388 Shares 8679 views

Elektroniczne papierosy „Pons”: instrukcje użytkowania, cechy, opinie

Wielu palaczy, którzy chcą, aby ich nałóg jak najbardziej bezpieczna dla siebie i innych, zwracają się do elektronicznych urządzeń faceta. W dzisiejszych czasach nie jest to całkiem zwykły sposób staje się coraz bardziej popularne. Doskonały wybór dla takiego eksperymentu może być Elektroniczny Papieros „Pons”.

opis towaru

Ostatnio coraz więcej osób wykazuje zainteresowanie zamienniki tradycyjnych papierosów. Gdy lek jest nieznacznie podniósł zasłonę i pokazać wszystkim, co niebezpieczeństwo dla organizmu są wyroby tytoniowe, wielu zaczęło się zastanawiać, czy nie ryzykować, oddając własne pragnienia. Osoby z silną wolę i nie rzucić palenie, a ci, którzy nie są w stanie poradzić sobie z długotrwałym przyzwyczajenia, zmuszony szukać godnej alternatywy. Jest to dla nich nowa rosyjska firma Pons Technology LLC w 2006 roku rozpoczęła produkcję elektronicznego papierosa „Pons”.

Aby przekonać konsumenta jako swojego produktu, zajęło jej trochę czasu. Kilka lat później firma zaczęła mówić poważnie, aw 2014 roku otrzymała honorową nagrodę „Produkt Roku” dla swoich elektronicznych papierosów „Pons”. To nie znaczy, że inne firmy z całego świata stały się gorsze prace. Wśród kąpiących nadal popularny Joyetech, iSmoka, Innokin, Kanger i wizji. Ale próbując produktów krajowych, wiele z nich stwierdził, że elektroniczne papierosy „Pons” w żaden sposób gorsze od zagranicznych analogów.

opinie klientów

Jak najszybciej stały się dostępne produkty, wielu palaczy postanowiliśmy spróbować na nowych modelach siebie. Każdy z nich rozwinęła swoje poglądy na temat tego produktu z niezwykłą nazwą „Pons”. Elektroniczny Papieros odmiana Review. Większość kąpiących rozpoznał Niewątpliwą zaletą nowej marki. Uznali, że produkt ten jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego papierosa.

Jego główną zaletą jest to, że nikogo nie zmusza do rezygnacji po długiej przyzwyczajenia. Po tym wszystkim, to jest jasne dla każdego rozsądnego człowieka, które czynią ten krok łatwe. Taka czynność wymaga dużo wysiłku moralnego i psychologicznego na siebie. Mało kto jest w stanie trwale powstrzymać i monitorować każdy krok. I elektroniczny papieros daje możliwość opuszczenia mechanicznego przyzwyczajenia, usuwanie wszystkich szkodliwych skutków ci. „Pons” nie były gorsze niż w znanych chińskich lub niemieckich maszyn. Są one proste w obsłudze i pozwala na stosowanie różnych rodzajów płynów, aby wybrać żądaną zawartość nikotyny. Ale są tacy, którzy mają negatywny stosunek do tego typu urządzeń. Ich głównym atutem jest fakt, że elektroniczne papierosy nie pozwalają całkowicie zrezygnować z nawyku palenia. Ale fakt, że producenci nie postawił sobie właśnie taki cel. Zasadniczo, wszystkie ich wysiłki skierowane są do zapewnienia, że osoby zatrzymane produkty tytoń do palenia, powodując szkody w organizmie i tworzenia dyskomfort dla ludzi wokół niego. I z tego zadania „Pons” doskonałą pracę.

zawoalowane krzywda

Jednak wielu lekarzy nadal wierzy, że nowe maszyny dla faceta nie jest tak bezpieczne. W tym przypadku mamy na myśli wszystkie takie urządzenia, w tym i e-papieros „Pons”. Harm urządzeń palenia ostrożnie hush producentów.

Jednakże wszelkie kąpiących początkujący powinni zrozumieć, że:

 1. Nawet w postaci czystej nikotyny jest substancja niebezpieczna dla ludzkiego organizmu. Oczywiście, jego wpływ nie jest tak wielka. Ale z tego, że nie przestaje być trucizną.
 2. Brak produktów spalania w procesie wytwarzania palenia miękkie. To sprawia, że trudno jest kontrolować ilość nikotyny, która przedostaje się do płuc z każdym zaciągnięciu. W tej sytuacji, prawdopodobieństwo przedawkowania.
 3. Palacze z doświadczeniem czasami nie toleruje pełne wycofanie się z nikotyny. Zastępując ją pachnących mieszanek tylko zwiększa przyczepność i ogólny stan zdrowia się pogarsza. Jedynym narzędziem w tym przypadku może być tylko interwencja medyczna.
 4. Niektóre niezależne laboratorium, badania elektronicznych papierosów, uznał je rakotwórczych. Jednak eksperymenty zostały przeprowadzone w sposób nieformalny, więc wyniki nie mają mocy prawnej.

Wszystko to prowadzi do przekonania, że jeden mit absolutnej nieszkodliwości urządzeń elektronicznych dla rosnących mocno przesadzone i zbyt daleko idące.

for tankujesz

Ci, którzy zdecydowali się korzystać z produktów „Pons”, Płyn do elektronicznych papierosów jest lepiej wybrać tę samą firmę. Producenci uznały tę opcję. Każdy użytkownik z zakupem towarów może wybrać dowolną akcesoriów do niego. Rosyjska firma produkuje płyn palenia w małych butelkach po 10 i 18 mililitrów.

W obrocie towarami sieć reprezentowana różnorodnych próbek:

 1. "Virginia". Produkt nie zawiera środków aromatyzujących. W zależności od zawartości nikotyny jest: High (mocny), oświetlenie (światła) i Zero (nikotyna).
 2. "Truskawki" (zero i światła).
 3. "Kawa" (High Lights).
 4. "Cherry" (High Lights).

Firma wykorzystuje do produkcji najpopularniejszych smakach. To sprawia, że możliwe, aby zaspokoić potrzeby większości zwolenników parze elektronicznej. Płyn z „Pons” w ich skład chemiczny jest bardziej bezpieczny niż produkty innych firm. Powodem jest to, że podstawa gliceryny stosować zamiast glikolu propylenowego, które mogą powodować reakcje alergiczne u niektórych osób. Ponadto, ta mieszanina nie zawiera szkodliwych substancji smolistych i nadaje się do wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych.

Najprostszym rozwiązaniem

Niektórzy ludzie, którzy chcą przyłączyć się do faceta myli konieczność serwisowania urządzenia do palenia. To sprawia, że wrócę do tradycyjnych papierosów. Ale ten sam problem można łatwo obsługiwać elektroniczne papierosy „Pons” jednorazowego użytku.

Mają wiele zalet, które nie mogą być ignorowane w wyborze. Wśród zalet tego typu produktu jest wart wyróżnienie:

 1. Gospodarka. Są one znacznie tańsze niż urządzenia wielokrotnego użytku.
 2. Łatwy w obsłudze. W celu „light up”, trzeba po prostu mieć dobry opór. W przypadku braku przepływu powietrza przez papieros tylko przestanie działać.
 3. Jednorazowego użytku są bardzo podobne do zwykłych papierosów. Pozwala to na kąpiących się cieszyć, bez przyciągania dodatkowej uwagi.
 4. Mogą w każdej chwili zmienić smak, ile potrzeba. Niska cena sprawia, że jest to możliwe, aby to zrobić w dowolnym momencie.

Jednorazowy papieros można wykonać w kieszeń, bez użycia dodatkowych urządzeń pamięci. Jest to bardzo wygodne w przypadku, gdy chcesz palić podczas podróży lub, że jest bardzo mało czasu.

świadomego wyboru

Im bardziej ktoś myśli o problemie, tym trudniej potem podjąć decyzję. Że jest tak mówią ci, którzy wybrali elektroniczny papieros „Pons”. Szkody lub korzyści – dwie wzajemnie wykluczające się pojęcia. Ale teraz praktycznie nie ma takiego produktu, mówiąc o które można dokonać jednoznacznego wniosku. Oczywiście, płyn w tych papierosy zawierają nikotynę. Ale on potrzebuje człowiekowi w pierwszym okresie po rzuceniu palenia. Ma to zapewnić, że organizm nie czuje ostre przejście.

Z biegiem czasu, można przejść do beznikotinovye opcje i zapomnieć o tym toksycznych produktów. Obecność substancji rakotwórczych, naukowcy nie byli w stanie udowodnić. I wdychać pary nigdy uważanych za niebezpieczne zajęcie. W rzeczywistości jest to ta sama aerozol wzbogacona określonym smaku, które jest używane w inhalatorze. Medycyna teraz tylko promuje tę metodę leczenia. Pozostaje tylko mechaniczny nawyk trzymania w rękach jakiegoś instrumentu i wykonać z pomocą nawykowych działań, które stały się swego rodzaju tradycją. Ale ta akcja jest bardziej szkodliwe dla niego, aby prowadzić taką brutalną walkę.

Gdzie znaleźć produkt?

Wspieranie lokalnych producentów, wielu Rosjan wybrać dla siebie jest elektroniczny papieros „Pons”. Kup ten produkt w Moskwie nie będzie łatwo. Jest to najlepiej zwrócić się do producenta zhileram firma. Zwłaszcza, ponieważ znajduje się bezpośrednio w kapitale. Z przedstawicielami firmy można skontaktować się telefonicznie lub skorzystać z usług sklepu internetowego, przechodząc do oficjalnej stronie internetowej. Jako marka №1 na rynku nie tylko w Rosji, ale także w innych krajach WNP, „Pons” ściśle współpracuje z wieloma firmami handlowymi. Wśród nich: "Crossroads", "Magnolia", "Victoria", "Handel League" i "Quarter". Partnerzy znanych firm są również liczne stacje sieciowe. Chowając swój samochód, kierowca może jednocześnie nabyć pożądane towary do niego. Ponadto, istnieją specjalistyczne sklepy w różnych częściach Moskwy i regionu. Największe z nich znajdują się w centrach handlowych „Zelenograd” i „Rush Hour” centrum rozrywki „Rook” w Mitino. punkt sprzedaży można znaleźć w szkołach MEGA „Chimki” i „Belaya daczy”, a drugi w ulicy Zelenograd Kryukov. Tutaj można znaleźć popularne produkty w szerokim asortymencie.

Warunki korzystania

W rękach nietradycyjnych palaczy częściej jest to elektroniczny papieros „Pons”. Instrukcje dotyczące korzystania z urządzenia w każdym opakowaniu.

Nawet całkowicie nieświadomy człowiek może go zrozumieć. Dokument towarzyszący zawiera wszystkie informacje niezbędne do obsługi i utrzymania produktu. W przypadku jednorazowej przykład pomocy jest wymagane. trzeba wykonać specyficzną sekwencję dla innych modeli:

 1. Pierwszą rzeczą, którą trzeba naładować baterię do pojemności.
 2. Następnie, należy wymienić pusty pojemnik, który jest używany w sprzedaży, aby w pełni. Jest on wyposażony w standardzie.
 3. Dokonać sprawdzenia szczelności i urządzenia ostrożnie. Jeśli na drugim końcu światła papierosów w górę wskaźnika, to oznacza, że wszystkie działania są przeprowadzane prawidłowo i urządzenie jest gotowe do użycia.

Podczas pracy, pierwsza awaria może pozostawiać baterii. Aby przywrócić jej sprawność jest konieczne, aby ładowanie. Aby to zrobić, korzystając z kabla, konieczne jest, aby połączyć się z siecią o godzinie 6:00. Czas będzie wystarczający do papierosa mógłby zapewnić rosnących przynajmniej dwa naboje. Używane pojemniki mogą być uzupełniane przez siebie, kupując specjalny płyn, lub po prostu wyrzucić, zastępując nowymi.