746 Shares 1149 views

Lek „Memoplant”. instrukcja

Lek „Memoplant” jest pochodzenia roślinnego. Substancja czynna – Ginkgo biloba pozostawia suchej.


Pomimo faktu, że mechanizm działania leku nie jest do końca poznany, wielu ekspertów potwierdzają skuteczność leku w upośledzeniem procesów psychicznych. Jednak okazało się, że aktywny składnik znacznie zwiększa odporność na niedotlenienie tkanek, hamuje rozwój i przyspiesza odzyskiwanie obrzęk mózgu związany z urazem lub zatrucia. Substancja czynna zmniejszenie obrzęku siatkówki, do oczu zmniejsza uszkodzenia powłoki rogowej uniemożliwia zmniejszenie związanych z wiekiem zawartości alfa-2-adrenergicznego receptory M-cholinergiczne, co zwiększa zużycie choliny w hipokampie.

Medycyna „Memoplant” pomaga poprawić pamięć, zaburzenia równowagi kompensacji. Lek zwiększa reologiczne (jakościowo) właściwości krwi, poprawy mikrokrążenia, zwiększenie przepływu krwi. Środki neutralizuje rodniki kwasowe, posiada działanie neuroochronne.

Lek „Memoplant” instrukcji zaleca w objawowym leczeniu otępienia naczyniowego (altsgemerovskogo typu), powikłaną depresji, zaburzeń pamięci i koncentracji, szum w uszach, ból głowy, zawroty głowy. Leki przepisywane w przypadku naruszenia w tętniczego krążenia obwodowego, wywołując ból kończyn, parestezje, chromanie przestankowe, skurcze. Medycyna „Memoplant” Podręcznik zaleca, zawroty głowy, szum w uszach naczyniowych i inwolucyjnej natury.

Aby wyeliminować te objawy demencji są zwykle przepisywany na jedną lub dwie tabletki trzy razy dziennie. W zaburzeniach krążenia obwodowego tętniczego wyznaczyć trzy tabletki lub dwie tabletki dwa razy dziennie.

Lek „Memoplant Forte” w pierwszym przypadku powoływania tabletka trzy razy dziennie, w drugim – na tabletki dwa razy dziennie.

Lek jest połykać w całości. Tabletek nie należy zmiękczającym. Podjąć, niezależnie od posiłków.

Demencja wziąć lekarstwo „Memoplant” instrukcja zaleca co najmniej osiem tygodni. Po trzech miesiącach, należy ocenić potrzebę i wykonalność późniejszej terapii.

Kiedy łamanie krążenia obwodowego w leku biorąc co najmniej sześć tygodni.

Jak pokazuje praktyka, z szumem w uszach i zawroty głowy w ciągu sześciu do ośmiu tygodni leczenia, jest mało prawdopodobne, późniejsza poprawa.

Lek „Memoplant” instrukcje użytkowania nie pozwalają na powołanie pacjentów, którzy nie osiągnęli wieku dwunastu lat (ze względu na brak doświadczenia klinicznego w sprawie wykorzystywania dzieci), a także indywidualnej nadwrażliwości.

Jak pokazano w praktyce medycznej, niepożądane podczas przyjmowania leku obserwowanego w rzadkich przypadkach. Działania niepożądane leków z wykorzystaniem instrukcji „Memoplant” są zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego, ból, swędzenie, zaczerwienienie, obrzęk i innych reakcji alergicznych skóry. Czas trwania terapii lekami może przyczynić się do krwawienia. Jednak bezpośredni związek one wynikać ze stosowania leków nie zostało ustalone.

Ze względu na brak doświadczenia klinicznego w stosowaniu leku w okresie ciąży i laktacji, podczas podawania leku w tych okresach lekarz powinien ocenić stosunek potencjalnego ryzyka dla płodu i prawdopodobnych korzyści dla matki. Nie określono, czy składniki ekstraktu mogą zostać przydzielone do mleka kobiecego.

Przypadki przedawkowania narkotyków w praktyce nie są opisane.

Przed użyciem produktu „Memoplant” trzeba skonsultować się z lekarzem.