611 Shares 9833 views

Luke Mitchell: Biografia i kariera

Ten artykuł będzie mówić o australijskiej gwiazdy. Luke Mitchell – profesjonalny aktor i model. Najbardziej znanym z widzem w serialu „Sąsiedzi” i „H2O. Wystarczy Kropla”


biografia

Голд- Косте, Австралия . Luke Mitchell urodził się 17 kwietnia 1985 roku i dorastał w Gold Coast w Australii. Jego rodzice rozwiedli się, a potem oboje, po kilku latach, ponownie wyszła za mąż i założyć własną rodzinę. Luke ma trzech braci i młodszą siostrę Bree. Бен , входит в топ-10 лучших австралийских теннисистов. Starszy brat – trener tenisa, a jego młodszy brat, Ben, jest w top 10 najlepszych australijskich graczy. также играл в эту игру в возрасте от пяти до девятнадцати. Aktor sam w dzieciństwie grał w grę w wieku od pięciu do dziewiętnastu. Szukał pracy zawodowej, ale zrezygnował z tego sportu po sobie sprawę, że to nie była jedyna rzecz, która powinna znajdować się w jego życiu.

государственную среднюю школу, которая расположена в австралийском городке Квинсленде, далее Митчелл был зачислен в Film and Television Studio International, где начал обучаться актерскому мастерству. Luc ukończył publicznym liceum, który znajduje się w australijskim Queensland miasta, a następnie Mitchell został zarejestrowany w Studio Filmowym i Telewizyjnym International, gdzie zaczął studiować aktorstwo.

aktor kariera

Sudden Impact Entertainment, принимал участие в живых театральных постановках. Jego praca zaczęła podróży Luke Mitchell do Australii z międzynarodową firmą rozrywka uderzenie Entertainment, uczestniczył w teatrze na żywo.

Chociaż w Melbourne, początkujący aktor w castingu do roli w serialu „Sąsiedzi”, która później będzie pełnić rolę Chris Knight and gwiazdę w 11 odcinkach. H 2 O: Просто добавь воды". Następnie Mitchell wrócił do rodzinnego miasta, gdzie brał udział w kręcenia trzeciego sezonu „H2O. Wystarczy Kropla” Aktor zagrał rolę Woli.

Na początku czerwca 2009 Luke Mitchell przeniósł się do Sydney, gdzie wystąpił przed publicznością w roli Romeo Smith w filmie „Home and Away”. Podczas tej aktor w przyszłości otrzyma nagrodę w nominacji „Nowy mężczyzna talentów”.

W 2013 roku pokazano serial będzie na ekranie, aktor, który przyniesie wiele chwały – „People of the Future” Luke Mitchell odegrało znaczącą rolę – Dzhona Yanga. W sumie, aktor pojawił się w 22 odcinkach. Seria jest o ludziach, którzy mają super moce – telekineza, telepatia i teleportacji – trwała ponad sześć miesięcy na ekranach.

W ciągu najbliższych trzech lat, Luke pojawia się w takich projektach jak „martwym polu”, „tylko dla członków”, „agentów SHIELD” i „Siedem minut”.

W 2016 roku wszedł film „Córka”, aktor grał Nelson Quinn.

Życie osobiste i ciekawostki

Od 2009 roku, Luke Mitchell był w związku z Australii modelka i aktorka Rebecca ras, po czterech i pół roku para była małżeństwem. Aktor ma już osiem lat małżeństwa.

W wywiadzie, podzielił się z dziennikarzami ich hobby, mówiąc, że w wolnym czasie lubi relaks w przyrodzie, chodzić do kina i grać w tenisa.

W tej chwili Luke odwrócił 32 lat, nadal istnieje wiele można zarządzać. Życzymy ten utalentowany aktor bardziej znaczącą rolę i znaczące nagrody. Mamy nadzieję, że się z nim zobaczyć więcej niż jeden raz na ekranach.