409 Shares 8538 views

„Przed-Suite”: krótki przegląd otchechestvennogo samochodu

„Lada Priora-Lux” należy do samochodu rodzinnego, zastępując znany i popularny model VAZ-2110. Słynny „dziesięć” wycofany z produkcji w 2008 roku, a jego miejsce zajął Łada Priora. Projektanci „AvtoVAZ” próbowali nowość nie powtarzać błędów swego poprzednika. Mają znacznie zmienił konstrukcję maszyny, jej silnika, zawieszenia i oczywiście podwozia. Ponadto, poziom modelu bezpieczeństwa „Priora Lux” znacząco wzmocnione. Ten problem został zwrócić szczególną uwagę: eksperci przeprowadzili serię testów EuroNCAP w standardzie, którego głównym celem było pokazanie, że obecny samochód krajowy nie jest gorsza importowane z punktu widzenia bezpieczeństwa.

Dziełem rosyjskiego przemysłu motoryzacyjnego jest prezentowany w dwóch wersjach: podstawowej modelu i „lux”. Pojazd „Przed Suite” wyposażony w 16-zaworowy silnik benzynowy 1,6 litra pojemności 98 litrów. a. i pięć przekładnia manualna. Jednostka napędowa jest połączona ze zmodyfikowaną Zawieszenie zapewnia gładką twardy, sprawne działanie. To znacznie zmniejszyć hałas silnika. Ale z twórcami przesyłowych opublikował mały talerz: po pierwsze, że ma złą lokalizację, a po drugie, istnieje wyraźne poczucie zmianą prędkości. Dodatkowo, podczas przenoszenia uchwyt przeszedł na silne wibracje.

Jak na zewnątrz, konstrukcja ciała zmieniła się znacząco (w porównaniu do „dziesięć”), ale drzwi pozostały takie same, jednak uchwyt całkowicie zmieniony. „Lada Priora-Suite” jest wyposażony w dwie poduszki powietrzne, zapobiegający blokowaniu hamulców, napinaczem, klimatyzacja, a nawet asystentem parkowania. Projektanci „AvtoVAZ” może znacznie przekształcić wnętrze samochodu – teraz jest gotowy tylko wysokiej jakości materiały są szczególnie godne uwagi nowe fotele.

Początkowo Łada Priora produkowany wyłącznie jako sedan, ale później pojawiły hatchback, a następnie wagon. Ostatnim jest interesujący dla jego ogromnego bagażnika, a jeśli złożyć tylne siedzenia, okazuje płaski grunt odpowiedni nawet do snu. W modelu pnia „Priora Lux” zawiera siatkę do zabezpieczania ładunku oraz nowego pułku, który jest nawinięty na bęben. Również kombi maszyna wyposażona w automatyczne wł / wył świateł i wycieraczek.

W 2013 roku zadebiutowała druga generacja samochodu rozważyć. Nowy „Łada Priora 2013 Lux” przeszedł znaczące zmiany w wyglądzie wewnętrznym i zewnętrznym. Samochód, nowe zderzaki, światła do jazdy przeniósł się do reflektorów i współpracował z wymiarami znacznie ewoluowały panel przedni. Salon uległa zmianie dzięki nowym systemie deski rozdzielczej i multimedialny z dużym wyświetlaczem. Zamiast tworzywa sztucznego tworzywa sztucznego poszedł miękkiej cebulę przypominający naturalne skóry. W nowoczesnych samochodach ślizgu System, tempomat i ogrzewanie silnika zimą. Oto okazało „Priora 2013 Suite”. Fotografia, powyżej pomóc czytelnikowi w celu uzupełnienia ich umysły o tym samochodzie.

Podsumowując, możemy jeszcze raz podkreślić, że nowa Łada Priora – to jest dość niezawodny pojazd, który spełnia aktualne standardy bezpieczeństwa.