516 Shares 6685 views

„Cargo Kaspian”: biografia i twórczość

grupa „ładunek Kaspijskiego” zostaną przedstawione w niniejszym materiale. Biografia zespołu, a zwłaszcza sztuka są omówione poniżej. Ta grupa przyszła do Rosji ze Wschodu, a dokładniej, jego ojczyzna – Azerbejdżan.


Ves

Tak, mamy duet "Caspian cargo". Anar Zeynalov biografia będą rozpatrywane dalej. Jest to pierwszy z dwóch uczestników. Ves – jest to nazwa etap muzyk. Urodził się w stolicy Azerbejdżanu. Stało się to w 1983 roku, w dniu 5 października. Sztuka przyciąga młodzież od najmłodszych lat. On wcześnie zetknął się z podziemia młodzieży. To było w tym czasie zaczął manifestować swój talent. Studiował dzieła współczesnych artystów. Wkrótce zaczął rapować na własną rękę.

brutto

Jest też drugi członek grupy „Caspian cargo”. Jego biografia jest nie mniej interesująca. Nazwa muzyk Timur Odilbek. pseudonim – brutto. Urodził się w Baku w 1984 Facet stał się również interesuje się muzyką w młodym wieku. Od słuchania do twórczości innych ludzi, przyszedł, aby wykonać swoje własne kompozycje.

„Cargo Kaspian”: grupa biografia

Mówiliśmy już o tym, jak rozpocząć jego artystycznej kariery członków zespołu, ale sława udało im się wygrać tylko po zjednoczeniu w jednym poleceniu. Grupa podjęła ścieżkę wielu młodych projektach muzycznych. Artyści pierwszy zaczął aktywnie dochodzić do siebie w 2000. Dzisiaj, nazywają ten okres wczesnego nieprofesjonalne próby zdobywania sukcesów.

Profesjonalna Szkoła rap lub podobna instytucja nie była w rodzinnym naszych bohaterów. Dlatego też niezależnie badane dziedzinie. Pierwsze nagrania powstały w domowym studio. Jednak nawet te eksperymenty można uznać za sukces. Wkrótce duet otrzymał propozycję wykonania piosenek i nagrać klip od przedstawiciela tego nurtu – rapera Guf. Usłyszał zbiorową kompozycję przez przypadek. Jest to klip Gufom dozwolone rosyjscy widzowie i słuchacze zapoznają się z Azerbejdżanu facetów. Od tego dzieła, możemy sądzić, że nasi bohaterowie mają swoje własne wyobrażenia na temat życia, mają pewną ilość wiedzy, w szczególności znają rosyjskiej literatury klasycznej. W szczególności piosenka „wszyscy za jednego dolara” raperzy wykorzystali fragmenty z książki Aleksandra Solzhenitsyna.

Teraz wiesz więcej o grupie „Kaspijskiego ładunków”. Biografia uczestników, a zwłaszcza sztuka omówione powyżej.