597 Shares 6269 views

zupa baranina: przepis można myśleć o każdy

Stało się to w naszym kraju, że wielu mieszkańców Rosji uważają, że baranka – nie bardzo smaczne mięso. Rzeczywiście, schłodzony jagnięcina staje się szorstki i nieprzyjemny jej tłuszczu kije do warg. Ale jak pyszne dania z jagnięciny, po prostu zdjąć z ognia!

Nawet sceptycy przyznają, że obfite, aromatyczne zupy kharcho, shulyum Lamb – dania bardzo pikantne. Ale istnieje wiele innych receptur, w którym jagnię zajmuje poczesne miejsce.

Wioska zupa jagnięcina. przepis 1

Przygotowuje bardzo proste. Po pierwsze, średniej wielkości wycięte kawałki jagnięciny, najlepiej na żebra. Mięso jest gotowane aż prawie ugotowane. Następnie dodać bulion Pieczone warzywa: cebula, marchew, biały korzeń, słodkiej papryki. Po około 15 minutach rozprzestrzeniać ziemniaki, a kiedy jest gotowy, zupa solone, przyprawione czosnkiem, przyprawione ziołami. Z baranka dobrze z kolendry, pietruszki, koper, seler. Okazuje się bardzo proste, ale bogate zupa z jagnięciny, przepis , którego przygotowanie zostaną opanowane przez nawet najmłodszego gospodyni.

Generalnie w bulionie baranina zupy, można dodać ryż, makaron, kluski domowej roboty, jęczmień perłowy. Powinien pokazać tylko trochę wyobraźni, aby stworzyć swój własny, projektant, fantastyczna zupa z jagnięciny, przepis z których będzie należeć tylko do ciebie.

Zupa Lamb z grochu. przepis 2

Jej wytwarzania młodych mięsa, pocięte na kawałki około 30 gram, bardzo palonej, a dopiero potem zaparzenia. Gdy mięso jest prawie gotowy, wlać bulionu nasączone wieczorem z grochu i gotować przez 40 minut w pożywce jest prawie gotowy dodatek smażone na tłuszczu pozostałego z mięsa, cebulę, ziemniaki, a następnie pocięte na duże kawałki. Pod koniec gotowania dodać świeże zioła: koperek, pietruszka. Przepis jest bardzo proste, ale z uwagi na fakt, że mięso i grochu gotowanego stosunkowo długi Wytwarzanie prowadzi wystarczającą ilość czasu.

Nasza kuchnia to kolejny produkt, który wielu gospodyń domowych rzadko używany do gotowania. To ciecierzycy lub fasoli garbanzo. Posiada delikatny smak i wartość odżywczą, ciecierzyca idealnie wtapia się baranek.

jagnięcina zupa z ciecierzycy. przepis 3

Na jego ciecierzyca preparatem zalecanym moczenie przez około 12 godzin.

Plastrach jagnięcina, oczyszczone z folii i tłuszczu, wlać zimnej wody i gotować przez pół godziny. W tym czasie, pokroić i podsmażyć marchew, cebula, seler, papryka. Po upływie pół godziny, w garnku z mięsa rozprzestrzeniania ciecierzyca ugotować samej ilości, a następnie dodanie warzyw smażona, usuwa się źródło ciepła do dołu. 10 minut przed końcem gotowania zupy dodano gorący pieprz, kminek, sezamowy puree. Fani mogą dodać gotową mieszankę chmiel-suneli. Gotować przez 10 minut, usunąć z ciepła i dają napar około jednej czwartej godziny.

jagnięcina zupa z fasoli wytwarzania.

Jest jeszcze jedna pyszne zupy jagnięcina. Przepis jest prosty, ale nazwa jest powszechnie znana – shulyum. Gotować może być w domu, ale to najlepiej zrobić to w kraju, gdy zamiast pieca gazowego – ogień, a zamiast pokładzie cięcia – powierzchni pniu drzewa.

Shulyum jagnięcina. przepis 4

Tnie się na duże kawałki jagnięciny z kością przez długi czas gotowania na małym ogniu w grubościennej pojemnika. Wtedy, gdy mięso będzie miękkie, dodać bulion zielone belki. Odpowiednie kolendry, koper, pietruszka. Na 10 minut przed końcem soli bulionu dodano sporo papryki, goździki czosnku. Po 10 minutach rozprzestrzenianie mięso na półmisku, udekorować świeżymi ziołami i warzywami. Usuwa się z bulionu czosnku i zioła, a następnie wlewa się ją do kubków. Shulyum – zupa baranina, który przemywa się w dół z gotowanego mięsa. Jej piękno jest to, że podczas chłodzenia mięsa może ponownie zanurzyć się w nim i podgrzewanie: shulyum tego będzie jeszcze smaczniejsze.