698 Shares 8602 views

Jak zrobić sanki rybackiego własnymi rękami?

Zapalonym rybakiem różni się od zwykłego wentylatora, które można znaleźć ogromną ilość sprzętu wędkarskiego w swoim arsenale. Jeśli idzie o połowów zimowych, wtedy na pewno potrzebują więcej niż tylko namiot, wędki i śrub lodowych, ale także połowów sanki, które można wykonać samodzielnie. Cechy konstrukcyjne modelu i jego złożoności będzie zależeć od charakteru połowów i możliwości finansowych. Jednakże takie drogie przedmioty nadal nie działa, ponieważ można używać materiałów można znaleźć w jego szopie.


Poruszanie się po zamarzniętym śniegu i lodu

Jeśli chcesz dostać się zbyt daleko, z tyłu droga nie przejdzie, więc ważne jest, aby zastanowić się nad najlepszym sposobem, aby dostarczyć sprzęt wędkarski. Poruszać się po powierzchni lodu nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. To pytanie można łatwo rozwiązać za pomocą sanek. Dla niektórych rybaków, a oni dostali miejsce do spania i wypoczynku, jak do produkcji trofeum przykład czasami kilka dni z dala od domu.

PRZYGOTOWANIE i materiały do wytwarzania drewnianych saniach

Jeśli chcesz, aby sanki rybackiego własnymi rękami, konieczne jest, aby przygotować niektóre z narzędzi i materiałów niezbędnych do przyznania wśród nich:

 • deski sosnowe;
 • nazhdachku;
 • wiertarka;
 • klej do drewna;
 • układanki elektryczny.

Krok po kroku

W roli biegaczy wykona dwie tablice, które trzeba użyć w pierwszym etapie. Kompas pozwoliłoby wyciągnąć półkole, że awarii za pomocą wyrzynarki. Aby rozwiązać prętami na otworach biegaczy. Ich połączenie uzyskuje się za pomocą sond kolistych przez klejenie.

Powstała konstrukcja do wzmacniania przedniej i tylnej płozy TEGO wzbogaconej ułożone poprzeczki. Konstrukcja powinna wyglądać atrakcyjnie, więc po wyschnięciu kleju trzeba przycinać zbędne. sanki rybacki musi mieć siedzibę na pokładzie może działać jak on.

W miejscu instalacji sprzętu na polu powinien wyciąć rowki w połączeniu z biegaczy. W celu osiągnięcia struktury wzmocnienia w tylnej części narty muszą wklej kije. W krzywizny pola wodzików w dolnej części śruby być wzmocnione aluminium lub taśmę stalową.

Przed ostatecznym konstrukcja zespołu należy uwzględnić w celu określenia dokładności związków. Jeśli istnieją elementy, które są wstępnie ziemi, powinny być one pokryte wodoodpornym wykończeniem. sanki wędkarstwo po zakończeniu ich produkcji musi być przetestowany pod kątem trwałości. Aby to zrobić, wszystkie urządzenia powinny być umieszczone w środku, w rzeczywistości absolutnie nie chcą produktu przyniosła w najbardziej krytycznym momencie.

Produkcja aluminium sanki

sanki połowów powinny być nie tylko funkcjonalne, ale także dość łatwe, bo czasami z ich pomocą rybak musi poruszać się na lodzie, które mogą pękać. stosowanie arkusza odpowiedniego materiału i profil wytwarzania aluminium sanki. Ustawienia, aby wybrać rozmiar transportowanego akcesoriów i opcji pole do wędkowania.

Projekt będzie miał trzy główne części, a mianowicie:

 • biegaczy;
 • dna;
 • dwie ścianki boczne.

Produkcja obejmie przestrzegania pewnych zasad. Wymagana jest praca urządzenia zginanie. Można zrobić z narożników metalowych i młotkiem. boczna część powinna być identyczne i wzmocnione, na tej samej zasadzie jest wykonywana i tylną ścianę. Najnowszym wyciąć dno aluminium. Ważne jest, aby krawędzie produktu w bezpieczny sposób oni podgibayutsya.

Kiedy wykonane połowów zimowych sanki, wykonać więcej i biegaczy. Mogą być wykonane z profilu aluminiowego. W celu zginać biegaczy łatwiej było w niektórych miejscach należy wykonać szczelinę. W ostatnim etapie, konieczne jest montaż sanki muszą używać nakrętki i śruby związków metali.

Finalizacja plastikowy sanki

Jak pokazuje praktyka, wędkarstwo plastikowej sanki wokół wygodne, mogą być używane do przenoszenia bagażu ryby na zamarzniętym śniegu, lodu i śniegu. Takie konstrukcje są wykonywane w postaci korytka, znamienny tym, waga, zdolna do ekspozycji w niskich temperaturach i mogą mieć różne rozmiary. Jednakże takie sanie ma jedną wadę, która ulega ekspresji w nieobecności punkty mocowania liny. Naprawienie tego minus odpowiedzialność na barki rybaka.

Wędkowanie sanki-skrobak można uzupełnić wyposażenie odpowiednie mocowania. W tym celu, obwód wymaganą liczbę otworów wywierconych gdzie będzie to możliwe, aby wstawić przewód metalowy z odpowiednich elementów złącznych. Zapewni to silny i niezawodny i nie jest podatna na działanie mrozu i korozji elementów złącznych na bagaż gumek i gumki.

Aby zainstalować linkę przez przednie sanek pokładach powinny być ustawione 2 śruby oczkowe i liny zostaną dołączone do karabinka. Śruby oczkowe muszą być instalowane za pomocą nakrętek, które różnią się niezawodność i szybkość mocowania. Taka rewizja sanek połowów pokazuje, że przez wiele lat, a nie systemu montażowego. Wszystko jest przechowywane bezpiecznie i pewnie, elementy nie otwierać i używać sanki staje się bardzo wygodne.

W celu lepszego przygotowania w sanie wzdłużne 20 m linę, która rozwija się czterokrotnie. Z pomocą karabinu musi zostać wzmocniona oczkowe. To może pomóc nie tylko do rybaka, ale jego towarzysze, którzy mogą być objęte przez lód. Jeśli szybko zwolnić linę, wtedy będzie dostępne segmentu 20-M, z którym można pomóc.

Przerabianie starych sanki

Homemade sanki rybołówstwo jest o wiele łatwiejsze do przeprowadzenia, gdzie jako podstawę do wykorzystania starego sanie, które powinny być ramkę i biegaczy. Dodanie uczyni lekką arkusz sklejki, która trafi do produkcji przegród do szuflady. Sklejka musi być starannie wyciąć go do niej nie tworzą się fałdy na krawędziach.

Skrzynka rybacka, sanki, które będą uzupełniać, wzmocniona po szynach za pomocą śrub samogwintujących, otwory dla nich musi być wykonane za pomocą wiertarki. Jest to konieczne, aby przygotować się do naroży ramy. Ściany oknie chcesz zaizolować przy użyciu styropianu lub pianki. Jest on położony na klej. Następnie wewnątrz pudełka należy schować półfabrykatów sklejki. Struktura może być wiele przegródek, które są przeznaczone do:

 • złowionych ryb;
 • ciepłe ubrania;
 • przekładniowe i przynęt;
 • zapasy żywności rybackiej.

Gdy pole jest gotowe, można rozpocząć pracę na okładce. To musi być bardzo silny, ponieważ ten element jest często służy jako siedzenie, ale dlatego, że musi ponieść ciężar rybaka. W celu utrzymania ciepła, siedziba powinna być ciepła. Aby to zrobić, na dopasowanie pianki na powierzchni skóry i zszywane. Aby wzmocnić system taki można zszyć zszywacz meble. Aby sanki w operacji były bardziej komfortowe, możemy wzmocnić pręty i pickup, a także innych narzędzi na kontener. Podczas połowu ryb, to hands-free.

Zalecenia doświadczony rybak

Po sanie będą powinny być dno smaru lub smar silikonowy narty. Zapobiegnie to gromadzeniu się śniegu. Dla bezpieczeństwa drogowego zostać wzmocnione taśmą odblaskową na sankach. Czasami rybacy poprawić swoje sanie, wyposażając je w stolcu składaną. W Rosji, to nie jest bardzo powszechne rybacka fiński sanie. Ich biegaczy z metalu to krzesełko. Aby poruszać się po takim sanie mogą być na bazie skutera.

Przez skuter, można dokonać sanie rur z tworzyw sztucznych. Pozwolą one do spawania elementów mocujących między sobą. Podczas montażu można stosować, metalu narożach. Wymiary tych sanek powinna być ustalona z uwzględnieniem potrzeb rybaka. Innym sanki mogą być wyposażone w komorach.

Aby uzyskać więcej informacji na skuter sanie

Jeżeli bulić na skuterze i sanki Kup nie miał czasu, można zrobić je samemu. O tym modelu omówione powyżej została przeprowadzona. Przygotowanie rur z tworzyw sztucznych o takiej konstrukcji, że produkt powinien być stosowany, którego długość wynosi 1,8 do 7,5 m. Te elementy zostaną wykorzystane do wzajemnego połączenia. Do ramy nie jest włączona przekrzywiony, należy umieścić na równym podłożu i pomiar wszystkich rozmiarach. Zbyt wysoka sanie mogą się przewrócić, a niska niewygodne w użyciu napędu. Dlatego konieczne jest, aby projekt z 30 cm wysokości, ta opcja byłaby optymalna. Przygotowując zębatkę, konieczne jest, aby wykonać je w ilości 8 sztuk lub więcej od ich liczby zależy od siły sankach. Ostateczna wielkość powinna być dostosowana do pliku.

wniosek

wędkarstwo Sani możesz również tworzyć własne, i może być uzupełniony w nieskończoność. Jako modyfikacje, na przykład, działa oparcie, a także bagażnik, a nawet elementy dekoracyjne. Taki budżet rybacka sanki wola i doskonałą alternatywą ucieleśnieniem produktów fabrycznych.