335 Shares 5809 views

Samochody "Lexus LS-430"

„Lexus LS-430” już podbił serca kierowców. To pięć stanowisk sedan, który należy do klasy F. pierwszych samochodów „Lexus” serii LS były prezentowane na świat w 2006 roku w salonie, które odbyło się w Detroit.

mocny silnik

Silnik zamontowany w pojeździe „lexus LS-430”, tom 8, cylindra z 4,3 l. Maksymalna wydajność wynosi 281 litrów. a. Maszyna ta rozwija się dość dobrą prędkość 100 km / h jest pozyskanie w ciągu zaledwie 6 sekund. To wystarczy, aby konkurować z popularnym samochodem sportowym.

Dla rosyjskiego modelu samochodu LS 430 ma zawieszenie pneumatyczne. Jednak w samochodach amerykańskich i krajów europejskich sprzedanych w takim zespole.

luksusowe wnętrze

Całe wnętrze „Lexus LS-430” (zdjęcia to udowodnić) wykonana jest z wysokiej jakości i drogich materiałów:

  • Drzwi wewnętrzne auto i panel sterowania są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, z dodatkowymi wkładkami drewnianymi szlachetnych;
  • Siedzenie w samochodzie pokryte skórą.

Ponadto, wszystkie fotele są wyposażone w system regulacji. Osobno można zmienić pozycję odcinku lędźwiowym i głowy. Przy zamawianiu top-end konfiguracji siedzeń samochodowych będzie wyposażony w bardziej komfortowe i masażery.

standardowe wyposażenie

W minimalnej konfiguracji LS 430 dostarcza także:

  • bezpieczeństwo – kurtyny powietrzne;
  • System prihlopyvaniya jak w bagażniku lub na drzwiach;
  • pozycje pamięci wszystkich siedzeń w kabinie;
  • parktronik z czujników 10;
  • elektroniczny włącznik zapłonu;
  • system audio Mark Levinson z DVD.

opinie

Car "Lexus LS-430" ma głównie pozytywne opinie. Kierowcy nie są w najmniejszym stopniu docenić jakość wnętrza. Jasne odcienie skóry bardzo miękkie i wygodne w obsłudze. Na tych samych spojrzeń jako „doskonałe”. Wiele szczęśliwy klimat kontrola w samochodzie: w lecie jest zupełnie chłodny, zima jest dobrze ogrzewane.

Kierowcy mówią, że zużycie paliwa na 100 km w mieście wynosi nie więcej niż 23 litrów. Szczególnie zadowoleni z wszystkich szybkim tempie startowym, sprawnego i doskonałego posłuszeństwa. Ale najważniejsze – samochód jest niezawodny, nawet w bardzo niskich uruchomić szybko. Połamane samochody nie częściej. Jeśli są jakieś problemy, małoletni. Jedynym negatywnym – znaleźć części zamienne na LS 430 jest trudne, ale istnieje możliwość, aby umieścić odpowiedniki. Utrzymanie takiej maszyny jest tani, co pozwala na znaczne oszczędności na temat jego treści.

Większość fanów sedan zachwyca wdzięku i pewny siebie wygląd LS 430. Będzie on mówić o spójności jego właściciela i pokaże swój wyrafinowany smak. Samochód ten został zaprojektowany specjalnie dla tych, którzy cenią sobie prawdziwą jakość, prostotę, szybkość i reprezentacyjny.

„Lexus LS-430” ma wszystko, czego potrzeba do bezpiecznego i wygodnego poruszania się. Samochód ten łączy w sobie zarówno sprawdzone systemy i nowe elementy. Wśród tych ostatnich można zauważyć adaptacyjnego oświetlenia AFS Intelligent drogowego. System ten pozwala na automatyczną zmianę kierunku światła podczas jazdy nawet przy dużych prędkościach.

Wszystkie samochody Lexus – premia ta maszyna na rosyjskich drogach. "Lexus LS-430" – nie jest wyjątek. Oferuje on maksymalny komfort i kierowcy i wszystkich pasażerów.