401 Shares 4460 views

Hotel Vera Stone Palace Side 5 * (Side, Turcja) – zdjęcia, ceny i opinie

Czterdzieści minut jazdy od lotniska w Antalyi – i turyści, którzy kupili wycieczkę po hotelu Vera Stone Palace Hotel 5 (Turcja, Colakli) są w miejscu docelowym. Koszt wycieczki w tym kompleksie hotelowym – około 53.280 rubli dla dwóch osób na tydzień-longboard w sezonie aksamitu. Analiza porównawcza rynku usług Ośrodek wskazuje, że hotel ten wykazuje bardzo rozsądną cenę reszty tego poziomu.

Przybycie na Vera Stone Pałacu

Zacznij swoją prezentację z punktu widzenia człowieka, który właśnie przybył z lotniska do miejsca ich świadczenia. Czterdzieści minut drogi od lotniska w Antalyi, a przed nim – aby wejść na teren hotelu – łuk z nazwy i logo. Zaraz za nim znajduje się parking pod przykryciem do przewozu personelu, jak i wczasowiczów, którzy wynajmują samochody. Uderzające jest to, że obszar komplneksa Hotel Vera Stone Palace Side 5 (i to jest dość duża. – 32.000 m 2) jest bardzo dobrze utrzymany, położył na nim wiele wózki tarasy, został obsadzony palmy, krzewy ozdobne, trawniki, klomby. Dodatkowo ozdobiony jest plac zabaw wielu kolorowych dzieci.

odbiór

Po przyjeździe, personel, aby pomóc przenieść rzeczy do recepcji. Przybysze tutaj oczekuje wyodrębnioną usługę z Vera Stone Palace Side 5 – PP DBL (czyli za osobę i podwójne). W tym samym zameldowanie do hotelu pojawia się zwykle w 14-00. Nadzorcza gość zbadaniu się w głównej recepcji budynku od razu zrozumieć, dlaczego, w imię kompleksie hotelowym jest słowo Palace (Pałac). Wszystko dzieje się w architekturze.

Większość tej przestrzeni jest cztery razy wysokość sufitu! Ogromne wewnętrzna objętość świeżego powietrza klimatyzowanego, jak również fakt, że goście odbioru nie są ograniczane przez niskie sufity, przemawia na korzyść takiej nazwy. Pionowe naturalne światło pada tu przez świetlik w centrum tego wyjątkowego budynku przez górną wyposażoną stylowym atrium. I pod kopułą jest wyposażony w unikalny światła z przezroczystego warstwowej struktury. Obszar recepcji piętro vystelen sztuczny kamień, imitujące marmur. Wszystko to ma stworzyć atmosferę powagi, pałac.

Posiadanie dedykowanych przybyszów do ich pokoju, natychmiast wydał „bransoletki” – pominięcie specyficzny układ, pokazując zaangażowanie do służenia im boku hotelu Vera Stone Palace Side 5 i przepustkę do infrastruktury kompleksu hotelowego.

Wrażenie z hotelu

Ale przybywających na pewno wybrałeś tę wycieczkę, dowiedzieć się wcześniej, że hotel jest dość duży i składa się z sześciu budynków cztero-piętrowych. odwiedzający ośrodek z miłą niespodzianką pamiętać, że każdy przypadek nie dzwoni, a to romantyczna nazwa, takich jak Księżyc kamienia (Moonstone). Widok z okien na północnej stronie otwiera się na górze, a na południu – basen. będę mieszkał w nim, oni także, że sektory wybranego organizmu przy Vera Stone Palace Side 5 również nebezymyanny, ich nazwy odpowiadają nazwom kamieni szlachetnych. Na przykład, Zitrin (cytryn, topaz złoty), Emerald (Emerald), etc. Zatem wszystkie hotelowym struktury mogą być reprezentowane jako rodzaj cennego naszyjnika. W opinii niektórych letników, podczas swojego wypoczynku, to czasami nawet zabawny słuchać rozmowy personelu. Oczywiście język turecki jest rozumiana nie wszystko, ale z powodu skvozyaschih dialogów hotelowych kamieni personel nazwisk może wydawać się, że słyszysz czat jubilerów.

Wrażenie z pokoju

Jak zwykle, w przeddzień wyboru kompleksu hotelowego na wypoczynek potencjalni wczasowicze dowiedział się również wszystkie około 330 pokoi Vera Stone Palace Side 5. Ceny usług uzdrowiskowych są również nie oszczędził ich uwagę. Jest to uzasadnione, ponieważ jest rozliczana w danym rodzaju pokoi, goście zapłacić inną kwotę na planszy.

Od wartości standardowej liczby dwa miejscu (24 m2) 4031 rubli rodziny Triple pomieszczenia (32 m2). – 8026 rb standardowej salonie (28 m2). – 7262 rubli rodziny czterech pokoi (32 m 2) – 9364 rub. W tym samym czasie, zostały przeniesione w goście zauważyć, że rzeczywista wielkość pokoju, nadane im w tym hotelu, nieco wyższy niż podano na standardowych tursaytah Ramer apartamentów innych hotelach. Ie Wygląda korzystnymi Vera Stone Palace Side 5. Odpowiedzi wskazują również, że meble we wszystkich pokojach jest wygodne i ergonomiczne, w szczególności podwójne łóżka wyposażone w materace ortopedyczne normalnych czasach, o których mowa w wdzięcznych opinii.

projekt pokoju

Wnętrze pokoju dominuje biały (sufitu, ściany, pościel) i żółto-brązowy – kolor mebli z drewna i paneli podłogowych. Łazienka wygodne i estetycznie urządzone. Prysznic funkcjonalne i przestronne. Konstrukcja łazienka jest zdominowany przez tego samego koloru, jak w salonach. Zauważ, że byłoby niesprawiedliwe, aby zignorować miłe dla oka i estetyczne oświetlenie pomieszczeń w kompleksie hotelowym. Również główny kinkiet ścienny górne kolory stosowane w celu nadania bardziej rozproszony charakter oświetlenia. Pokrycie to jest uważany za profesjonalny, jest bardziej miłe dla oka i nie otbrasyvet ostre cienie na oświetlonych obiektów.

Obecny w jedyny w swoim pokoju są wszystkie niezbędne do normalnego życia, artykułów gospodarstwa domowego i urządzeń: TV, klimatyzację, sejf, minbar, suszarkę do włosów, telefon w pokoju Vera Stone Palace niepożądane 5. Opinie wczasowiczów hotel pozytywnie powiedzieć na jakość ich codziennego czyszczenia pomieszczeń, które meble – nowe, niezużytych, że sprzęt gospodarstwa domowego – nowoczesny i utrzymany w dobrym stanie. Podczas przenoszenia reszty z prośbą, aby rozwiązać swoje codzienne problemy to jest rozwiązane w ciągu godziny.

basen. Wypoczynek w hotelu

W sumie, hotel ma pięć basenów. Main – wszechstronny i obszerny, a tu jest to możliwe, aby pływać, a tylko plusk, a nawet grać w piłkę wodną. Animatorzy regularnie w nim w godzinach porannych zajęciach aerobiku wodnego. Obok niego również zorganizować zajęcia z jogi.

Kolejny mały basen „atrakcją” ze zjeżdżalniami, zawsze jest głośno i zabawy. Dzieci sztuczny zbiornik wyposażony jest markizą, więc o dziecko może odpoczywać bez Panamy.

Basen, relaks dla starszych ludzi, którzy wolą pływać spokojnie, bez zamieszania piski dzieci i sportowców. Wokół niego nawet wyposażone płyty „16” (to znaczy, nie jest zalecany dla dzieci do odpoczynku blisko niego).

Jedynym kryty basen znajduje się w spa.

leżaki na terenach rekreacyjnych wokół odkrytych basenów są zawsze celowo umieszczone z pewnym nadmiarem. Dlatego ci, którzy chcą zrelaksować się na tarasie, nie ma dyskomfortu w pobliżu basenu, kiedy przyszedł tutaj, zawsze znajdzie się wygodne miejsce.

A wieczorem, każdy z basenów jest postrzegana jako coś nadzwyczajnego, dzięki zastrzeżonej oświetlenia artystycznego Vera Stone Palace Side 5. Zdjęcie z zadbanym i komfortowym wodociągowej inspirująca, prawda?

Wiele niemieckich turystów (i nie są – stosunkowo długo) często nawet wolą pozostać w basenie relaks na plaży, z pośpiechu grze bingo i konsumpcji piwa z bufetu na tarasie ze stolikami w basenie.

wakacje na plaży

Aby dostać się do plaży, wczasowicze muszą przejechać autostradą, przechodzą pierwszy między hotelami (która idzie właściwą drogę do mini-zoo) na utwardzonej ścieżki. Spacer pięć minut na uboczu mają ławki. Mając na trzysta metrów, trzeba włączyć wskaźnik «Vera Stone Palace» bezpośrednio do plaży. Obok leżakach, w trakcie swojego ruchu, nie ma bar na plaży z napojami bezalkoholowymi.

Beach Hotel Vera Stone Palace Side 5 (Turcja) jest wspaniała, piaszczysta, ze stopniowym wejściem do wody. Leżaki i parasole wystarczy dla wszystkich. Dlatego, aby zająć miejsce to nie jest konieczne w godzinach porannych, co jest zawsze miła. Szczególną pochwałę zasługuje na Morze Śródziemne. Nic więc dziwnego, że Homer nazywa vinotsvetnym! Jest w wodach na plaży jest prawie zawsze spokojny, ale w godzinach wieczornych są małe fale. Woda jest ciepła jak mleko, może być postrzegane w dużej głębokości.

Hotel dla rodzin z dziećmi

Jeśli czytasz opinie turystów, najczęściej o niej jako „rodzina” i „dzieci” przed nami Vera Stone Palace Hotel Side 5 (Turcja). Recenzje animacji dziecięcej kompleksu hotelowego – najbardziej pozytywne. Dzieci biorą profesjonalnym. Mini-klub jest otwarty od rana do wieczora. Pozytywne, przyjazne animatorzy, aby szybko znaleźć kontakt z dziećmi znać ich nazwy. Utworzony w hotelu kolorowy plac zabaw z pięknym krajobrazem, plac zabaw z huśtawkami i atrakcji, teatry, basen dwa specjalne dla dzieci. Zatem, kompleks wybudowany infrastrukturę przeznaczoną dla działalności dziecka w Vera Stone Palace Side 5 Side. Galeria poświęcona spa wakacje, być może, więc zdumiewać konstelacji dzieci Happy twarze i uśmiechy.

Mini Club. Wykres przed obiadem

Dzieci są tu naprawdę dobre. C 10-30 10-00do im prowadzone ćwiczenia poranne. Od 10-30 do 11-00 małe święto-oferują odkryte gier (w różnych dniach są one również różne): rzutki, boccia, koszykówka, kręgle. Od 11-00 do 12-00 dzieci, przez wybór, mogę wybierać między jazda na karuzeli, zjeżdżalni i działań rozwojowych: rysowanie na koszulkach, rysowanie na piasku, farby Maskę.

Mini-klub: program popołudniowy

Po obiedzie z 14-30 do 15-30 dzieciaków ponownie zaoferować alternatywę: karuzela / zjeżdżalni lub zajęć pozalekcyjnych. Niezmiennie jest sukcesem graffiti na wolnym człowiekiem usługa profesjonalnego wykonawcy (jak wiadomo, jest ona wykorzystywana podczas festiwali, karnawałów). Także Vera Stone Palace Side małe święto-5 oferta o tej porze gier planszowych. Od 15-30 do 16-30 dla nich zorganizować imprezę dla dzieci, w czwartki w tym czasie – mini koncert punk rock „Pirate dni”, w środę i piątek, dzieci uczą się robótek ręcznych; Piątek małe obozowicze uczą się zrobić naszyjnik.

Od 16-30 do 17-00 wziąć swoje gry sportowe. następnie do 19-30 dzieci kolację i spędzić czas z rodzicami.

Mini Club – program wieczorny

Od 19-30 do 20-30 w ramach programu wieczór Mini Club – jazda na karuzeli, a od 20-45 do 21-15 – lokalne dżokejów tarczowe kolorze zawodowego dla dzieci są wielkim sukcesem mini disco.

W takim rytmie przebiega sześć dni. Animatorzy w całości zabawiać dzieci, pozwalając rodzicom na relaks. W niedzielę, przed i po obiedzie, program jest bardziej prosta: działania rozwojowe nie są wykonywane, ale ku uciesze pracy rebyatni trampolina i klasyczny karuzelę (obracający się łańcuch, a także konie, smoki, osły, spinning platformy w kształcie dysku na kole).

Plaża jest tak zaprojektowany i komfort, że z dziećmi jest to wygodne, aby odpocząć.

Najbliższa wycieczka

Najbliższymi, a także bezpłatne wycieczki oferowane są turystom w pobliskiej miejscowości Side. Side Vera Stone Palace Side 5 znajduje się w pobliżu obszaru z najważniejszych stanowisk archeologicznych w Turcji! Odsetki są przedstawiane publiczność mogła zobaczyć miasto starożytnej agory rzymskiej (centrum) z pozostałościami murów obronnych, świątynia bogini płodności, targu niewolników, amfiteatr do walk gladiatorów.

Co do wyboru wycieczki turysta?

Jednakże, jeśli mówimy bardziej globalnie o możliwościach wycieczkowych, konieczne jest przede wszystkim wspomnieć ruin gelikarnasskogo Mauzoleum – jednego z siedmiu starożytnych cudów świata. Interesujące są także ruiny kilkunastu innych (z wyjątkiem nasion) helleńskich miast – Olympos, Termessisa, Knidos, Myra. Unikalne i znany w świecie, „miasto w kamieniu” – Kapadocja.

Bogate kraje Ziemi Star i Crescent i naturalnego obektami: Dalmatash groty, kaskady kąpieli trawertyn mineralnych Pammukale, Kekkova wyspa, pieczenie góra Yanartash, Saklikent Gorge. Tutaj w Gelemish koło wsi (w starożytnym mieście Patara) urodził Nikolai Ugodnik. I zaniósł służbę w świątyni miasta Demre.

Riwiera Turecka, które obejmują lokalizację Vera Stone Palace Side 5, jest jednym z ośrodków uznanych przez świat nurkowanie i rafting.

wniosek

pięciogwiazdkowy hotel, uważany przez nas w artykule, jest uznanym miejscem dla jakości pensjonat rodzin z dziećmi. Jest to infrastruktura, która promuje nie tylko jakość, ale także bezpieczne dzieci rekreacyjne. Jasne, komfortowe pokoje, dobrze utrzymane miejsca, komfortową częścią wypoczynkową na basen, piękna plaża, obfite i smaczne jedzenie – karta z Vera Stone Palace. Animacja dla dorosłych i dzieci – jest poza pochwały. Personel hotelu sumiennie wykonywać swoje obowiązki, i są przyjazne dla kuracjuszy, wczasowiczów wnioski są realizowane niemal natychmiast.

Wszystko to sprawia, że można polecić hotel na odpoczynek.