637 Shares 9898 views

Jak wybrać sterowanie radiowe zabawki: maszyna dla dziecka

Zabawki w radiu (zwłaszcza samochodów) przyciąga uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jednak te zabawki są nie tylko kosztowne, ale również kruche. Zdarza się, że dzieci pchania tej maszyny wyskakuje i staje się bezużyteczny. Uważamy w niniejszym opracowaniu dwa punkty:


1) W jakim wieku najlepiej jest kupować zabawki zdalnego sterowania;

2) jak wybrać samochody o wysokiej jakości.

Maszyna dzieci mogą być wzorem prawdziwego samochodu, ucieleśnieniem o charakterze zabawek lub obejmują zarówno funkcje pojazdu i atrybuty bajki (oczy, usta). Takie zabawki w cenie hurtowej można kupić od 136 rubli. Obejmowały one długość maszyny wynosi 13 cm i sterowania radiowego. Baterie dla takich samochodów muszą być zakupione oddzielnie. Wadą tych urządzeń – bardzo kruchego ciała, która może pęknąć pod presją 2-letniego dziecka.

Średnio autka w radiu w sklepach ze 600 rubli. Mogą być metalowe lub z tworzywa sztucznego 10 cm modeli z pilota zdalnego sterowania. rozmiar 23 cm Transport można znaleźć w cenie 900 rubli. Te pojazdy mogą poruszać się do przodu i do tyłu, w lewo iw prawo, mają prędkość 3-4 i obejmują światła przednie i tylne.

Jednak silniki te nie wymagają grę bez pilota. Czyli 2-4-latków z przyzwyczajenia, gdy jest to niemożliwe, aby sterować z pilota, próbować pchać samochód cały ciężar, pełzając na kolanach na podłodze. Takie ransport którego wielkość wynosi 30 cm, dzieci mogą wytrzymać ciśnienie, ale jego cena jest 5-6-cenione.

W jakim wieku dzieci kupić zabawki do sterowania radiowego (samochodowego)?

Dziecko do 3 lat, nie rozumieją wartość zabawek. Nie obchodzi go, jaki rodzaj gry maszynowego: konwencjonalny metalowy lub kruche sterowania radiowego. Ponadto takie niezwykłe zabawki dziecięce potrwać 2-4 dni, to znudzony powtarzające się działania z pilotem.

Dziecko w tym wieku mają tendencję, aby zobaczyć „wnętrzności” z samochodu, więc zaczyna wywierać presję na ciele, sprawdza jak koła są nucąc jak otwarte drzwi. Jest więc lepiej kupić prostych maszyn, który otworzył drzwi, kaptur.

Od 5-6 lat dziecko wydają się zrozumieć wartość drogich zabawek. Zdają sobie sprawę, że jeśli połamanych zabawek, rodzice są bardziej więc nie kupić. W związku z tym 5-letni chłopiec słucha uważnie, jak maszyna pracuje w radiu. Cena takiego pojazdu może osiągnąć 500 i 1500 rubli. Jeśli jest to możliwe, można kupić tylko profesjonalny model, który będzie grał i dziecko i tata.

Jak wybrać samochód sterowany radiowo?

  • Zdecyduj się na modelu samochodu. Przeczytaj informacje na temat rodzajów i typów pojazdów, które są zawarte. Na przykład, czasami tylko sprzedał samochód i części zamienne, ładowarki, baterie muszą być zakupione oddzielnie.
  • Decyduje o cenie polisy samochodowej. Raz wybranego rodzaju transportu, zobacz cenę nią w sklepach. Być może w Twoim mieście są kluby shopaholics, które kupili zabawki do radia samochodu (w zestawie) w cenie hurtowej, a następnie zakup będzie znacznie tańsze.
  • Uwzględniać interesy dziecka. Pięcioletnie dziecko sam może powiedzieć co chce dostać samochód. Oczywiście, prototypy zabawek znaków nie będzie tak trwały, jak profesjonalna maszyna. Ale tutaj, papież może wybrać modele z różnymi dodatkowymi funkcjami.
  • Bezpieczeństwo zabawek, dostawcą i producentem reputacji. Na tej opcji trzeba zwrócić uwagę w pierwszej kolejności, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się kupić zabawki dla malucha, który bierze wszystko, co w jego ustach.

sterowanie radiowe zabawki (maszyny w szczególności) powodują pozytywne emocje u dziecka, zwłaszcza jeśli grasz kilku chłopców lub dzieci z rodzicami. Dlatego lepiej jest kupić dwa tani samochód dla syna i ojca, aby bawić spędzając weekend razem.