420 Shares 1986 views

„Dorothy Perkins”: czy to zawsze stylowy!

„Dorothy Perkins” – jeden z najbardziej popularnych marek niedrogiej odzieży i obuwia w Wielkiej Brytanii. Podczas jego stuletnia historia jest to mały sklep wzrosła do producenta wielu marek, jest popularny na całym świecie. Dziś w banku, sześćset sklepów marki na całym świecie. kampanie reklamowe twarz są dobrze znanym modelu i aktorka. W tym roku 2015 firma rozpoczęła współpracę z sióstr Kardashian.


„Dorothy Perkins”: historia marki

Francja jest uważana za trendy z mody, USA – centrum innowacyjnych projektantów. I co może się pochwalić taką samą Old England w tej dziedzinie? To bardzo proste – jakość i niezrównana arystokratyczny połysk dać nowoczesna moda to moda angielski.

Brytania jest znana na całym świecie ze swoich sklepów multibrandowych niedrogie ubrania. Kup może być niemal w dowolnym miejscu na świecie, a nie wyjątkiem, a jedna z najstarszych marek w Wielkiej Brytanii – „Dorothy Perkins”.

W 1909 roku w Anglii, otworzył mały sklep HPNewman, zajmującej się sprzedażą bielizny i rajstop. Był przodek „Dorothy Perkins”. Firma była góra, tanim i bardzo wysokiej jakości bielizna musiała smakować prim Angielkę. Przez 1919, liczba sklepów wzrosła gwałtownie, w kraju było ponad kilkunastu biurach firmy. W tej samej sieci sprzedaży roku zdecydowaliśmy się zmienić nazwę „Dorothy Perkins”. Dlaczego nazwa właścicieli sklepów wybrali? Okazuje się, że tytuł jednej z odmian krzewów róży. Nic dziwnego, że wiele kolekcje odzież po prostu pokryte kwiatowymi nadrukami i haftami oraz niektórych modeli sukienek i spódnic naprawdę przypominają pełnowymiarową pąk róży.

W 2002 roku marka kupiony Filipp uśmiech, jest znakiem towarowym należącym do holdingu „Arcadia”.

Kolekcje

Dziś „Dorothy Perkins” produkuje nie tylko bieliznę i pończochy. Każdego roku stworzył kilka zbiorów. Producent produkuje odzież, buty, torebki i akcesoria. W kolekcji jesień-zimę zdobią oryginalne modele odzieży wierzchniej – płaszcze, kurtki, dół kurtki, parki.

Projektanci domu mody pozycjonować swoją kolekcję jako nowoczesna klasyka z „Dorothy Perkins”. Ubrania tej marki jest prawie powszechne, idąc ulicą można łatwo patrzeć na imprezę i patrzeć na nią po prostu uroczo.

odzież

Istnieje kilka trendów mody, który zarządza marką – to styl urzędu casual- przypadkowi i occasion- ubrania na specjalne okazje, które dziewczęta noszą rzadziej.

Wygodny klasyczny krój w połączeniu z miękkich tkanin teksturowanych i łatwego zaniedbania – to klucz do sukcesu odzieży „Dorothy Perkins”. Recenzje modeli tej marki tylko pozytywne. Po takie ubrania preferują tylko pewność siebie młodą kobietę 25 lat, którzy nie boją się nie wyglądać jak każdy inny.

Wiele kolekcje marki są ozdobione kwiatowymi nadrukami, co daje surowe klasyczne modele pewnej zabawy.

Obuwie, akcesoria

Ogromna popularność wśród fanów marki butów. Funkcje – wygodne buty i mieszanka aktualnych trendów mody. Kolekcje marki prezentowane różne modele samolotów i praktycznie nieważkości baletki na buty na szerokim obcasie buty. Niektóre modele są wysadzane kryształkami oraz wszelkiego rodzaju ozdób.

Akcesoria „Dorothy Perkins” skutecznie uzupełniać dowolny obraz. Producent produkuje stylowa torebka – sprzęgło, hobo, hendbegi, plecaki, crossbody. Biżuteria marki jest jak dzieło sztuki – Delikatne bransoletki i pierścionki, naszyjniki i kolczyki w formie kwiatów, motyli, gwiazdy i serca zawsze podkreślają indywidualność i dobry gust jego właściciela.