277 Shares 7408 views

Prowadzi do ślubu w Moskwie: Opinie nowożeńcy. DJ wesele i toster

Organizacja wesela jest zawsze związana ze starannego przygotowania. Szczególne miejsce w zgiełku pre-paid rozrywki i akompaniamentem muzycznym. Jest bardzo ważne, aby rozważyć wszystkie szczegóły konkursy, zabawy i konkursy programu muzycznego. Oczywiście, wszystko to można zrobić samodzielnie, ale jest o wiele łatwiejsze do profesjonalistów. Że takie i to DJ i gospodarz wesela w Moskwie. Opinie tych ludzi uważamy naszą publikację.


Kto jest toastmaster i gospodarz wesela?

Ogólnie rzecz biorąc ołowiu i gospodarza imprez – dwie równoważne koncepcje. Robią tę samą pracę, na przykład, przejąć inicjatywę w organizowaniu i przygotowuje się do nadchodzących świąt.

Toastmasters – jest tym, który prowadzi do ślubu, odpowiednio, i jest on również ołów. Dlaczego warto iść do ołowiu i toastmaster, powiedzmy na.

Co wygoda przemawia do ekspertów w ślubie?

Główną zaletą uciekania się do specjalistów z wesela jest to, że młodzi nie mają właściwie nic robić. W szczególności, dzięki doświadczonemu wesela młodym nie trzeba wymyślać konkursy, nagrody i dążyć do nagrywania sekwencji występach gościnnych.

Co do zasady, tych ekspertów i że wszystko jest pod kontrolą. Ponadto, wiele z nich to prawdziwi ludzie, orkiestry, wykonując obowiązki kilka osób, które mogą znacznie zaoszczędzić na ich usługi.

Przykłady prywatnej prowadzącej Moskwie

Jeśli jesteś zainteresowany toastmaster na weselu, można zapytać, na przykład, jeden z czołowych Moskwy. Praca z oszczędza Ci Toastmaster wyszukiwarki, DJ i profesjonalną samorozwój skryptu.

Innym jednym z wiodących, z siedzibą w Moskwie. Toastmasters oferuje usługi, jak również uniwersalne antitamady. Co to znaczy? Według niego, antitamada – jest organizatorem wykonywania imprezę ślubną w sprawie europejskiego modelu.

Kolejny ślub prowadzi do ślubu w Moskwie (opinii o tym będziemy publikować później) to człowiek o niezwykłej mocy. O nim możemy powiedzieć z pewnością, że on i Szwecji, Żniwiarz, a dude igrets. Fakt, że te osoby udało się doskonale połączyć stanowisko Toastmasters i muzyk. Zdaniem wielu nowożeńców, a wśród nich są prawdziwymi wirtuozami, doskonale gra na saksofonie.

Niektóre top posiada także mały personel, show-baletu oraz muzyków, które w razie potrzeby mogą być również zaproszeni do świętowania. Ponadto, niektóre prywatne kupcy oferują usługi powszechnej jak klucz wesele. W tym przypadku wszystkie aspekty organizacyjne, w tym stworzenia indywidualnego scenariusza, przygotowanie rekwizytów i kostiumów do tego prezenter przejmuje. Teraz zobaczmy, co mówią o tych ludziach organizatorów.

Prowadzi do ślubu w Moskwie: opinie

Na wielu z najlepszych ludzi, aby wyrazić swoje opinie. Na przykład, jedna rodzina jednego z parą z nich powiedział, że podobała im się jego podejście do organizacji swojego wesela imprezy. I jest to, że wśród gości byli młodzi ludzie z zupełnie różnych warstw społecznych. Według nich, gospodarz może łatwo znaleźć im klucze „i wyszedł z sytuacji z godnością.

Kolejne lubiany nowożeńcy stwarzane skrypt zawierający elementy humoru. Inni byli zachwyceni możliwością prowadzić czat na żywo z gośćmi.

Na innych organizatorów prywatnych również odpowiedzi. Na przykład, niektórzy fani ich kreatywność izolowane niekonwencjonalne podejście do ślubu. Inni lubią pracować i toastmaster i zaprosił ich do DJ. Jeszcze inni zidentyfikowali ciekawy program rozrywkowy, pracę z aktorem i przygotowanie ofert.

Są też komentarze, w których ludzie powiedzieć, kto jest najlepszym gospodarzem na ślubie. Wielu ludzi jak zdolność do śmiechu i do wsparcia organizatorom społeczeństwa. Niektórzy mówią, że chcą odgrywać wiodącą instrumencie i zawodowego rozwoju skryptu. Inne są inspirowane przez pomyślne pana tandem i agencji ślubnej, chwalił ich pracy i umiejętności aktorskie.

W skrócie, przed udaniem się do jednego z wiodących niezbędne do przeprowadzenia rozmowy z nimi, zobaczyć portfel i zbadanie opinii na temat ich pracy.

Ile wezwanie do prywatnej pana?

Jeśli potrzebujesz prowadząc do ślubu, cena jego usługi powinny być negocjowane z góry. Na przykład, jeden organizator zaprasza wszystkich zainteresowanych złożyć wniosek elektroniczny, który powinien zawierać następujące dane:

 • imię i nazwisko;
 • przewidywany termin na wesele;
 • numer telefonu kontaktowego.

Innym wiodącym na ślub w Moskwie (komentarze o niej można znaleźć w naszym artykule), wręcz przeciwnie, od razu zwraca uwagę na wartość swoich usług. Na podstawie jego cenniku, cena leczenia będzie kosztował go 3000 rubli za godzinę. Cena ta obejmuje usługi takie jak:

 • przygotowanie i prowadzenie wesela imprezy;
 • organizacja wystaw i konkursów;
 • pomoc w doborze muzyków i artystów (jeśli to konieczne).

Koszt prac Olega Korobova, na przykład razem z DJ i przyniósł je z profesjonalnym nagłośnieniem będzie kosztować od 20.000 rubli za dobę.

Co decyduje kosztów usług Toastmasters?

Wszystkie usługi są wiodącym na ślub mają tzw wartość bazowa, która może być różna w kierunku zwiększania go w zależności od stopnia pilności, złożoności pracy, czas i datę obchodów. Ponadto, wiele zależy od skali ceremonii, liczbę osób oraz usług dodatkowych. Należą do pracy fotografa, iluzjonistów, aktorów, artystów cyrkowych zatrudniania i akrobatów. Innymi słowy, wszystko zależy od ilości osób biorących udział w weselu.

Cena usług dodatkowych w odniesieniu do prywatnego przedsiębiorcy

Muszę Toastmaster na weselu? Ale jeden wiodący nie pomoże spraw. Więc trzeba zapłacić za zaangażowanie innych specjalistów. Na przykład, fotograf usługi będzie kosztować w przedziale 2-4000 rubli. kosztów wynajmu muzyków będzie zależała od liczby pracowników i ich popularności. Na przykład, usługi kavergruppy tylko jedno wesele kosztuje 10.000 rubli. Gra saksofonista – od 5000 rubli.

Ile wezwanie do zespołów muzycznych i aktorskich?

W odniesieniu do zespołów muzycznych wszystko zależy od czasu i liczby uczestników. Na przykład, taniec brzucha w wykonaniu jednego tancerza będzie kosztować 2500 rubli. Ceny usług show-baletu – w zakresie 10-17000 rubli. taniec para z dwóch przedstawicieli show-baletu – od 2500 rubli za spalinach pokojowej. Jeśli zdecydujesz się uporać się z profesjonalnej inscenizacji tańca weselnego, usługi doświadczonego choreografa będzie kosztować 1500 rubli lub więcej w jednej próbie.

Ile są usługi artystów?

Jeżeli jesteś zainteresowany nie tylko czołowych, wesela, konkursach i innych spraw organizacyjnych, ale również chcesz zaprosić profesjonalnych artystów, to powinieneś znać przybliżone ceny za swoje usługi. Na przykład, butelki żonglerka i koktajle przez barmanów rozpoczyna się od 7-8000 rubli. Piękny latający baniek mydlanych w wykonaniu aktorów – od 5-6000 rubli. Laser show będzie kosztować 3000 rubli lub więcej. Usługi lalki-gigantów – od 3000 rubli, a maga chętnie wykazać wam ich przebiegłe sztuczki tylko 7-10000 rubli.

Należy skontaktować się z agencją ślubną?

Zainteresowane wesela, didżeje, prezenterzy show-baletu oraz muzyków? Wtedy ma to sens, aby przejść bezpośrednio do agencji ślubnej. Co to daje? Natomiast odnosząc się do wiodących prywatnych i muzyków, pracy albo w parach lub małych biurach, przedstawicieli agencji współpracujących z dziesiątek lub setek takich specjalistów.

Na przykład, cennik jednej agencji Moskwie prezentuje ponad czterdzieści różnych z innym czołowym aktorem i umiejętności organizacyjnych, a także mają możliwość zarezerwowania DJ na żywo wokale, artystów cyrkowych, wyczyn, a cały program pokazu.

Wyboru można dokonać w czołówce drugiej profesjonalnej agencji ślubnych w stolicy, w której można zamówić usługi:

 • Tamada lub ołowiu;
 • fotograf i kamerzysta;
 • DJ-e;
 • ekspertem w fire-show.

I każdy ma szansę, jeśli chcesz skorzystać z wynajmu piękną sierść, artystów, książki, muzyka na żywo, a nawet komiks medale i dyplomy dla zawodów.

W Petersburgu, można odnieść się do wielu organizacji, które świadczą usługi weselne pod klucz. W jednej z tych firm można znaleźć ponad 20 różnych liderów, różne i podejścia, a także aktorskie i mówienia.

Ile z usług agencji?

Na przykład, jesteś zainteresowany prowadzi do ślubu Petersburgu i postanowiliśmy odwołać się do przedstawicieli organizacji ślubu. Co należy oczekiwać od tego leczenia? powinno się wziąć pod uwagę, że cena z wiodących firm prywatnych, a to będzie nieco inna. Fakt, że taka agencja jest już zainstalowany cenę wywoławczą, która obejmuje procent, że każdy do współpracy ze specjalistą płaci ekstra.

Więc kiedy wynajęcie DJ Toastmasters cena bez jego usług agencja rozpocznie się od 10-15000 rubli. Z udziałem człowieka i czołowy DJ i wzrostu cen do 17-20000 rubli. Jeśli zatrudnić tylko dwóch ludzi (Master i DJ), koszt ich usług będzie kosztować od 23-25000 rubli. W tym przypadku wyżej wymienionych kosztów opiera się na sześć godzin prowadzenia pojazdów oraz DJ, a także dostawę profesjonalnego sprzętu dla profesjonalistów samochodu.

Plusy odnoszą się do agencji

Główną zaletą profesjonalnych agencji leczenia jest to, że masz możliwość nie tylko wyboru podoba Ci się Toastmaster też muzyka, ale nawet określić ich płeć i wiek. W tym przypadku dostaniesz indywidualny prowadzących do ślubu Petersburgu zgodnie z własnymi wymaganiami.

I, oczywiście, większość firm jest bardzo wrażliwy na swoją reputację i większość wszystkich czołowych kandydatów do roli muzyka lub są wybrane z wielką starannością.

Czy to możliwe, aby zaprosić gwiazdę prowadzącą do ślubu?

Oczywiście, wszyscy nowożeńcy różne możliwości materialne i życzenia. Jednak wielu fanów zorganizować imponujące imprezy często korzystają z usług gwiazda prezenterów. Kto może zaprosić? Na przykład, masz szansę, aby zadzwonić na ich gwiazdy ślub z serialu, innych przedstawicieli rosyjskiego show-biznesu.

Zamówienie usługi wiodące gwiazdy może być, na przykład, kontaktując się z wyspecjalizowanych agencji i innych firm.

Ile będzie zatrudnianie takich pracowników?

Koszt takich usług gwiazd krajowych i zagranicznych showbiznesie będzie kosztować 100.000 do 250.000 rubli. Ponadto takie przedstawienie nie trwa dłużej niż 1-4 godzin i zależy od poziomu popularność gwiazdy gości, a także jego wykorzystanie.

Jak zaoszczędzić pieniądze przy zatrudnianiu prowadzi do ślubu?

Jednak nie wszyscy mają możliwość zatrudnić nowożeńcy tak drogie, nawet jeśli wiodących ulubionej gwiazdy. Tak co mówić, a wiele usług są zwykle organizatorzy nie może sobie pozwolić. W tym przypadku, zawsze można uciec się do zapisania reżimu. Jak to zrobić?

Więc, najprostszym przykładem zaoszczędzić na usługach Toastmasters – napisać własny skrypt do ślubu dla ołowiu lub można utworzyć tylko tekst lub mowę otwarcia dla niego. Ponadto, nie można zaprosić aktorów, aby zmniejszyć liczbę muzyków i generalnie uciekać się do zatrudniania minimalnej liczby osób.

Co powinno być zawarte w skrypcie na ślub?

Załóżmy, że użytkownik zdecyduje się zaoszczędzić trochę pieniędzy i napisać własną wersję planu ślubu. Co powinno być zawarte w skrypcie na ślub dla ołowiu? Przede wszystkim musi on opisuje na priorytetowej liście. Ułatwi to zadanie Toastmasters i pozwolić mu działać konsekwentnie. Proponujemy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 • spotkanie młodych uroczyście;
 • znajomość z gośćmi i ich wyników;
 • czynna prezentów i gratulacje od gości;
 • Zaproszenie dla wszystkich gości na ucztę;
 • Słowo wstępne Toastmasters i pierwszym wypełnieniem okularów ślubnych ;
 • pierwsze życzenie i tosty z rodzicami i początku uczty;
 • początek programu rozrywkowego, konkurencja dla nowożeńców i prezentacja pierwszych komiksów medali (na przykład może to być konkurencja dla najczulszych słów ulubione lub ukochany z jabłkiem i dopasowania);
 • Odpowiedz przez młodych i ich rodziców tosty;
 • pozdrowienia od młodych świadków honorowych;
 • Życzenia od dziadka i babki nowożeńcy;
 • taniec wesele jako mąż i żona;
 • buty kradzież narzeczonej;
 • Konkurencja z opcją zakupu buty dla świadków;
 • kradzież narzeczonej;
 • Konkurs dla młodych ludzi z obowiązkami rodzinnymi;
 • sukienka konkurs lub zbierać w szkole przyszłego dziecka (potrzeba różne rzeczy i duże lalki KLG dla niego);
 • panna młoda rzuca bukiet;
 • początek programu ogólnego tanecznej;
 • Pieśni i tańca konkursy ;
 • dmuchanie świeczki i cięcia tort weselny;
 • fajerwerki, fajerwerki (opcjonalne).

Jak napisać tekst do Toastmasters?

Oto przykład z uwagach dotyczących Toastmaster: „Drodzy nowożeńcy i goście zebrali się tutaj! Z wielką przyjemnością gratulujemy ślubu. Żałuję, że twoje życie razem stało się tak jasne i oczywiste, jak ten wspaniały dzień. "

Co brać pod uwagę przy pisaniu na Toastmasters?

Przy sporządzaniu tekstu dla organizatora następujące kluczowe punkty należy uznać:

 • motyw ślubu ;
 • podczas obchodów;
 • wyznaczonego czasu dla niego;
 • implikacja lub wysłać (np słów w tekście może mieć wydźwięk humorystyczny, przenośny lub głębsze filozoficzne znaczeniu);
 • częstotliwość sprawozdań (.. czyli ile razy podczas przyjmującego ślubu powiedzieliby);
 • rodzaj mowy (wprowadzenie wprowadzające końcowe).

Idealnie, wiodący tekst na ślubie, został utworzony, fundacja będzie pierwszym w swoim przyszłym życiu razem.

W skrócie, jeśli zdecydujesz się zatrudnić profesjonalnego moderatora, radzimy zwrócić uwagę na jego reputacji, listę usług do nich, a także porównać ceny z innymi kolegami w zawodzie.