753 Shares 7584 views

Przenośny ultradźwiękowy płuczki do oczyszczania twarzy: Użytkownik

Hardware czyszczenie osoba – procedura, która cieszy się większą popularnością wśród odwiedzających salonach kosmetycznych. Co więcej, to oczyszczanie odbywa się na profesjonalnym sprzęcie i ma wysoki koszt. W celu przeprowadzenia czyszczenia powierzchni w maszynie ultradźwiękowej w domu, a tym samym oszczędność czasu, urządzenie można kupić w specjalistycznych sklepach lub za pośrednictwem Internetu.


Co jest płuczka?

Jedno z najlepszych urządzeń do mycia twarzy jest profesjonalnym płuczki ultradźwiękowej. Jego stosowanie jest możliwe nie tylko w salonie piękności środowiska, ale również w domu. To oczyszczanie twarzy – to świetny sposób, aby pozbyć się nadmiaru skóry tłustości, porów brud i martwe cząstki skóry naskórka. W rzeczywistości, przenośne płuczki ultradźwiękowej – mały blok mający zdalnego sondę o łopatki metalu, który jest głównym elementem urządzenia. Poprzez ten artykuł przenoszone częstotliwości fal ultradźwiękowych drgań około 20 kHz. Takie impulsy są niewidoczne dla ludzkiego oka, ale dość zauważalne skóry twarzy.

świadectwo

Do przeprowadzenia takich procedur jak czyszczenie ultradźwiękowe osoby powinny być wskazania. W tym przypadku, płuczka ultradźwiękowa nie mogą korzystać ze wszystkich płci pięknej, ale o tym później. Zatem wskazanie na konieczność czyszczenia ultradźwiękowego.

Są to:

 • zwiększona porowatość skóry;
 • zmniejszone napięcie skóry i sprężystość skóry;
 • zaskórniki na twarzy;
 • wysypka, trądzik w spokojnej etapie;
 • Połączenie lub tłusta;
 • zanik skóry właściwej;
 • wysokim pocenie;
 • matowy kolor skóry na twarzy.

samodzielnie lub w połączeniu każdy objaw może być wskaźnikiem do niekwestionowanego konieczności oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków oczyszczające twarz.

Przeciwwskazania

Jak w przypadku każdego rodzaju zabiegów kosmetycznych, ultradźwiękowe Peeling ma szereg przeciwwskazań do stosowania. Nie zaleca się w obecności:

 • Procesy zapalne, w obliczu postaci ostrej;
 • chorób układu sercowo-naczyniowego;
 • w onkologii;
 • w trakcie ciąży;
 • neurologicznych nieprawidłowości zewnętrznych nerwowych.

Kiedy przeniesiono interwencje chirurgiczne na skórę twarzy może być pewien dyskomfort, ale dopuszcza się stosowanie płuczki.

Podstawowe mechanizmy ekspozycji USG

USG – jest niewidzialne wibracje fal, które są wykorzystywane w różnych dziedzinach działalności człowieka. I nie zatrzymać się na bok i kosmetologii. Takie drgania są przekazywane do emitera na powierzchni skóry, w tym przypadku stosuje się płuczki ultradźwiękowej. W przypadku jej stosowania w górnych warstwach skóry właściwej poddawane drganiom o wysokiej częstotliwości, które promują oddzielenie martwych zrogowaciałych komórek na powierzchni skóry, a następnie usunięcie różnych zanieczyszczeń, jak również wierzchnią warstwę istotnego działania. Niewielkie urządzenie mocy przenoszonej fali oscylacji nie może w żaden sposób zaszkodzić skórze.

peeling

Peeling – głębokie oczyszczanie powierzchni naskórka. Za pomocą ultradźwięków czyszczący powierzchnię jak łuszczenie urządzenie zbliża się do powierzchni skóry mini strumienie płynnego środka do obierania o wysokiej wydajności, aby wnikać w pory i usunąć zanieczyszczenia oprócz pozytywny wpływ na całkowitą pokrywy wyeliminowanie nadmiaru łoju i martwych stratum komórek naskórka. Zabieg ten głęboko oczyszcza i jednocześnie odżywia skórę w tlen.

mikromasaż

Oprócz czyszczenia, skóra wymaga zwiększenia krążenia krwi, co przyczyni się do szybkiego powrotu do zdrowia dla drobnych urazów. Mikro-masaż – Kolejny zabieg, który można wykonać w domu z przenośnego płuczce ultradźwiękowej.
Istnieje kilka rodzajów wpływem mikro-masaż:

 • Mechaniczne. Fale te wpływają na przekazywanie drgań poprzez nieznaczne warstwy płynu, żelu lub w inny sposób wcześniej przyłożonego do skóry. Proces odbywa się głęboko mikromasażu tkanek twarzy, pobudzanie regeneracji komórek, do oczyszczania skóry i poprawia elastyczność skóry tkanki łącznej.
 • Masaż wspomaga rozpad włókien kolagenowych, które z kolei mają pozytywny wpływ na skórę i czynią ją bardziej elastyczną.
 • oddziaływanie termiczne przetwarza się energię akustyczną do ogrzewania tkanek, co poprawia krążenie i przyspieszać reakcje biochemiczne, aktywują procesy redoks tworzy serotoniny i inne aktywne substancje biologiczne zmienia pH skóry, promuje syntezę kolagenu i elastyny.
 • Efekt bakteriobójczy. Ultradźwięki sprzyja rozwojowi limfy, która rozciąga się cennych substancji w komórkach skóry.
 • Fonoforeza – nasilenie leków pod wpływem drgań ultradźwiękowych komórek skóry pokrytych urządzeń medycznych. Zatem lek przenika do głębszych warstw skóry właściwej, dłużej działają na skórę i zredukować ilość skutków ubocznych.
 • rodzaj impulsu mikromasaż zapewnia wysoką drenaż limfatyczny i podnoszenia efekt.

Jak wybrać płuczkę?

W celu podjęcia decyzji, jak wybrać płuczki ultradźwiękowej, wykonaj poniższe zalecenia. Jeśli nie są one brane pod uwagę, że jest to możliwe, aby szybko zrezygnować z instrumentu ultradźwiękowego płuczki kupienie. Przewodnik zawiera wszystkie informacje potrzebne, więc powinno się na nią patrzeć. Należy zwrócić szczególną uwagę należy na następujące dane:

 1. Producent. Wybierz towary mogą być od znanych producentów, ale kupując płuczka ultradźwiękowa rosyjsko-wykonane, można uzyskać wysokiej jakości model, a jednocześnie dobry strzał.
 2. Bezpieczeństwo. Urządzenie musi być zgodne ze wszystkimi przepisami i normami jakości, być przyjazne dla środowiska, a więc bezpieczne.
 3. Konstrukcja i wyposażenie. Wyboru najlepszego modelu, który jest wykonany z baz zbędne szczegóły, łatwe w użyciu.
 4. Wymiary. Mała i lekka jednostka jest najlepszym wyborem do użytku domowego.
 5. Moc. Im wyższy wynik, tym lepsza jest płuczka ultradźwiękowa będzie spełniać wszystkie swoje zadania. Niewątpliwą zaletą urządzenia będzie mieć wiele prędkości, które pozwalają na czyszczenie różnym natężeniu.

W celu uzyskania urządzenie wielofunkcyjne, należy kupić przenośny profesjonalny płuczki ultradźwiękowej. Z tego modelu jest to możliwe, aby skutecznie przeprowadzić czyszczenie, jonizację, pilingovat skórę i ich tonację. To daje możliwość otrzymania prawie wszystkie zabiegi kosmetyczne, takie jak salonie w domu.

Cena sprzętu do profesjonalnego czyszczenia powierzchni dobrej jakości, są na ogół wysokie. Więc nie starają się kupić tani płuczki ultradźwiękowej. Optymalne byłoby średniej cenie maszyny. Przestrzeganie tych niuansów, można wybrać maszynę czyszczącą jakości do peelingu twarzy w przystępnej cenie i przeprowadzenie leczenia salon w domu.

Jak przeprowadzić sesji ultradźwiękowego czyszczenia osobę?

Zabiegi kosmetyczne wykonywane przy użyciu fal ultradźwiękowych zwykle nie wymagają specjalnego przygotowania. Ale jeśli do tej pory takie działania ze skórą nie został jeszcze raz, trzeba nauczyć się podstawowych kroków.

 • Oczyszczająca. Wstępnie oczyścić skórę z dostępnych kosmetyków, jak również zastosować łagodny peeling w celu usunięcia oczywistych zanieczyszczeń skóry właściwej.
 • Proces parowania jest wymagane przed ultradźwiękowego czyszczenia i prowadzenia łagodny masaż powinien być, aby przygotować skórę na działanie fal.
 • Podczas stosowania specjalnych urządzeń do oczyszczania kremy, płyny lub żele, które nasilają działanie ultradźwięków. Oczyszczanie zakończenie sesji muszą być stosowane na skórę krem odżywczy, wstępnie nasączone twarz wilgotną ściereczką i wytrzeć do sucha.

W zależności od stanu skóry, raz na tydzień lub nawet miesiąc, można użyć płuczki ultradźwiękowej w domu. Liczba kosmetologów dostarczyć wskazówek na temat tego, co jest często korzystać z urządzenia nie jest konieczne, ponieważ taka manipulacja może spowodować uszkodzenie skóry. Jedna procedura nie powinna trwać dłużej niż 15 minut, z przerwą co 5 minut.

Tylko leczenie salon czy istnieje alternatywa?

Użyj ultrasonografu może być nie tylko w kabinie. W specjalistycznym badaniu taka procedura jest przeprowadzana przez profesjonalnych kosmetologów dotyczących poszczególnych programów, ale koszt takich usług jest imponująca. Poprzez zakup profesjonalnego urządzenia, można wykonać wszelkie manipulacje w domu, ale najpierw należy skonsultować się ze specjalistą.

Jeśli problemy skórne są dość poważne, konieczne jest przeprowadzenie wstępnego testu wrażliwości, ponieważ nawet najlepszy płuczka ultradźwiękowa nie gwarantuje bezpieczne stosowanie na skórę problemu.

W każdym przypadku, zastosowanie ultradźwięków do czyszczenia skóry właściwej to świetny sposób, aby pozbyć się wielu problemów ze skórą i poprawić swoją kondycję.