125 Shares 1448 views

Dlaczego musimy mieszankę kwaśnego mleka dla niemowląt?

Według statystyk, obecnie piersią tylko co trzecie dziecko. A w przeszłości na temat takiego produktu w postaci mieszaniny kwaśnego mleka dla niemowląt, nikt nie słyszał. Tylko w 1867 roku w Szwajcarii przyszedł najpierw tworzy próbkę natychmiastowy żywność dla niemowląt. Obejmuje on obecny cukier, mąka pszenna, mleko krowie w postaci suchej. Nowoczesne mieszaniny proszków dla dzieci w wieku od urodzenia do dodatków do fermentowanego mleka są doskonałe profilaktyki zaparcia i chorób jelit. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o fermentowanych mieszanin, zalecamy przeczytaniu artykułu do końca.

Kwaśny skład mleka dla niemowląt w zaleceniach pediatrycznych

Szczególną cechą tego typu, dostosowanych wzorze – jest obecność w ich strukturze kompleksu bakterii kwasu mlekowego. Przyczyniają się one do rozkładania laktozy, enzym mleka w procesie trawienia dziecka. Na ogół, skład mleka dla niemowląt zawiera mniej enzymu, w porównaniu z tradycyjnymi, więc zaleca się dostarczanie dzieci z nietolerancją laktozy. Ona jest w stanie normalizować mikroflorę jelitową dzięki zawartości produktów fermentacji. Z tego powodu pożytecznych bakterii są warunki wzrostu, a dziecko stracił objawy znikają dysbioza skłonność do biegunek i obfite mitralnej. Pediatricians często zalecają szereg sfermentowanego mleka mieszanki dla niemowląt , jako pomoc w zwalczaniu zakażeń jelitowych alergie, w bardzo młodym wieku. Często choroby te są zaburzenia dziecko przewodu pokarmowego. Skład mieszanki przyczynia się do poprawy stanu zdrowia dziecka, nawet jeśli jest to mały za korzystanie z jogurtu, jogurtu i innych fermentowanych produktów mlecznych ze składnikiem. Zmniejszona zawartość laktozy w Pomaga to zminimalizować możliwość kolek i bóle brzucha u dzieci. Cechą kompozycji oraz zapobieganie reakcji alergicznych. kwas mlekowy, a mieszaninę podaje się okruchów, które są całkowicie na karmienie sztuczne dzieci z anemią, ponieważ zawarte w nim żelazo przyrównywana jest szybsze i prostsze niż w przypadku konwencjonalnych mieszanin.

Jak dać mieszankę kwaśnego mleka?

Taki produkt żywnościowy dla niemowląt może być obecny w diecie dzieci, jako dodatek (np dać mieszaninę dziecka bakteriami kwasu mlekowego, tylko wtedy, gdy pojawiają się zaparcia) lub zasadową. Kwaśny skład mleka dla niemowląt jest zwykle gęsta konsystencja (gotowy do użycia), który pozwala dziecku jeść mniej w pełni produkt. Niestety, do tej pory, to linia żywność medyczna dziecko produkowane tylko czterech producentów w Rosji. Ten "Agusha", "Nutrilak" NAN i "Nutrilon". Kwaśna mieszanka mleczna z tych marek – produkty wysokiej jakości. Jest on dostosowany dla dzieci od pierwszych miesięcy życia. Jeśli lekarz pediatra wspomniał, że najlepszym rozwiązaniem w danej sytuacji jest mieszaniną kwaśnego mleka dla niemowląt, powinna ona również pomóc w wyborze marki i mówić o systemie przejściowym do nowego produktu. I, co do zasady, w ciągu tygodnia dzieci mają żadnych problemów przełączania do tego rodzaju żywności.