349 Shares 8548 views

Lek „Fermatron”. instrukcja

Lek „Fermatron” jest stosowany w formie zastrzyków. Wprowadzenie odbywa się w przestrzeni maziowej stawów w osteochondroza. Ten Lepkosprężysta lek jest jednym procentowego roztworu soli sodowej kwasu hialuronowego (hialuronianu). Oznacza „Fermatron” – protezę (odpowiednik) z płynu maziowego.

Lek przeznaczony jest do wypełnienia gilauronana błony maziowej po urazie lub chorób zwyrodnieniowych w stawie. Mechanizm działania leków opiera się na właściwościach fizyko-chemicznych i środek biokompatybilność.

Oznacza „Fermatron” (Podręcznik zawiera taką informację) absorbuje bezpośrednie obciążenie stawów i aktów narkotyków jako smar (tłuszczów) w ramach obciążeń bocznych. Lek działa pobudzająco na komórki maziowe, lecz także chroni chrząstki, co zapobiega przenikaniu niszcząc jego cząsteczek i komórek.

Oznacza „Fermatron” wpływ na przyczyny rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawów. Leki przywraca ochronną i lepko-sprężyste właściwości płynu w stawach, zmniejsza stan zapalny umożliwia przywrócenie homeostazy w chrząstce, jak i stymuluje syntezę hialuronianu naturalnego. Lek skutecznie eliminuje sztywność i ból w kolanach i innych dużych błony maziowej stawów.

Wynik stabilny obserwuje się po czwartym podaniu leku. Stabilny efekt terapeutyczny utrzymuje się przez co najmniej sześć miesięcy od ostatniego zastrzyku.

Lek wytwarzany jest już przygotowana do wprowadzenia. Oznacza produkt w jednorazowej strzykawki wyposażonej w gumowy korek i wątku. Zapewnia to szczelne połączenie z igłą sprzęgającą i eliminuje wyciek leku po podaniu do jamy stawowej. Stosowanie leku w tej postaci zapobiega ponownemu zakażeniu w śródstawowej iniekcji.

W szeregu badań klinicznych mutagennego, alergicznym i toksyczne skutki leków zostały zidentyfikowane.

Ze względu na właściwości leku „Fermatron” instrukcja zaleca stosowanie wyeliminować sztywność i ból w kolanie i innych stawów na tle zmian pourazowych lub zwyrodnieniowych. Środki przedstawione na różnych etapach choroby zwyrodnieniowej stawów i po procedurach artroskopowymi.

Narkotyków dożylnych reżim „Fermatron” Podręcznik zaleca zainstalowanie zgodnie z nasileniem zmian pourazowych lub zwyrodnieniowych indywidualnie.

Podaje się w przestrzeni maziowej w stawach pacjentów. Odstęp pomiędzy zastrzykami, co do zasady, to tydzień. podawanie dostawowe powinien być specjalistą. Przed wstrzyknięciem miejsce wstrzyknięcia potraktowano środkiem antyseptycznym. Wysięk (jeżeli występuje) jest usuwana przed podaniem.

Zalecana dawka na iniekcję – dwa miligramy. Dla powstania stabilnego efektu konieczne jest, co do zasady, wprowadzenie czterech (przez wstrzyknięcie w tygodniu), jednak w praktyce klinicznej, mówi, że wynik po trzecim zastrzyku. Nie należy stosować więcej niż pięć zastrzyków za kurs.

Oznacza „Fermatron-Plus” instrukcja zaleca stosowanie 1-3 zastrzyków. Czas stosowania – 1-3 tygodni.

Oznacza „Fermatron” Instrukcja nie dopuszcza do stosowania w obecności zakażonych ran, chorób skóry, siniaki w miejscu wstrzyknięcia. Nie zaleca się leki na ostre zapalenie błony maziowej, w przypadku nadwrażliwości. Nie przepisać leki u dzieci.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa Stosowanie leku podczas ciąży i laktacji nie jest dostępna. W związku z tym, stosowanie leków jest dozwolone tylko na zalecenie lekarza.