296 Shares 9678 views

Przejrzyj Sandway Stepway. Opinie właściciela

Po uwolnieniu drugiej generacji popularnego sedana Renault Logan, podobne zmiany miały wpływ na resztę Renault lineup. Bohaterem tego artykułu będzie soplatformny z nowym trzynastym modelem Forda Logana, a raczej jego podniesiona nad ziemią wersja Sandero Stepway, a recenzje są pozytywne.


Ten nowy hatchback, stworzony przez projektantów Renault, pasuje znacznie bardziej niż dotychczas. Dzięki krótkiej i wysokiej pozycji nad ciałem dróg, Stepway wygląda bardzo pochopnie. Szczerze mówiąc, uznanie go za budżet Logan na pierwszy rzut oka jest bardzo trudne: piękne duże reflektory, ogromny diament na nowej kraty, chromowane światła przeciwmgielne, repeatery wskaźników kolei w lustrach. Ogólnie rzecz biorąc, projekt Sandero jest warty droższych samochodów. Wysoki prześwit, duże koła i łuki ekspandery, chociaż nie tworzą samochodu terenowego z firmy Renault Sandero Stepway, ale pozwalają na to, aby był na równi z droższymi pseudokultami w oparciu o hatchbaki klasy B. O Sandero Stepway opinie, jak wspomniano wcześniej, w zasadzie Pozytywne. I jeden z głównych powodów tego leży dokładnie w jego cenie. Faktem jest, że bardzo nieliczni producenci będą mogli zaoferować lepszy pakiet w linii budżetowej samochodów niż Renault.

Wnętrze jest całkowicie identyczne z Loganem: ten sam wygodny i regulowany wysokościowo kierownicę, urządzenia w chromowanych pierścieniach i dobra ogólna ergonomia. Jedyna różnica polega na zaprojektowaniu siedzeń tapicerskich z haftowanymi logo Stepway. Szeroka gama wyposażenia, dostępna od teraz dla rodziny Logan-Sandero, posiada skórzane koło kierownicy, radio z USB i MP3, klimatyzację, komputer pokładowy i inne dodatkowe funkcje. Droższa wersja Stepway + wyposażona jest w napęd elektryczny i podgrzewane lusterka, klimatyzację i system kontroli rejsów, a za dodatkową opłatą 15 tysięcy rubli każda wersja Sandero może być wyposażona w system multimedialny z kolorowym ekranem dotykowym i wbudowanymi mapami nawigacyjnymi. W tym samochodzie funkcja ta jest bardzo przydatna, ponieważ firma Sandero Stepway może dostarczyć swoich pasażerów do miejsc, gdzie wskazówki nawigacyjne będą szczególnie odpowiednie.

Pomimo mono-drive i zewnętrznej frivolity, zgodnie z normami jeep, samochód ten jest w stanie zaspokoić potrzeby off-road zdecydowana większość zwykłych kierowców. I tak, o opiniach Sandero Stepway na temat jazdy terenowej są dość pochlebne. Zwłaszcza właściciele zauważają praktyczność i niezawodność tego "Francuzka". Ogromny dla tego typu luzu pojazdu w odległości 197 mm i krótkich zwisów zapewniają doskonałą geometryczną drożność. Logan bardzo szybko rozpoznał zawieszenie i stał się jeszcze bardziej energochłonny. Dzięki temu Sandero Stepway radzi sobie z dynamicznym ruchem pasażerów na starterach o nierównym terenie i głębokich otworach. Tak więc łatwo można się obejść z rodziną lub firmą z naturą. Ale nadal rodzimym elementem tego samochodu jest miasto ze wszystkimi niespodziankami i wadami. Aby jechać po korku na złamanej alei – proszę, wspinaj się po wyższej krawędzi – nie ma problemu. Jednocześnie Steppe ma skromne wymiary, co ułatwia manewrowanie w ciasnych ulicach miejskich.

Silnik jest identyczny z Loganem, z wyjątkiem tego, że nie ma podstawowej jednostki o pojemności 1,2 litra. 1.6-litrowe cztery doskonale współistnieją z 5-biegową mechaniką i zapewniają Sandero z całkiem przyzwoitą dynamiką. Alternatywnie oferujemy ekonomiczny 1,5-litrowy turbodiesel. Opinie Sandero Stepway są zbierane pozytywnie od kierowców, szczególnie dotyczących turbodiesla. A gospodarka i dobra moc tego samochodu nie płacą za koszt.

W przeciwieństwie do tamtejszego poprzednika, nowy Sandero Steppe jest nowoczesnym i naprawdę wielofunkcyjnym samochodem za rozsądną cenę, która wynosi od 15 do 20 tysięcy dolarów. Nie zapominaj o zaletach praktycznego pięciodrzwiowego korpusu. Objętość 320-litrowego bagażu wzrasta ponad 3 razy, kiedy składane są tylne fotele. Jednak większość z powyższych dotyczy nie tylko kroku pseudo-skrzyżowania, ale także prostszych i znacznie dostępnych wersjach Sandero. To jest to, Renault Sandero Stepway. Opinie właścicieli nie pozostawiają wątpliwości co do jego doskonałych właściwości.