776 Shares 4034 views

Przeciwnadciśnieniowe pigułki „Equator”

Tabletki „równik” łączy się środek przeciw nadciśnieniu, z których użycie przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi, całkowitego oporu obwodowego i obciążenia wstępnego. Podstawą tego preparatu jest zmniejszenie stężenia angiotensyny II i aldosteronu w osoczu, jak również zwiększenia indeksu rozszerzające naczynia bradykininy. Ponadto, to połączone środek zapobiega wejściu jonów wapnia do komórek mięśni gładkich naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego w wyniku hamowania tak zwanych kanałów wapniowych. Zmniejszenie obciążenia następczego na serce oraz rozszerzenie tętniczek i tętnic obwodowych typu zapewnia podobny lek, „równik”. Tabletki, z których cena jest średnio 450 rubli, i wyraża się działanie przeciw dusznicy bolesnej.


W odniesieniu do kompozycji środka przeciwnadciśnieniowego, w stanie aktywnym (obecne) podzespołów zawiera dihydrat lizynoprylu i bezylanu amlodypiny. W roli substancji dodatkowych działań sodową glikolanu skrobi, stearynian magnezu, celuloza mikrokrystaliczna, 101 i 12.

Podstawowym wskazaniem dla produktu kombinacji, takie jak tabletki, „Równik” jest nadciśnienie. Jako przeciwwskazania do wystają obrzęk naczynioruchowy, dziedziczny obrzęk naczynioruchowy, lub typu diopaticheskogo, wstrząs kardiogenny, zawał mięśnia sercowego, reakcji uczuleniowych na besylanu amlodypiny i dihydratu lizynoprylu. Ponadto, nie należy korzystać z tego środka przeciw nadciśnieniu na niedociśnienie, hemodynamicznie istotnego zwężenia aorty lub zastawki mitralnej, niestabilna dławica piersiowa, niewydolność serca i kardiomiopatii przerostowej. Pigułki na ciśnienie „Equator” nie jest zalecany do stosowania u dzieci i kobiet w ciąży i karmiących matek.

Dzięki doskonałym środkiem do pielęgnacji stosuje się azotemią, choroby niedokrwiennej serca, bradykardia, niewydolność wieńcową, tachykardia, choroby naczyń mózgowych, zwężenie zastawki dwudzielnej, pierwotny hiperaldosteronizm, hiperkaliemii, zwężenie aorty, zaburzeń nerek i wątroby, cukrzyca i toczeń rumieniowaty układowy.

Należy również, że mówi się o ewentualnych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem preparatu łączonego. Na przykład, tabletka „Equator” może wywołać ból głowy, osłabienie, senność, zawroty głowy, nudności, biegunka, suchy kaszel i wymioty. Ponadto można zauważyć, agranulocytoza, niedociśnienie ortostatyczne, zaburzenia snu, obrzęk naczynioruchowy twarzy, hiperkaliemię, zmiany nastroju, skurcz oskrzeli, zaburzenia widzenia, duszność, nieżyt nosa, alergiczne zapalenie pęcherzyków płucnych, ginekomastię, szum w uszach i moczenie nocne. Bóle stawów, wysypka skórna, świąd, objaw Raynauda, drżenie, bóle mięśni, zmęczenie, parestezje, osłabienie, niestrawność, i przeczulica może być również wywołane przez terapię, w której główną siedzibą jest zajęta pigułki „równik”.