670 Shares 8131 views

Czym różni się od iPhone 4 4S iPhone – Porady na zakupy

Kupujący często zastanawiają się nad różnicą między iPhone 4 iPhone 4s, a to staje się szczególnie dotkliwy, jeśli weźmie się pod uwagę ceny na tych modelach. Rzeczywiście, od czasu wydania iPhone 5, nowy telefon, cena od starszej wersji znacznie spadła, i model 4 jest nieco mniej niż 4s. I co wybrać?

Jeśli próbujesz dowiedzieć się, co wygląda inaczej z iPhone 4, 4S, w pierwszej kolejności wskazuje, że później modelka nadal wersję iPhone 4s. Różnice były skoncentrowane w „wypychania” telefonu. Co najmniej dwóch-krotny wzrost mocy przetwarzania w później dual-core, który pozwala obsługiwać telefon obraz pliki znacznie szybciej i lepiej. W rzeczywistości, to było po model 4S stał można mówić o poważnej konkurencji, nawet z najnowszych telefonów opartych na Androidzie.

W związku z tymi zmianami, możliwe jest ustanowienie bardziej potężnego aparatu: Rozdzielczość jest teraz osiągnął 8 megapikseli, w porównaniu do telefonu 5 megapikseli w iPhone 4. Ponadto, producent przedstawił nową wersję dwóch anten, które ma na celu poprawę komunikacji w różnych kontekstach.

Zwiększona pojemność twardego dysku. Taka jest różnica między iPhone 4 iPhone 4s: możliwe jest teraz kupić model o pojemności 64 GB, i, oczywiście, były modele 16 i 32 GB, i będą kosztować mniej. Nie pozostało niezmienione i możliwości baterii. Teraz, gdy telefon zaczął pracować do 8 godzin w przypadku protokołu 3G i 9:00 – w trybie Wi-Fi.

Nie było opcji sterowania głosem, był nazywany Siri. Kolejną innowacją technologiczną można nazwać iCloud: jest to system, który pozwala synchronizować wszystkie e Funkcje urządzenia Mac i przechowywanie plików w repozytorium serwera. Ma to na celu zapewnienie, że w przypadku utraty danych można łatwo odzyskać. Użytkownicy tak zadowolony z tej opcji jest to, że kwestia tego, co różni się od iPhone 4, iPhone 4S, wielu pierwszy wspomniał iCloud.

Mówiąc o modyfikacji modelu, możemy przypomnieć kontrowersje, znacznie różni się od 3GS iPhone 3G. Dla tych, którzy lubią popisywać się nowe ubrania, rozczarowanie może być tak, że wiadomości, że telefon jest wizualnie niemal identyczny do tego samego nigdzie nie jest napisane, że jest to iPhone 4S, zamiast prekursora. Ogólnie rzecz biorąc, producenci po prostu wziął pod uwagę wszystkie wady modelu iPhone 4 i starał się je naprawić, jednocześnie czyniąc inne modyfikacje. Ma na celu poprawę wyglądu nie był, w zasadzie, więc opłaca się wziąć swój telefon jako ulepszona wersja poprzedniego modelu, ale nie jako samodzielna jednostka.

Jeśli zsumujemy różnicę między iPhone 4 iPhone 4s, to trzeba przyznać, że nowy telefon jest o wiele lepsza niż poprzednia we wszystkich aspektach. Stało się lepiej i wydajność, a aparat pojawiają się również ulepszenia oprogramowania.

Jeśli mówimy o tym, czy nie zmienić swój iPhone 4 na jego „brat”, należy wziąć pod uwagę wymagania, które użytkownik wprowadzi do telefonu. Aktualizacja oprogramowania i uwolnienie wniosku prowadzone są dla obu wersji są równie skuteczne, mowy, że stary model wkrótce przestanie być podawane, nie. Należy ocenić, czy jesteś zadowolony z szybkości telefonu, a także czy lepsze potrzeby przez aparat do sterowania głosem i. Jeśli nie korzystać z telefonu zgodnie z jego przeznaczeniem i nie oczekiwać od niego moc graficzną, może okazać się, należy zatrzymać się ze swoim starym mobilnych, a tym samym uniknąć niepotrzebnych wydatków.