342 Shares 4191 views

Institute of Surgery. Vishnevsky: historia, opis

W Rosji, największego badania i instytucja medyczna jest Instytut Chirurgii. Vishnevsky. W tym centrum medycznym zatrudnia czołowych specjalistów nie tylko naszego kraju, ale również za granicą. W tym artykule rozważamy historię budynku i otwarcie tej instytucji, dowiadujemy się o metodach stosowanych tu leczenie.


Jak to wszystko się zaczęło

Budowa charytatywnych instytucji medycznych w Rosji rozpoczęła się w XIX wieku. I XX wieku został oznaczony przez otwarcie „chory” miasta. Obecnie obszar ten jest dobrze znany Institute of Surgery. Vishnevsky. W XVIII wieku, cesarz Aleksander II przyjął uchwałę o budowie almshouses na Pinch ulicy. Z dążeniem do stworzenia placówki tego rodzaju zostały wykonane przez dużych producentów – braci Solodovnikova. Otrzymali oni propozycję z wykorzystaniem własnej ziemi. Ponadto, są one w pełni finansować to „budowa stulecia”. Impreza budżetu przydzielone braci szalony pieniędzy w tych dniach – 500 tysięcy rubli. W lecie 1865 roku otwarcie korpusu medycznego dla ubogich, starszych i chorych ludzi.

Budowa Szpitala Aleksandra

W 1873 roku firma kupiec proponuje wybudować klinikę, który miał pomieścić 50 osób bez tytułów i państw. Na tę decyzję wpływają odzyskiwania tronu. Następnie agencja został nazwany Alexander Hospital Sprzedawcy Towarzystwo Moskwie. Po długich poszukiwaniach, plac budowy, zdecydowano się nabyć części Solodovnikova gruntów, które graniczy na nich zbudował Almshouse. Warto zauważyć, że wszystkie prace budowlane były prowadzone ściśle według projektu, który w tym czasie został uznany za wyjątkowy. Z jego stworzenie zostało rozliczone jako rosyjski doświadczenie w budownictwie i nowych wydarzeń międzynarodowych. Oprócz budowanych budynkach objętych specjalnymi wymogami higieny. Wiosna 1891 oznaczał otwarcie nowo budowanych szpitali dla ubogich.

nowe inwestycje

Institute of Surgery. Vishnevsky w okresie od 1976 roku przeprowadziła szereg skomplikowanych operacji, które eksperci zagraniczni zaczęli praktykować w przyszłości do 1988 roku. Najbardziej rozpowszechnione selektywne bliższy wagotomii. Również w tych latach zaczęliśmy używać mikrochirurgiczny technikę, najpierw używane endoskopowych i laserowe papillosphincterotomy. Ponadto udało nam się wykonać minimalnie inwazyjnej tętnic medycznych nonsurgical procedura oskrzeli podczas krwotoku płucnego. Instytut Chirurgii Serca, Naczyń im. Vishnevsky w latach 70. ubiegłego wieku opracował unikalną metodę leczenia rozległych oparzeń besperevyazochny. Dzięki tej procedurze może nie tylko zmniejszyć liczbę bolesnych opatrunków, ale również znacznie skrócić pobyt w szpitalu.

Sukcesy w ostatnich latach

Institute of Surgery. Vishnevsky w 2011 roku, pod przewodnictwem prof Kubyshkin Walerij Alekseevich. Jest laureatem Nagrody Państwowej i otrzymała nagrody rządowe. Głównym kierunkiem działalności akademika jest wprowadzenie nowego rodzaju zabiegu – laparoskopii. Ten rodzaj zabiegu chirurgicznego jest obecnie z powodzeniem stosowany w leczeniu chorób wątroby, dróg żółciowych, trzustki, śledziony i przewodu pokarmowego. Ponadto, pod jego kierownictwem przeprowadzono unikalne badania w zakresie leczenia zapalenia otrzewnej. Do tej pory, centrum medyczne ma unikalny i najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny. Gdzie jest Instytut Chirurgii. Vishnevsky? Adres: ul. Większość Serpukhov, str. 27. Przy okazji, jak w dawnych czasach, każdy rodzaj opieki medycznej dostępne dla wszystkich mieszkańców kraju, niezależnie od ich statusu społecznego i materialnego.

Institute of Surgery. Vishnevsky: Opinie

Pacjenci mówią o tym ośrodku tylko dobre słowa. Wielu pacjentów zauważyć wysoki profesjonalizm lekarzy w leczeniu oparzeń, zabiegów chirurgicznych i wdrażaniu nieinwazyjnych metod leczenia. Można powiedzieć, że ta instytucja medyczna w naszym kraju jest najbardziej zaawansowanym na standardach i technologiach leczenia światowych. Ponadto Instytut został uznany za lidera w wielu dziedzinach chirurgii. Według statystyk, co roku w centrum kolei do badania szpitalnego lub ambulatoryjnego do 24 milionów ludzi w Rosji. Każdy z nich otrzyma terminowego i właściwego leczenia.