516 Shares 9395 views

Jak pić brandy prawo? Uczymy tajemnice smakoszy

Korzystanie z elitarnej alkoholu jest znacznie różni się od banalnej święto w rodzinie, gdzie mało kto myśli o etykiety lub tradycji. Drogie brandy, które twierdza blisko stopnia dobrej wódki, wymaga specjalnego podejścia. Tylko ścisłe przestrzeganie wszystkich zasad procesu pitnej butelkę tego niezwykłego płynu pozwoli Ci w pełni doświadczyć wszystkich notatek z alkoholem.


Jak pić brandy prawo? Po pierwsze, pozwala nam zdefiniować siebie przez alkohol. Ma wiele różnic z brandy. Więc nie wyciągnąć analogię między nimi. Brandy jest wykonana ze specjalnego materiału. Ponadto, technologia tworzenia tego szlachetnego napoju jest naprawdę wyjątkowa. Dlatego dobra marka jest łatwo rozpoznawalny po charakterystycznym cierpkim smaku i niepowtarzalnym zapachu szkła. Z jakiego rodzaju garnków najlepiej jest ją pić?

Kieliszek brandy powinna być niska i szyi, która jest znacznie węższa niż podstawa. Nazwał sniffter i może być również używany do brandy. Zatem brandy wylewa się tak, że ciecz bursztynowy kołysały się wyłącznie w szerokiej części szyby. Jeśli napełnić zbiornik całkowicie stracić możliwość korzystania wspaniały bukiet smaku.

Należy unikać picia brandy w hałaśliwym firmy lub na imprezie. Alkohol ten wymaga cicha i spokojna atmosfera. Jest przeznaczony do przynieść błogi relaks. Jeśli jesteś zmęczony po ciężkim dniu w pracy i chcą odpocząć trochę, ale teraz nie wie dokładnie, jak to zrobić. Drinking brandy, a także w wąskim kręgu bliskich przyjaciół. Najważniejsze w tym biznesie – skupić się na drinka i powolności. Napój brandy wyłącznie sączy uprzednio vspolaskivaya cieczy jamy ustnej. Podobnie jak kubków smakowych uchwycić maksymalną ilość informacji o bogatym bukiecie alkoholu.

Co do zasady, nie pić brandy bez przekąsek, tak aby nie być rozproszony przez obcych składników. Jednak ten napój jest bardzo silny i ma bardzo cierpki smak. W związku z tym, nie każdy ma odwagę wziąć łyk, a nawet jedną czwartą szklanką schludny. Jak pić brandy i przekąski? Zatrzymać swój wybór na kilka płatów świeżej cytryny. Jest też doskonały napój czekoladowy. Ten ostatni jest zalecany do podjęcia go gorzkie. W połączeniu z mocnym alkoholem to deser nabiera zupełnie nowego smaku niuansów.

Przed rozpoczęciem picia Szkło Brandy trochę ciepło w dłoniach. Napój powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej (nie cieplejszej). Po tym można bezpiecznie cieszyć się aromat i niepowtarzalny smak.

Jak pić brandy w koktajli? Po pierwsze musimy pamiętać podstawowy fakt. Koktajl stosowane odmiany tylko niedrogie. Najważniejsze „de luxe” mieszać się z niczego niemożliwego. To byłoby nazwać prawdziwym świętokradztwo każdy koneser alkoholi. Dobrymi sąsiadami w koktajl brandy będzie likier, kawa, świeży sok pomarańczowy bez miąższu, śmietany średni procent zawartości tłuszczu, różne syropy owocowe, mleko, a nawet lody.

Wielu koneserów dobrego alkoholu tego typu wolą pić z lodem. Według nich, to sprawia, że zapach znacznie bardziej miękki i delikatny. To nie jest do każdego z nas smak bogatej cierpkość.