346 Shares 3304 views

Jak sprawić, by dziecko niezapomnianym Nowy Rok

Wiele dzieci czekają na okres dwunastu miesięcy od Nowego Roku. Oni wymyślają świąteczne stroje, piszą listy do Świętego Mikołaja, wyobrazić sobie, jak będzie dekorować choinkę i marzą o zaistnieniu cudu.


Niestety, rzeczywistość jest często udaremnić dziecko. Poranek na powitanie luksusu zamiast starego śniegu dziecko poznaje swoją opiekunką jest zawieszony na brodzie i sumienny nauczyciel odgrywa rolę Snow Maiden. Oba „aktorzy” można łatwo rozpoznać nawet dzieci młodszych grup i dzieci dorastała, tym trudniej zobaczyć nauczycielom w ich postaci bajkowych. Magia jest stracone.

W jaki sposób, aby przedłużyć dzieciństwo dzieciom trzeba już organizować wakacje profesjonalistom. Aby to zrobić, nie ma takiej usługi jak wezwanie Santa Claus. Z prawdziwym aktorem wigilii zmieni się drastycznie.
Dobrze przemyślany scenariusz, profesjonalnego muzyka gra pozwoli dziecku będzie zanurzyć się w atmosferze tej opowieści. Oczywiście, nauczyciele przedszkola będą mogli odebrać grę do poranku, rozrywka, wymyślić scenariusz, ale wtedy będzie to praktykowane z dziećmi na kilka tygodni. Czy poranku miła niespodzianka?

W szkołach, święto Nowego Roku, zorganizowany na własnych rodziców i nauczycieli dla młodszych uczniów też nie przechodzi zbyt entuzjastycznie. Nie zawsze jest to możliwe wśród kadry nauczycielskiej, aby znaleźć ludzi o wielkiej zdolności aktorskie. Ten sam nauczyciel ubierać się w stroje bohaterów, a każdy uczeń je łatwo rozpoznać. Z tego powodu, traci zainteresowanie spada dyscyplina, długo oczekiwany urlop zamienia się w trasie.

I jest tylko kolejność Mikołajem, a wszystko się zmieni. Oczywiście, siedmio- do dziewięć-letnich dzieci przestali wierzyć w istnienie bajki dziadka, ale dobre aktorstwo, nowy, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, gry, ciekawy scenariusz napisany przez specjalistów, będzie trzymać dzieci w radosnym napięciem spowoduje duże zainteresowanie, pozostawi wspaniałe wspomnienia , Nawet ładniejszy dowiedział wiersz powiedzieć dziadek ubrana w luksusowe brodą, zamiast nauczyciela w kolorze Snow Maiden.

Mikołaja można zaprosić nie tylko do szkoły lub przedszkola, wielu rodziców są już od ponad roku zaprosić go do swojego domu. To nie jest zbyt wpłynąć na portfelu i uzyskać przyjemność z dziećmi.

Ponadto spotkanie z bohaterem noworocznego mogą być umieszczone nie tylko w pokoju. W szkolnym, w obszarach przedszkole, wysokie budynki w zagrodzie – wszystko wygląd bajki spowoduje falę zachwytu. Mieszkańcy osiedli domków jednorodzinnych oraz nie może dokonać cudu Bożego Narodzenia tuż w pobliżu drzew. Znajdź Śnieżkę w ślady na śniegu, aby spotkać Świętego Mikołaja między jodły – rodzaj magii nigdy nie zostaną zapomniane.

Nawet darem, wręczył wizyty Świętego Mikołaja, będzie magiczne. Konwencjonalne rękawice z rąk dziadka skręcić w rękawicach do modelowania śnieżkami, markery będą magiczne różdżki, odpinane buty do ogrodu – szkło kapcie lub buty – prowadzone przed nim.
Podczas gdy dzieci wierzą w cuda, muszą dać bajkę.