833 Shares 5779 views

Wędkowanie w okolicach Barnauł

Zmęczony zgiełku dni tygodnia, prawie każdy zaczyna ciągnąć bliżej natury. Idealnym rozwiązaniem dla jedności ze środowiskiem może być jak na rodzinną wycieczkę na rejsu, a jej aktywność sam. Aby pozostać jako użyteczny, trzeba wiedzieć i wybrać odpowiednie miejsca połowów. Świetnym rozwiązaniem byłby połowów w Barnauł w zbiorniku, który znajduje się w granicach miasta. I daleko nie trzeba i można zrelaksować się doskonale.

miejsca do wędkowania w okolicach Barnauł

Każdego roku, jak każda pora roku ma swoje własne cechy, które należy uwzględnić podczas przechodzenia na ryby. Dość często w okresie od wiosny do początku lata rzeka Ob, który jest popularnym miejscem do łowienia ryb Barnauł, znacznie przelewa. Zawsze pamiętać o takich połowów w Barnauł. malowniczych miejscach, jak wszyscy.

Powodzie te mogą mylić początkujących wędkarzy, ze względu na fakt, że miejsca, które są zwykle zajęte przez lokatorów, są zalane. Ale nie od razu rozpacz, ponieważ można wysłać ryby na jeziorze. Wędkarstwo w Mongolii z Barnauł będzie prawdziwa przygoda.

Każdy doświadczony wędkarz wie, że łowienie ryb w wodach otwartych i jeziora są bardzo różne, a każdy z nich ma swoje pozytywne i negatywne strony. Jeśli jesteś w szczęście, a zdarzy się łowić w pięknej pogodzie, co oznacza, że można użyć różnorodne rozwiązania i przynęty i praktyka uczenia się nowych metod połowu ryb.

Zima i Lato z wędką

W połowach, jak w innym sporcie, najważniejsze jest nie tylko złapać, ale także proces. Jeśli tylko nauczyć się podstaw rybołówstwa, nie można się martwić, twój haczyk będzie, jeśli nie wielki w dobrych warunkach pogodowych, ale bardzo przyjemne. Ale jeśli zdecydujesz się powstrzymać połowów pod lodem, można po prostu dostroić się do faktu, że ryba będzie dość trudne do uchwycenia. W takich chwilach, nawet profesjonalnych rybaków na ryzyko wrócić do domu z niczym. Z pogody jak wszystko jest jasne, złapać latem będzie lepiej, a ryby są większe. Zimowe połowów w Barnauł – pasja dla prawdziwych miłośników śniegu i mrozu. Cierpliwość będzie musiał zaopatrzyć się dość duże.

Wędkowanie w Barnauł trwa cały dzień, a czasem nawet nie jeden. Chodzi o to, że najlepszy czas do połowów jest wcześnie rano i podczas zachodu słońca. Reszta ryb jest w stanie spoczynku, i stoją nadal. Chociaż, jeśli masz doświadczenie wędkarstwo, te chwile was nie zakłóceń połów będzie nadal.

Jezioro Barnauł

Jeśli zdecydujesz się spędzić dzień uczestniczył w połowach, to lepiej wybrać jezioro. Mogą to być zarówno płatne i bezpłatne. To jest oczywiście fakt, że płaca jezioro oszczędza widzów zagranicznych, które często zakłócają spokojnej sprawy. Na płatnego jeziora jest znacznie cichsze i bardziej komfortowe, gdzie każdy jest zajęty, na które przybył, i ryby może być tutaj to nie tylko jeziora i wspaniały pstrąg. Wybór należy do Ciebie.

Wędkarstwo w pobliżu Barnauł to wielkie święto na weekend. Naturalne krajobrazy fascynować i rozkoszą.

Co się złapać?

Jak można sobie wyobrazić bez przynęty na ryby? To jest to, nie ma mowy. Na pusty haczyk ryby nie gryzie. Tak tam na pusty haczyk, ostatni raz ona dzielnie odmawia się złapać na zwykłym robakiem lub chleba. Kto jest najbardziej ukochany i popularna przynęta jest larwa. Widząc taką przynętę, ryby nie tylko gryźć, ale robi to z niesamowitą szybkością, trzeba tylko zachować swoje przynęt i przynęty zanurzone w wodzie.

Dużą rolę w doborze przynęty i rozwiązania, oczywiście, odgrywa rodzaj zbiornika, będzie zależeć od prędkości i przepływu wody. Popularne rybacka na Ob w Barnauł.

Zakazy połowów: Ważne jest, aby wiedzieć,

Ałtaj – to naprawdę raj dla połowów. Chodzi o to, że ograniczenia, które są zakazane podejmuje połowów w okresie tarła, kiedy to jest, są nieważne, co oznacza, że można złapać w każdej porze roku. Tylko nie zapomnij o ogólnych warunkach, pożądane jest, aby nie złamać. Tak, i to sprawia, że dość łatwo, ponieważ w Ałtaju ich całkiem sporo.

Ograniczenia dotyczące połowów obejmują:

 • Zabrania się ryby w miejscach, które są w pobliżu mostów, zapór, śluz i innych budowli hydrotechnicznych (nie bliżej niż 500 metrów do nich).
 • Jest to niemożliwe, aby złapać w dziedzinie hodowli ryb

Ograniczenia te są na podstawie uchwały, która została przyjęta na administrację terytorium Ałtaju, weszła w życie z dniem 11.10.2013 roku. To się nazywa „w sprawie zatwierdzenia zasad amatorskiego połowu i sportu, ochrony wodnych zasobów biologicznych i ich siedlisk w wodach terytorium Ałtaju”.

To również zakazy obejmują niektóre narzędzia połowowe, które nie mogą być używane do połowu ryb:

 1. Zabronione jest korzystanie z funduszy, które mają tendencję do eksplodować lub zatruwają wodę. Zabrania się korzystania z narzędzi elektrycznych prądu, które zostały sklasyfikowane jako przeszywający, broni palnej i wiatrówki. Wyjątkiem od tej reguły jest pistolet używany do polowania podwodnego (rybołówstwo).
 2. Zabrania się stworzyć zaplecze bandstop do wędkowania.
 3. Produkować opadanie wody w jeziorach na fakt, że do połowu.
 4. Nie można łowić z użyciem sprzętu do nurkowania i innych urządzeń, które są dodatkowym sposobem oddychania pod wodą.
 5. Nie można złapać za pomocą środków, które są przechowywane na powierzchni w sąsiedztwie kanałów podczas ich przemieszczania.
 6. Nie można złapać na drodze do nawigacji, które nie są zarejestrowane lub nie zostały jasno wyrażone przez numer rejestracyjny państwa.
 7. Nie można złapać jesiotra syberyjskiego, biały łosoś, pstrąg, Peled.

Wślizgu, na których można łowić

Jak wszędzie, upoważniony biegów jest znacznie mniejszy niż zabronione. Jednakże, z wykorzystaniem tych narzędzi połowowych w Barnauł staje się wciągająca i relaksujące hobby.

Wślizgu, co pozwoliło:

 • Wszelkie pręt.
 • Utwory, które są dołączone do łodzi.
 • Krążki, zakidushka (5 jednostek).
 • „Statek”.
 • Spinning.
 • Każdy wędkarz jest nie więcej niż 10 haczyków dozwolone.
 • Na przynętę można użyć drobnych oczkach, których długość nie przekracza trzech metrów.

Gdzie łowić blisko Barnauł

To świetne miejsce do połowu karpi – Jezioro Eraska. Jeśli lubisz drapieżnika jak szczupak, okoń i płoć i krąp miłości, to droga do bezpośredniego Beshentsevo jeziora, wędkarstwo, a nawet zapłacił, ale przyjemność jest większa niż koszt. Bogata we wszelkiego rodzaju ryb zbiornika Pravdinskoye. Dla fanów nie tylko rybackich, ale bardzo smaczne ryby takie jak karp, karasia, szczupak, okoń, miętus, karpie, tołpygi i raków, to najlepiej udać się do stawów Aleksandra. Choć drogie, ale warto.

Aby wyjechać na wakacje do stawu z rybami – idealny doskonały wypoczynek. Wędkowanie w Barnauł odwoływać nie tylko do profesjonalnych łowców ryb, ale także fanów.