656 Shares 1141 views

Starożytna wiedza – „Skyrim”: przejście

Dzisiaj mówimy o tym, jak z wami, aby ominąć główne zadanie starożytnej wiedzy. „Skyrim” oferuje go nam jako kontynuacja fabuły. Zobaczmy, co trzeba to zrobić i jak można przekazać wydane przez quest.


oznacza pracę

Tak więc, podczas podróży po wspaniałej i fantastycznej starożytnego świata będzie mieć główne zadanie starożytnej wiedzy. „Skyrim” – rozległy świat, a więc koniecznie zaprezentuje Ci wiele niespodzianek i zaskoczeń podczas przejścia. Ale przed tobą rozmawiać o nich, przyjrzyjmy się, jaki jest sens tego łańcucha questów.

Fakt, że po raz ostatni wszedł Alduin, to może wygrać z pomocą tzw starożytnej wiedzy. Są one zapisywane na The Elder Scrolls. Oczywiście teraz nasz główny bohater będzie musiał w jakiś sposób dowiedzieć się, gdzie ukryty ten zwój, i, oczywiście, znaleźć go. On pomoże w walce ze złym Alduin. W „Skyrim” Ancient Quest znajomość trwa niemal centralne położenie. Więc pomówmy z wami, jak to jest do przejścia.

Szczegóły pracy

Zaczynamy naszą podróż przez świat „Skyrim”: Starożytna wiedza – Zadania przejście. Więc kiedy Dragonborn bliżej czasie bitwy z Alduin, wtedy będzie musiał znaleźć sposób na wygraną nad głową smoka. W tym celu, jak już zostało powiedziane, konieczne jest, aby wiedzieć na temat miejsca pobytu starożytnego zwoju, a następnie przejść i je zdobyć.

Zacznij dveremskih podjęte w gruzach, w Czarnej Reach. Dokładniej, jedna z jaskiń dotrzeć. Nadal jest wiele dodatkowych zadań, tak że przejście może być opóźnione. Jednak oprócz zwalczania złych duchów i wykonywać różne podkvestov musiał rozwiązać zagadki sprytny, aby uzyskać dostęp do niezbędnych nam zwój. Ale jako początkujący starożytnej wiedzy „Skyrim”?

Pierwszy otrzymasz quest Parturnaksom. On prosi, by znaleźć miejsce starożytnych zwojów. Aby to zrobić, trzeba porozmawiać z jednym z sugerowanych znaków. Po pierwsze – to Esbern. Inna postać – angueira. W każdym razie, do kogo pójdziesz – dwa wysłać Kolegium Winterhold. W tym momencie, to lepiej do tego cechu, to nie było konieczne, aby pokazać jakieś czary z wyboru, kiedy do czynienia z Faraldoy. W przeciwnym razie, młoda damo, albo wykazać Creek, czy kupić jej umiejętności rolki po obniżonej cenie. Po tym będzie można przekazać.

Teraz przygotuj się na niebezpiecznej przygodzie na krasnoludzkich ruin w „Skyrim”. Starożytna wiedza, przejście, które mogą ciągnąć się przez dłuższy czas, wymagają gracz pomysłowość, cierpliwość i ostrożność. Również być przygotowani na to, co będzie miało się odbyć równolegle do zadań pobocznych.

podróżowania w granicach

Kiedy przechodzą w Kolegium Winterhold, rozmawiać z głównego bibliotekarza. Że daje 2 czytać księgę, po czym poinformował, że dawne „Expert” przewija się w imieniu Septiny Segond długo opuścił College. Oczywiście, można go znaleźć. Aby to zrobić, przejdź do północy, gdzie będą one znaleźć charakter. Po rozmowie z nim będziesz mieć dwa dodatkowe zadania, które będą kluczem do głównego zadania. Ponadto rozpocząć quest „poza zwykłym”. Nie spiesz się natychmiast do jej wykonania.

Będziesz musiał dostać się Alftand, który znajduje się w Czarnej dotrzeć do świata „Skyrim”. Tam, głęboko pod ziemią, ukryty starożytny zwój, który pomoże Ci uzyskać niezbędną wiedzę, aby pokonać Alduin w ostatecznej bitwie. Osiągając na koniec jaskini, konieczne jest, aby rozwiązać zagadkę – kliknij na przyciski w odpowiedniej kolejności, tak aby były otwarte na stoisku z przewijaniem. To miejsce, gdzie wielu graczy i zapytać: „Skyrim” – jak przekazać starożytnej wiedzy „?

Aby otrzymać zwój i słownika, należy nacisnąć prawidłową kolejność przycisków. Należy nacisnąć przycisk trzeci po lewej stronie, a następnie – na drugim, a dopiero potem do 1. Po czwarte zostawić w spokoju. Mechanizm działa i daje quest item. Przewijać i słownik powinien zawierać Parturnaksu. Ten rozpoczyna się kolejne zadanie.

noty

Jednakże, istnieje kilka rzeczy, które należy zwrócić uwagę przy wykonywaniu głównego wątku. W szczególności, nasze obecne zadanie. Zobaczmy, jakie dodatkowe informacje warte rozważenia.

Najczęstszym powodem poszukiwania staje się nieprzejezdna, to poszukiwanie „Beyond the ordinary” aż do zakończenia „starożytnej wiedzy”. Jeśli były na tyle nieostrożny, by go zakończyć, trzeba będzie użyć konsoli.

Ponadto główne zadanie może kolidować z zadaniami Winterhold Stowarzyszenia. Najlepiej jest je zakończyć, a następnie przejść do głównego łańcucha.

Nie bój się, jeśli się ślepy po próbie odczytania starożytne zwoje. To jest zupełnie normalne. Po pewnym czasie, wizja wróci do ciebie.

Przewiń, aby znaleźć możliwe bez zabiraniya misji w Partrunaksa. Wystarczy znaleźć legowiska Septiniya na północy wśród lodu.

tajniki

Ale są dwa małe sekrety, które pomoże Ci szybko i niezależnie pomagają przekazać naszą aktualną misję. Poza faktem, że można znaleźć Septiniya siebie, to martwić się o swoich umiejętnościach. Faktem jest, że będą one pomóc przy szukaniu odpowiedniej pozycji.

Dobrym pomocnikiem jest magiczną zdolność jasnowidzenia. To doprowadzi Cię do celu szybciej niż myślisz.

Ponadto, jeśli chcesz dostać się w koniecznej wieży jak najszybciej i bezpieczniejsze, aby przejść do jaskini Alftand i trzymać go prawej ściany. Staraj się nie chodzić po wykopach, tak aby nie zgubić. Teraz, gdy wiesz, jak przekazać wiedzę starożytną „Skyrim”. Powodzenia!