352 Shares 5546 views

„Wzmocniona-12”: a opinii firmy budowlanej

Jedna z największych firm budowlanych w regionie Wołogdy jest firma „Reinforced-12.” Ze względu na swoją aktywność w regionie Wołogdy mapa uzupełniane przez dziesiątki nowych obiektów. Wśród nich:


 1. Nowoczesny i bardzo ładny budynek biurowy w robocze.
 2. Rosyjski Sbierbank centralnego biura w tym samym mieście.
 3. Wiele szkółek.
 4. Kilka domów dla sierot.
 5. Duża liczba budynków mieszkalnych i wiele innych udogodnień dla różnych celów.

Trochę historii

Jego przedsiębiorstwo praca „Reinforced-12” rozpoczęła się ponad 35 lat temu. Na początku nie było to oddzielne firmy budowlanej i panel sklep. Należał do konkretnej rośliny. Ale po 12 latach, dział stał się odrębną spółką, i stworzył pierwszy stroyuchastok: instalacja wieżowca została wykonana z elementów wielkiej płyty.

Pierwszym klientem „Reinforced 12” był zakład chemiczny „CherepovetsAzot”. Ponadto, liczba klientów gwałtownie wzrosła. Byli Sbierbank, „Severstal” i wiele innych obiektów o znaczeniu lokalnym i regionalnym. Większość z nich współpracuje z firmą i teraz.

Od tego czasu, na zlecenie setki tysięcy metrów kwadratowych budynków mieszkalnych, więc wiele rodzin byli w stanie uzyskać nowy dom. I wielu z nich było w stanie skorzystać z oferty firmy więcej niż jeden raz i kupić mieszkanie, a nie tylko dla siebie ale również dla dzieci i wnuków.

Ale taki wielki sukces nie przeszkadza firma rośnie dalej i odkrywać nowe kierunki. Dzięki tej firmy z powodzeniem konkuruje na rynku nieruchomości i skutecznie wykonywać zadania o dowolnej złożoności.

główne działania

Przez wiele lat od powstania firmy „wzmacniać-12”, jego pracownicy, oprócz budowy nowych, wiele innych rodzajów badań stosowanych zostało opanowane:

 1. Montaż prefabrykowanych konstrukcji betonowych.
 2. Różne rodzaje prac wykończeniowych.
 3. W obliczu granitu.
 4. Remontów i przebudowy budynków o różnym statusie.
 5. Ściany mur z cegły.
 6. Montaż przeciwpożarowej i bezpieczeństwa misji i służby.
 7. Przeprowadzenie wszystkich prac przygotowawczych.

Że wszystkie etapy każdego rodzaju działalności zostały przeprowadzone na najwyższym poziomie, w ścisłej zgodności ze wszystkimi technologii i używa tylko wysokiej jakości materiałów z importu i krajowych producentów. Ale co najważniejsze, co zależy od jakości pracy – tylko ekspertów: przedstawicieli różnych zawodów pracujących w firmie, która jest wysoko wykwalifikowana.

Osiągnięcia firmy

Każdy mieszkaniec miasta robocze można zobaczyć domy budowane przez „Reinforced 12”. Informacje zwrotne od tych, którzy mieszkają lub pracują w budowie domów i biur już teraz – najlepszym potwierdzeniem jakości i profesjonalizmu jej pracowników.

Budowa budynków – ponad sto. Najbardziej interesujące w pracy były:

 1. biuro Sbierbank. Budowa innej niestandardowej architektury w stylu Art Nouveau. Ponadto budynek jest przeznaczony do tego sprzętu tech precyzja zostaną zainstalowane w nim, w tym kotle gazowym i komputerów.
 2. centrum siatkówki. Budowa takich obiektów zawsze spełniają wysokie i surowe szczególnych wymagań. Sportowcy sami twierdzą dziś, że firma „Reinforced 12” poradził sobie z zadaniem, a kompleks jest obecnie zaliczana do najlepszych w regionie północno-zachodnim.
 3. Przedszkole z basenem. Nowoczesny budynek – pierwszy w regionie, który ma swój własny prywatny staw.
 4. Budynek biurowy z inspekcji podatkowej. Jest to zdecydowanie najbardziej stylowy w mieście.

Liczba obiektów, które są dumni z firmy, i zawiera specjalny dom. Wszystkich swoich 200 mieszkań były przeznaczone dla weteranów wojennych, więc pracownicy firmy zrobili wszystko, co w jego klasie. Nie mniej istotny jest przedmiot i salonu, który jest własnością firmy „General Motors”.

Trudno wymienić wszystkie obiekty, które zostały wzniesione przez „Reinforced 12”. Firma budowlana niedawno rozszerzyła swoją działalność i rozpoczęła produkcję innych produktów. Następnie – o tym.

nowe produkty

Produkcja laminowanych drzwi fornir drewna i okien oraz prace nad ich instalacji – nowy obszar działalności firmy. Mimo, że drzwi i okna nie są głównymi elementami w każdej budowie, są one bardzo ważne dla komfortu i bezpieczeństwa życia ludzkiego w domu lub biurze, ponieważ z jego jakość zależy od izolacji i oszczędności ciepła i oszczędności na ogrzewaniu i wentylacji pomieszczeń. Z tych wszystkich zadań z powodzeniem radzić sobie Woodstyle systemu okien, który jest wykonany z naturalnych specjalistów materialnych przedsiębiorstwa.