć, dlaczego trzeba puścić sytuacji, a jak statek, przejdź na nowym rejsu nowych emocji i przygód …

zmiana czasu

Zazwyczaj ludzie zmieniają się wraz z wiekiem. Są to naturalne, że zmiany są nieuniknione. Idą powoli i niepostrzeżenie. Ale zdarza się tak, że z przeszłości za nami ciągnie WHO żale, kompleksy i inne nieprzyjemne emocje … i nawet wiek nie może wpływać na duszę jak w sieci – wybucha i nie złamać. Następnie osoba zadaje pytanie: jak pozwolić sytuacja , że to zrobić, aby być szczęśliwym i zaczerpnąć świeżego powietrza umęczoną duszę? Przede wszystkim trzeba zrozumieć dla siebie, kim jesteś i co chcesz od życia. Tylko wtedy możemy zrozumieć, jakie korekty są potrzebne, aby zmienić to, co dzieje się w środku.

Dawny sposób życia nie pasuje. Być może, niektórzy ludzie z przeszłości trzeba iść … To samo odnosi się do zasad, z którymi trzeba zostawić, a wspomnienia są ciągle terebyaschih dusza. Nadszedł czas, aby odpocząć, puścić sytuacji i przejść dalej. W drodze zmiany mogą wystąpić uczucie zażenowania, niewygodne – to jest naturalne i normalne. Takie uczucia mogą być testowane więcej niż raz. Ale to nie powód, aby zatrzymać – trzeba przejść.

Jak i dlaczego trzeba puścić tej sytuacji i przejść?

Jeśli nie zrozumieć przyczyny tego stanu negatywnego, trudno jest zmusić się, aby pozbyć się problemów. Oto główne powody, dla uwalniania się z więzów bolesnych sytuacjach:

 • Negatywność z innymi ludźmi mają na tożsamości wpływu człowieka. Jego otoczenie tworzy postrzeganie świata, a jeśli środowisko będzie składać się z cynicznym, ludzi negatywnych poglądach, osób zagrożonych niewidoczny podobne.
 • Czuje, że środowisko wzrosła, który rozwija się w kierunku przeciwnym, albo wyznaje inne wartości. Jest to niefortunne, ale musimy znaleźć siłę, aby móc wszystkim dlatego, że z biegiem czasu mur niezrozumienia będzie tylko rosnąć.
 • Dusza czuje idealny niezadowolenie aktualnych okoliczności. Ważne jest, aby zrozumieć lepiej jest walczyć o to, co kochasz, niż trzymać się czegoś, gardzisz.
 • Człowiek zmienił cele i potrzeby. Trudno jest tworzyć własne zmiany, ale to, co trzeba zrobić, aby otworzyć nowe drogi.

obawy

Obawy trzymać cię z powrotem. Zwolnij sytuacji – Twój przyjdzie do Ciebie, gdy mijamy rozczarowań, sidła i nie dają się przenieść na.

 • Stare urazy boli. Trzymając się gniewu, nienawiści, żalu, człowiek spala się w środku. Zamiast iść do przodu i zostawić negatywny coraz dalej od siebie, aż nie wychodzić z jego życia, człowiek stoi w miejscu i jak to stopniowo zmniejszona, suchy, w końcu jest przywracana.
 • Nie ma przepływu nowej wiedzy. Życie – ciągłe szkolenie, końcowy wynik, który wyraża się w pozytywnych zmian. Bez szkolenia osoba rozkłada się powoli.

Kilka wskazówek, w jaki sposób zwolnić sytuację i przejść

Przytrzymaj, żyjemy w przeszłości i puszczania, otwierając drogę do jasny lub, wręcz przeciwnie, spokojnej przyszłości. Rozważmy kilka sposobów, aby zyskać nowy status w przyszłości:

 • Przyznać prawdę i stają się jej wdzięczny. Musimy podziękować życie za doświadczeń. On jest bezcenny dla wszystkich łzy i uśmiechy, emocji i radości.
 • Spojrzeć na sytuację z innej perspektywy. Czasami trzeba cofnąć się do oceny sytuacji obiektywnie. Lepiej wziąć małą przerwę i przełączyć uwagę na coś innego do zrobienia. Pomoże to dokonać ponownej oceny.
 • Jego uwaga musi skupić się wyłącznie na tym, co naprawdę ważne zmiany. Nie warto tracić czasu na coś, co przerasta cię. Żyć i uczyć się o życiu, wyciąć zbędne, zmienić swoje nastawienie do problemów. Zrozumcie to: życie jest krótkie, że warto żyć, nie zagłębiać się ujemny, co prowadzi do samozniszczenia.

opanowanie

Monitorować swoje własne życie. Że trzeba to zrobić, a nie ktoś inny. Nie jest konieczne, aby winę za jego niepowodzenia innych (rodziców, rząd, sąsiadów, nauczycieli, systemu, etc …) – koncentracja na sobie. Ty – kawałek świata. Zacznij od siebie: zastanowić się, jak puścić sytuacji, zmienić swój status, a następnie pomóc innym. Nadszedł czas, aby skupić się na siebie: aby zrozumieć, kim jesteś i jakie wartości wyznajemy, a zatem jakie cele prześladujesz. Pozwoli to na własny dostosować swoje życie w sposób pozytywny i zacząć iść do przodu.

zmieniających się warunków

Niektórzy ludzie przychodzą do naszego życia, daje nam bezcenne doświadczenie, ale nie mają do pozostania z nami na zawsze. Jeśli komunikować uczucie dyskomfortu, a potem nadszedł czas na zmiany. Nadszedł czas, aby nauczyć się puścić sytuacji. U ludzi, problemów, które wpływają nie tylko ich, ale również w swoim życiu, nie było stagnacji negatywności. Jeśli naprawdę nie może pomóc, aby coś zmienić, ale czuję się jak one mieć negatywny wpływ na Ciebie i Twojego życia, to trzeba szukać nowego kręgu społecznego. Nie myśl, że nie ma zamiaru rzucać przyjaciół w kłopoty i odwrócić się od swoich problemów. Chodzi o to, że ktoś ma sprzeciwu, co wpływa negatywnie na nim i swoim życiu. A on, człowiek (lub całe środowisko), nie chce, nie uważa za konieczne, aby coś zmienić, duszenia w własnej negatywne i nie chce iść do przodu. Musisz także być oczyszczone i żyć w jakościowo nowy sposób doznań wewnętrznych. To nie znaczy, że ludzie powinni być wyrzucony z życia, jak śmieci. Nie – musimy jedynie tylko iść do przodu, nadal uczyć się nowych rzeczy. Konieczne jest, że przeszłość nie ciągnąć do dołu, jak kotwica, aby nie trzymać cię mocno w jednym miejscu. Okazywać szacunek do przeszłości, modlić się za nich, prosić Boga dla nich użyteczne i dobre, ale nie zmuszaj się niewygodną współżycia. Można zostawić kulturowe, cicho, jak mówią w języku angielskim, lub odwrotnie, porozmawiać i postawić kropkę nad „i”.

Ryzyko – szlachetna sprawa

Czasami, aby zrozumieć, w jaki sposób uwolnić sytuację i przejść, trzeba podjąć ryzyko. Tak, to przestać bać się ryzyka. Wyzwania dla ludzi – to badania, których celem jest sprawdzenie czy edukacja odwagi, gotowości do zmian … Sytuacja musi być zmieniona, i nie bój się podjąć kroki do przodu. Wszystkie drgania muszą być odcięte. Po tym wszystkim, jeśli nie rozwiązany, a wszystko będzie na swoim miejscu, a może i gorzej. Życie musi iść tylko w jednym kierunku – do przodu. Nie można trzymać go w jednej pozycji lub spróbuj zamknąć jak ptak w klatce. Często po prostu trzeba podjąć ryzyko, aby zrozumieć, w jaki sposób nauczyć się pozwolić na sytuację i przejść dalej. Trzeba podjąć decyzję. Zacznij już dziś, nie czekaj na jutro! Żyć dzisiaj i teraz! Śmiało – zaryzykować i nie może się nie udać! Puścić stary, przeszłość ma więcej mocy nad tobą. Ustal kolejny krok – choć mały, jeszcze niepewne, skomplikowane, ale niezbędne do ciebie. Najważniejsze, że trzeba iść do przodu na codzień. Życie składa się z ciągłego uczenia się i rozwoju.

"Byłem (a) źle (a) …"

Nic dobrego by się pociąć do przeszłości, dla własnych niepowodzeń i błędów. Mają każdy. Żaden człowiek nie jest idealny i nie ma człowieka bez grzechu. Jest to doświadczenie, które ma zasadnicze znaczenie dla naszej hodowli. Oczywiście, istnieją fatalnych pomyłek, potrzebują nawrócenia. Konieczne jest, aby ćwiczyć, aby rozpoznać, zrozumieć, aby tę sytuację i wybaczyć sobie, a potem prosić o przebaczenie od Boga i ludzi. Tak, prosić o przebaczenie i przebaczać sobie jest konieczne. Łamie dumę, ale że nie pozwoli Ci żyć i oddychania w nowy sposób. Generalnie, pycha i arogancja – to negatywny umysł. Zapobiegają one, aby być szczęśliwym i inni. Złamać je w zarodku, nie bój się być łagodny i pokorny. To jest droga do zbawienia duszy od śmierci, od rozdzierający ból. Nauczyć się być dumny i dostojny. Są to różne rzeczy. Konieczne jest odejście od egoizmu do samooczyszczające, godności i człowieczeństwa, do bezinteresowności i przebaczenia. Jest to sposób doskonały. Być miły i wyrozumiały, konieczne jest, aby mieć realny wpływ. Taki stan nie ma nic wspólnego z tchórzostwem i tchórzostwa, nie mylić pojęcia albo, jak mówią, „sprawiedliwi z bezbożnymi”. Brak dumy sprawi, że będziesz naprawdę szczęśliwy i wolny.

Trzeba psychologa?

Co zrobić, jeśli moje wspomnienia, zdjęcia z przeszłości ponownie i ponownie zakłócony, pojawiają się w świadomości? Gdzie za każdym razem moc do podjęcia i jak puścić sytuacji? Minusy. psycholog w tym przypadku będzie bardzo przydatna. Mentalność ludzi z naszego kraju nie są jeszcze mocno przebudowany się skorzystać z pomocy takich specjalistów. I na próżno … W rzeczywistości, ci ludzie – specjaliści badający sytuacje problemowe i sposoby wyjścia z nich. Dobry psycholog daje prawdziwe porady dla konkretnych przypadków, pomaga zrozumieć prawdziwe powody, aby nie uciec, ale do radykalnej zmiany okoliczności i stosunek do nich.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu kampanii do psychologa nie może być to, co można zrobić w tej sytuacji? Wypowiada się na ustawienie jasnego zrozumienia, że przeszłość jest daleko w tyle, i nie wpływają na nas, ale żyje już tylko w naszej wyobraźni. W związku z tym nie ma sensu martwić się o to, co nie odpowiada rzeczywistości. W tym wysiłku będzie przełączać umysł na neutralnym razie najlepiej jest pozytywna.

Historia przepisywanie

 • Doskonała metoda – psychicznie przepisać sytuację poprzez przepuszczenie go krok po kroku. Obserwacje pokazują, że, jeśli zrobione poprawnie, łatwiej i istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyczyni się do poprawy relacji z ludźmi, którzy brali udział w konflikcie. Przepisać skrypt traci, dopóki sytuacja nie puścić.
 • Wylać wszystkie zmartwienia na kartce papieru, napisać jak czuje bez podnoszenia słowa – Wszystkie stoiska papieru. Załóżmy nawet trwać dłużej niż jeden dzień … Zrób to! A następnie spalić pisanie, wymawiając psychicznie: „Jak mogę palić liści i negatywną przeszłość z mojego życia i życia ludzi blisko mnie, Amen.”. Jesteś wolny do świetlanej przyszłości!

Jak puścić osoby, która poszła do innego świata

Najbardziej bolesne wspomnienia, kiedy ludzie już do innego świata, a ty znowu i znowu wyrzuty się do jego słów i czynów. Przepisz sytuację w swoim umyśle, zwolnić ludzi. Sytuacja, w której mamy coś do powiedzenia nie, nie mają czasu, aby pomóc, aby się pożegnać i przeprosić, zaprzysiężony przed wyjazdem, i on (ona) nie było i nie wróci bardzo często w życiu człowieka. Nie rozpaczaj – psychicznie odnoszą się do zmarłych, prosić o przebaczenie i powtórzyć czynności … inny świat – świat duchowy, wszystkie myśli są słyszane w niebie. Bądźcie pewni, że będzie słychać i przebacz! Idź do kościoła, modlić się, o naprawę upamiętnienia, porozmawiaj z kapłanów. Powiedz mi, że nic nie mówi, podziękować osobie za to, co zrobił dla ciebie. Poczujesz ulgę i przebaczenie. Zrozumiesz: jesteś kochany, nawet w innej istoty, inny wymiar. Którym odpuścicie i nie posiadają urazy. Bądź szczęśliwy – wystarczy, że będzie zadowolić tych, którzy są już na innej ścieżce. I po prostu modlić się za niego, bo ten, kto modli się za człowieka, który naprawdę go kocha.

Co jeśli negatywnych emocji związanych z problemami skórnymi?

Bardzo często, przemysł kosmetyczny narzuca nam swoją wizję wyglądu, który powinien mieć współczesnego człowieka. I zawsze, czy możemy sobie na to pozwolić lub nawet sprawy? Jaki jest wynik? Iw efekcie – depresja, zaburzenia psychiczne, negatywne emocje wobec siebie samego, odrzucenie, a więc nie wpływa na dobrą jakość życia ludzkiego … Musisz zrozumieć, że dla siebie najważniejsze – ma być schludny, zadbany mężczyzna, ma estetyczny wygląd, tak aby nie zrazić innych. Innego – to jest moje, jestem i akceptować siebie za to, kim jest, jak siebie i świata wokół nas.

Harder, gdy na twarzy, a następnie w całym organizmie są krosty lub mają inne problemy ze skórą. W tym przypadku jest to niemożliwe do zaniedbania przy użyciu medycznych lub kosmetyczki. Kiedy dana osoba ma problemu skórę, puścić trudnej sytuacji, a czasami niemożliwe. Dlatego jedynym rozwiązaniem byłoby właściwe leczenie i eliminacja problemu w zarodku. Samoleczenia często prowadzi do gorszych wyników lub bez skutku. Nie wolno jeździć w odległym kącie problemu rozwiązać, bez zwłoki: przejdź do kosmetologów, co najważniejsze, do prawdziwych profesjonalistów i nie znachorów. Aby to zrobić, należy zapytać, analizować te sytuacje innych ludzi i zobaczyć, gdzie byli traktowani jak rozwiązać ten problem. Jest internet, są ostrza … Tylko nie siedzieć z założonymi rękami, to wpływa na przyszłość, które mogą teraz zmienić. A to – w twoich rękach!