754 Shares 5564 views

Podgrzewacze do wody ogrodu – nie jest dziś taka rzadkość

Jak tylko zaczyna się sezon wakacyjny, wielu mieszkańców miast wydają się zbliżyć do natury – do kraju. Cisza, świeże powietrze, warzywa uprawiane z własnych rąk i zerwane prosto z ogrodu … Nieunikniona cena za tych wszystkich przyjemności jest brak zwykłej wygody. Jeżeli wcześniej sądzono, że ciepłej wody w kraju, stanowi element luksusu, ale teraz to nie jest zaskoczeniem. Tak więc, w jaki sposób pozbyć się tej uciążliwości, a które są podgrzewacze wody dać?


Prosty sposób na stworzenie komfortu

Najprostszym sposobem, aby zorganizować dostawę ciepłej wody użytkowej w kraju – budować letnim prysznicem. W centralnej Rosji za 1 m 2 na godzinę wchodzi kolejność 750-1000 watów energii słonecznej, ale ponieważ głównym zadaniem – aby go używać prawidłowo. Należy zauważyć, że konwencjonalna zdolność barwienia czarny – oznacza niewystarczająco skuteczne, ponieważ po procesie absorpcji energii, zgodnie z prawami fizyki, jest jego promieniowanie. Dlatego najlepszym rodzaj lufy umieszczony w polu, z boku na działanie promieni słonecznych, musi być przezroczysty (szkło lub folię z tworzywa sztucznego). Cień samego kierunku, aby pokryć izolację cieplną (spienionego poliuretanu, wełny szklanej i tym podobne).

Najprostsze grzałek do podawania mogą być w postaci kolektora słonecznego. W tym celu, dwa przewody są zamontowane na pojemniku (jeden tak wysoko, jak to możliwe, a z drugiej strony – jak niska jak to możliwe). Aby rura łączy się kolektor (w najprostszy – czarny wąż, zwinięty w spiralę). Ze względu na naturalną cyrkulację ogrzewania nastąpi znacznie szybciej. Zgodnie z tym, im większa jest kolektor – większe przenoszenie ciepła.

Można także zbudować podgrzewacz wody na przesłuchanie, które wykorzystują energię uwalnianą w wyniku rozkładu szczątków mały, trawy, słoma, trociny, itd. To – tak zwane grzejniki katalitycznych. Ponadto, urządzenie to daje najcenniejszy nawóz organiczny – kompost.

Innym sposobem – ogrzewanie drewnem. Występował w formie tradycyjnego rosyjskiego samowara. Go do pracy dosłownie kilka dzienników – i można wziąć gorący prysznic lub umyć naczynia.

Grzejniki wodne na elektryczny

Oczywiście, najwygodniejszym i najtańszym sposobem na uzyskanie ciepłej wody – kocioł gazowy. Niestety, gaz w kraju – jeszcze rzadkością, ale elektryczność stał się dość często, ale ponieważ nie skorzystać z grzech sam w sobie jest dobry.

grzejniki elektryczne do wody ogrodzie jest podzielona na dwie grupy – magazynowanie i przepływu. Zaletą grzejników przepływu jest ich kompaktowość, wysoka moc, ale pozostaje poważną przeszkodę dla ich stosowania w warunkach letnich, jak wymaga osobnego okablowania i dodatkową maszynę na ladzie. Grzejniki pracują nad akumulacyjnym typu dać bardziej akceptowalne. Stosunkowo niewielka ilość energii nie daje tak silne obciążenie sieci energetycznej, a pojemność zbiornika od 50-100 litrów wystarczy, aby pobyt w tym kraju dość komfortowo. Wadą tego urządzenia jest to, że wymaga to stałego ciśnienia wody, która nie zawsze jest.

W tym przypadku można użyć luzem podgrzewacz wody – rodzaj próżności z bajki dla dzieci o Moidodir wyposażonego Taine. Dostępność termostat pozwala na utrzymanie ustawionej temperatury. Wadą wlocie grzejnika jest niewielka ilość zbiorników. Prysznic, oczywiście, nie biorą się uda, ale do mycia lub zmywania naczyń – proszę.

Konkludując

Przy wyborze typu podgrzewacz wody niezależnie od źródła energii są wykorzystywane i skąd pochodzi od willi wody. Grzejniki, których cena jest w rozsądnych granicach, od dawna stałym elementem nowoczesnego letniego mieszkańca zamiast egzotycznych ciekawości.