175 Shares 3756 views

Bezprzewodowe słuchawki z Niemiec – Sennheiser

Dziś żadne słuchawki nie może zrobić nic z współczesnego człowieka. Ich głównym celem – do słuchania muzyki. Dlatego muszą być one odróżnić jakość dźwięku, jest tani i wygodny, dzięki czemu można zabrać ze sobą wszędzie. I właśnie z powodu tych wymagań urodził serię bezprzewodowych słuchawek Sennheiser – od niemieckiego producenta.

Sposób transmisji sygnału

Muszę powiedzieć, że seria jest Sennheiser (słuchawki bezprzewodowe) zyskuje na popularności, ale ona ma wielką przyszłość. Przenieść urządzenie dla sygnału audio, w zależności od jego rodzaju, to odbywa się za pomocą fal radiowych lub przez Bluetooth technologii. Pierwsza metoda znacznie naprzód widzi jakość przesyłanego sygnału oraz zasięgu. Chodzi o to, że propagacja fal radiowych nie może zapobiec dowolny obiekt z gospodarstw domowych – mogą łatwo przenikać przez ściany betonowe, drewniane ścianki działowe, metalu. Dlatego też, po prostu nigdzie występować zakłócenia.

Z drugiej strony, bezprzewodowe słuchawki Sennheiser RS, wykorzystujące typ fali danych, mają bardzo wysoką cenę i stosunkowo dużych rozmiarach – na rynku jest zazwyczaj przedstawiane urządzeń profesjonalnych.

Gadżety, które wykorzystują technologię Bluetooth, nie może pochwalić się dużym promieniu działania. Są one przeznaczone do słuchania muzyki z telefonu w kieszeni. W tym scenariuszu, jakość dźwięku nie można się martwić. Jednocześnie, ich koszt jest znacznie mniejszy niż w urządzeniach fal radiowych.

złoty środek

Niemiecka firma dopiero zaczyna budować swoją produkcję w dziedzinie urządzeń mobilnych i wydała linię małych modeli. Spośród wszystkich przedstawicieli jest zapewnienie bezprzewodowego Sennheiser słuchawki 120, które są w zakresie od 110 do 140 przedstawiciela.

Teraz zauważamy ich stylowy wygląd i wygodny układ – pod trzy klocki z pianki otaczać wnętrza pałąk z tworzywa sztucznego, posiada dwie płyty stalowe, ładowania baterii. nauszniki zakończeniu Wiskoza, ciasno „owinięta” uszami, ale jednocześnie nie spowodować ich pot, nie ściskać lub pocierać skóry. Nie można zadowolić stosunek ceny i jakości dźwięku – dla wersji budżetu jakości dźwięku wyjście jest dość wysoki. Urządzenie Sennheiser – słuchawki bezprzewodowe – transmitowania sygnału w zakresie częstotliwości radiowych. W tym celu do laptopa, system stereo łączy nadajnik-base, który jest również ładowarka.

Wady słuchawkami bezprzewodowymi

Pierwszy tę wadę, że należy wymienić – to kłopotliwe podawanie. Główny korpus głośnika znajdują się regulatory głośności i tonu, który nie jest bardzo łatwo dostać się palcami. Ale jeśli przystosować się, problem ten jest prawie nie było. Drugą wadą – krótki zasięg. Producent deklaruje zasięg komunikacji 100-metrowy, w praktyce jakość sygnału zaczyna spadać już po 30 metrów, jeśli jesteś w pomieszczeniu.

Jak można zauważyć, minus stosunkowo niskiej jakości dźwięku, które wykazują Sennheiser (słuchawki bezprzewodowe) do urządzenia przewodowego. Wśród radia, będą one na pewno zajmują wiodącą pozycję.