698 Shares 4360 views

Przedwczesny wytrysk. Przyczyny utraty kontroli seksualnej

Problem przedwczesnego wytrysku jest najczęstszy wśród młodych przedstawicieli męskiej części ludzkości. Musimy jednak zrozumieć, że mówimy o tym. Problem polegający na wczesnym wytrysku jest możliwy, gdy akt seksualny trwa mniej niż minutę. Główną wadą w tym Sprawa jest pogwałceniem funkcji kontrolnej, ale tylko wtedy, gdy nie ma choroby, która dotknęła ten proces. Czasami czas trwania koitusu i ponad minutę, ale to nie wystarczy, aby kobieta otrzymywała satysfakcję seksualną. W tym przypadku jest to kwestia względnej przedwczesnej wytrysku. Obydwie opcje przedkładają człowiekowi jedno zadanie – aby nauczyć się kontrolować siebie w ekstremalnym podnieceniu.


Przedwczesny wytrysk może wiązać się z takimi czynnikami:

– potrzeby seksualne są niewystarczające z czasem trwania abstynencji seksualnej (niewystarczające współzależność od pobudliwości);

– obawa przed możliwą porażką, wywołana czynnikami zewnętrznymi lub problemy związane z kobietą;

– zaburzenia seksualne;

– rozwinięty nawyk szybkiego wytrysku, uwarunkowany przez Niekorzystne warunki kontaktu seksualnego lub długotrwałe związki z chłodną kobietą ;

– zwiększona wrażliwość narządu płciowego mężczyzny, podczas gdy w czasie tarcia dochodzi do napięć krótkiego ogona penisa;

– zwiększona drażliwość spowodowana przewlekłą chorobą gruczołu krokowego;

– urazu czaszki, który może uszkodzić obszar mózgu odpowiedzialny za aktywność seksualną;

– przedłużony stan stresu;

– nieprawidłowości hormonalne;

– zaburzenia rdzenia kręgowego.

Przedwczesny wytrysk może wystąpić z powodu częstych przypadków lub chronicznych postaci różnych chorób. Należą do nich: syfilis, gruźlica, zapalenie mózgu, urazy trapsy i kręgosłupa lędźwiowego, nowotwory złośliwe, patologia niektórych receptorów głowy penisa, uraz w nerwie płciowym. Ponadto, przedwczesny wytrysk może być wywołany przez nadmierne i częste spożywanie alkoholu i palenie.

Większa wrażliwość prącia i nerwowości w czasie seksualnego wstępu może prowadzić do dysharmonii między partnerami, co wywołuje obawy przed szybkim wytryskiem. Pierwszy epizod pociąga za sobą następujące podobne momenty, tworzące błędne koło. W każdym razie, jeśli wystąpi przedwczesny wytrysk, diagnoza przyczyn Takie odchylenie od normy jest po prostu konieczne.

Leczenie wczesnego wytrysku prowadzi się z lekami, które zmniejszają lęki i poprawiają warunki depresyjne. Należą do nich: "Fluoksetyna", "Paroksetyna" i "Sertralina".

Jeśli czułość penisa jest zwiększona , a przedwczesny wytrysk z tego powodu, prezerwatywy i środki smarne z lidokainą pomogą radzić sobie z problemem.

Indywidualne leczenie wymaga podstawowych przyczyn wczesnego wytrysku, takich jak zapalenie tkanki kostnej, zapalenie gruczołu krokowego, zapalenie gruczołu.

W niektórych przypadkach konieczna jest interwencja chirurgiczna, aby pozbyć się przedwczesnego wytrysku. Ta metoda leczenia usuwa problem na stałe i umożliwia przedłużenie stosunku seksualnego 8-10 razy.