179 Shares 4683 views

Androgyniczny modelu chłopiec czy dziewczynka?

pojęcie „androgyniczny” nadal istniały w starożytnym języku greckim. Tzw doskonałe istoty obdarzone cechami obu płci. Jednak ich istnienie jest uważane za mit. Dzisiaj stało się rzeczywistością: model-androgyniczny nie taka rzadkość.


Jak świat mody nie przyzwyczaiłem szokować publiczność, to w pewnym momencie stało się jasne, że jeśli droga startowa jest dość krucha dziewczyna lub silny człowiek – to nudne. Tak wśród projektantów, fotografów, stylistów i innych ludzi twórczych stały się bardzo popularnym modelem androgyniczny. Najczęściej jest to młodzi ludzie, którzy mają silne podobieństwo z dziewczynami, ale odwrotna sytuacja występuje również.

Prawdziwa bomba w modelingu stała Andrey Pezhich – to zniewieściały młody człowiek pochodzący z Australii, z długimi siwymi włosami. Został zauważony w 2008 roku, a jego pierwszy kontrakt podpisał w 2010 roku i od tego czasu stał się jednym z najbardziej popularnego modelu męskiego. Wielu znanych fotografów rywalizują o szansę zorganizować sesję zdjęciową z nimi. Projektanci i szyć sukienki specjalnie na jego szczupłej figury: a głównie kobiety. Nawet zanim stał się model Pejic nie czuł tylko męski. Światowy rozgłos pomógł mu stać się bardziej pewny siebie.

Pejic próbuje wyprzeć inne androgyniczny model. Na przykład, Casey osad. Niektóre z jej sesji zdjęciowej każdy koneser położy zadyszki: kosztowny garnitur mężczyzna, patrzy daleko od dziewczyny. Sława to nabyte dzięki odzieży męskiej reklamowych jest z najlepszych projektantów. Casey – były sportowiec, więc wygląda dość brutalny, a wzrost jego nie mniej – 182 cm!

Nasz model-androgyniczny nie są daleko w tyle. Staś Fedyanina coraz częściej nazywany rosyjski Andriej Pejic. Urodził się w 1994 roku, ale teraz jego nazwisko zna każdą sekundę. Muszę powiedzieć, że w prawdziwym życiu nie jest ten facet naprawdę jak dziewczynka, choć długimi włosami i smukły wygląd. Mówił bez afektacji, i przyznaje, że nie lubi się golić nogi i czyni go wyłącznie do sesji zdjęciowych.

Rodzher Gart – inny słynny młody człowiek, który zarabia dużo pieniędzy w branży mody. Urodził się we Włoszech, ale ma niezwykłe dla tego kraju Wygląd: jasną skórę i pszenno-kolorowe włosy, a jego twarz jest bardzo podobna do samicy.

Christian Brill ma wygląd zwykłego człowieka za. Jednak w ubraniach damskich, z długimi włosami i falowane umiejętnie rouged twarzy wygląda bardzo kobieco. W sesjach zdjęciowych, bierze udział jako mężczyzna i jako kobieta. Dziś Christian pracuje z takimi Gucci i Hugo Boss.

W 2010 roku na jednym z pokazów linii odzieży damskiej na wybiegu wszedł Martin Cohn. Od tego czasu jego popularność stale pnący się: chudość, długie blond włosy i kolor kobiece rysy twarzy uczyniły go pożądanym wzorcem dla wielu marek, w tym Jean Ferre.

Pomimo brudne wygląd i słowa są daleko od świata mody, modele osobowości, androgyniczny coraz większą popularnością, nie tylko wśród projektantów, ale również wśród zwykłych ludzi.