684 Shares 7591 views

Najważniejsze ładowarki plików z Internetu

Każdy człowiek w obliczu sytuacji, gdy pobieranie „ciężkich” plików za pomocą przeglądarki przerwane z powodu problemów z połączeniem internetowym. Musieliśmy zacząć wszystko od nowa, marnowania cennego czasu. Dlatego programiści stworzyli specjalne programy – pobierających pliki.

W odróżnieniu od standardowego pobrania

Głównymi zaletami tych programów są:

  • okazja, aby kontynuować uruchamianie po przerwie;
  • wyższą prędkość (pobieranie za pomocą specjalnego narzędzia);
  • Dodatkowe funkcje, które sprawiają, że pobieranie plików łatwe.

W chwili obecnej rynek oferuje ogromną gamę narzędzi, które mogą zaspokoić potrzeby każdego użytkownika. W tym artykule dowiesz się o zaletach najbardziej znanym z tych programów.

FlashGet

Logiczny i intuicyjny dla każdego pliku użytkownik Uploader umożliwia wygodne do pracy z ich pobierania. Główne cechy programu jest ustalenie zadań w kolejce i pobieranie wielu plików jednocześnie. Metoda ta jest stosowana FlashGet wielokanałową skutecznego przerwania plik na kilka części. Oprócz tych funkcji, program posiada pajęczyna, automatyczne sprawdzanie wszystkich pobieranych plików wirusami i proste, ale skuteczne w kliencie FTP.

MediaGet

Darmowe wysokiej jakości pliki rozruchowe, które przypadnie do gustu wszystkim fanom multimediów.

MediaGet pomaga w wyszukiwaniu i pobieranie filmów, gier, muzyki i różnych programów. Aplikacja obsługuje wiele trackerów torrent otwarty i może pomóc, aby uzyskać dostęp nawet w zamkniętej sieci -peer.

MediaGet w zintegrowanych danych wyszukiwarki plików multimedialnych i prostych i logicznych. Tutaj można słuchać muzyki i oglądać filmy pobrane tylko w wbudowanym odtwarzaczu multimedialnym. Wszystkie pliki są w podziale według kategorii i gatunków, a także szczegółowy opis.

Gigaget Download Manager

Ten plik ładowarka jest rozpowszechniany z open source pozwala na pobranie z globalnej lub lokalnej sieci. Przede wszystkim, to nie jego główną funkcję. Istnieje również NetGrid technologia, która w tym bagażniku plików może zwiększyć prędkość pobierania przez 7-10 razy.

Oprócz swojej podstawowej funkcji, menedżer pobierania ma wszystkie „kawałki” funkcje, takie jak „wznowienie” po nieoczekiwane odłączenie, kontrola prędkości, kolejność kolejki pobierania, pełna integracja w niemal wszystkich nowoczesnych przeglądarek internetowych, automatyczne wyłączanie komputera po załadowaniu danych. Ponadto, istnieje wsparcie dla serwerów proxy, sprawdzanie antywirusowe i integralności. Przezornie Istnieją 2 rodzaje interfejsów – zarówno dla doświadczonych i niezbyt użytkowników komputerów.

Download master

Download Master – dodatek do Google Chrome, który pozwala na przechwytywanie pobrać i wysłać je do aplikacji bezpośrednio poprzez odpowiednie menu.

Rozpocząć pobieranie łatwe: wystarczy kliknąć w menu skrótów. Ekspansja ustawieniach można włączyć lub wyłączyć opcję przechwytywania zmienić minimalną wielkość plików, które można pobrać bezpośrednio poprzez rozszerzenie. Cechą dodatek funkcją pobierania plików, grup z całego stronie. Dodatek pozwala po naciśnięciu prawego przycisku myszy automatycznie rozpocznie poszukiwania bieżącego wyboru i natychmiast rozpocząć pobieranie od wyniku wynikach wyszukiwania.

Video Downloader profesjonalny

Oczywiście, jest to niemożliwe, aby zignorować temat pobierania filmów z YouTube. Większość użytkowników chce pobrać konkretny film wideo, na przykład, aby spojrzeć na to bez dostępu do Internetu. Oczywiście, nie jest to jedyny sposób, aby pobrać stron popularnej udostępniania wideo. Ale jest to jeden z najprostszych rozszerzeń rozwoju, z prostą intuicyjną konstrukcję. Chociaż pliki do pobrania nie są za pomocą jednego kliknięcia (dla funkcji YouTube), ale proces ten nadal pozostaje czysta i szybka.

SaveFrom.net

SaveFrom.net – jeden z najlepszych plików startowych dla popularnych przeglądarek, co znacznie upraszcza pobieranie danych multimedialnych ze znanych zasobów. Po zainstalowaniu rozszerzenia na stronach internetowych z różnych mediów dostępne są podłączenia się do nich środki. Główne cechy są pliki bootloadera:

  • Szybki dostęp do ustawień bezpośrednio z paska narzędzi przeglądarki.
  • Pobierz zarówno muzyki i wideo.
  • Wsparcie dla kilkudziesięciu różnych źródeł multimedialnych.
  • Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych programów na komputerze.
  • Przesyłanie plików bezpośrednio ze strony, na której umieszczony jest materiał.

GetGo Download Manager

Darmowe pliki rozruchowe z Internetu, których charakterystyczną cechą jest zwiększona szybkość załadunku. Poprzez podzielenie pliku na kilka części, to zwiększa się do 5 razy. Narzędzie oferuje prosty nowoczesny interfejs z możliwością konfigurowania wyglądu wielu konfiguracjach. Jednak program ten jest bardzo podobny w funkcji i cech technicznych z ich „braćmi w sklepie.”