854 Shares 1317 views

Najlepszy nawigator dla samochodu

Bardzo wiele gadżety elektroniczne stały się częścią naszej rzeczywistości, że nie wyobrażam sobie życia bez nich. Niektóre z nich – tylko zabawka zabawa, ale są takie, które zwiększają nasze możliwości, aby nasze życie bardziej wygodne i komfortowe.


Takie gadżety to GPS-Navigator. Urządzenie odbiera i przetwarza sygnał z satelitów GPS w celu określenia ich lokalizacji, a zatem lokalizację pojazdu. Urządzenie to tylko odbiera, ale nie wysyła sygnałów. Dokładne odczyty zawsze będzie zależeć od liczby satelitów dostępnych dla niego. Po zlokalizowaniu jej trasy cię do celów ruchu. Nawigacja GPS pozwalają przesyłać tylko te karty, które są zgodne z ich programów.

Dziś wielu producentów oferuje szeroką gamę przenośnych urządzeń pokładowych. Można powiedzieć, że całe ich morze. Pozostaje dowiedzieć się, jak do połowu w morzu jest naprawdę najlepszy nawigator. Ze względu na wygląd i funkcjonalność są tak podobne, że czasami jest to bardzo trudne do zrozumienia.

Zacznij aby wybrać najlepszy nawigator złego wyświetlaczu. Optymalna wielkość jest uważana za pięć cali. Urządzenie z większym wyświetlaczu warto kupować tylko jeśli masz zamiar używać go jako odtwarzacz wideo. Opcja ta ma znaczenie dla ludzi, którzy spędzają dużo czasu prowadzenia pojazdu. Rozdzielczość wyświetlacza wystarcza do stałego użytkowania 480×272 punktów, ale dla koneserów indywidualnych mają możliwość 800×480 pikseli.

Najlepszy GPS-nawigator musi mieć dobrą i szczegółową mapę. Ten wybór może mieć tylko nabywcy jako część głosu użytkownika na karcie „Progorod”, inna część – w „Navitel”, a nawigator Garmin i inne urządzenia główni producenci są ich karty.

Oprócz podstawowych funkcji technologicznych, istnieje szereg dodatkowych funkcji. Navigator mogą być włączone: Ciśnienie magnetyczne kompas, moduł GSM, funkcjonalność multimedialną i rejestratora.

Jak dowiedzieć się, czy powinna ona zawierać wszelkie najlepszą przeglądarkę? Obecność Bluetooth, GPRS lub Wi-Fi pozwoli na uzyskanie informacji o obecności korkach, jak również pozwala na korzystanie z urządzenia jako tabletu. Jeśli urządzenie posiada już system dźwięku, który może obsługiwać te funkcje, nie ma potrzeby przepłacać.

Najlepsza przeglądarka musi być nadziewane z najbardziej zaawansowanej platformy sprzętowej, w przybliżeniu taka sama jak SirfAtlas V lub MTC. Pożądane jest, aby to było 128 MB RAM, 16 GB karty pamięci. Jest to konieczne, jeśli urządzenie ma być wykorzystywane jako urządzenia multimedialnego.

Dać pierwszeństwo konkretnego producenta nie jest możliwe, ponieważ w zasadzie nawigator jakości i ich parametry techniczne są zbliżone do siebie. Tutaj wybór należy do kupującego i jego preferencjach.

P odvedem podsumować i określić, co jest najlepszą przeglądarką do użytku w samochodzie. To urządzenie z ekranem 5 cali i rozdzielczości 480×272 punktów. To pompuje dokładną mapę wskazując główne, drugorzędne, a nawet brud dróg. Przeglądarka musi mieć również dostęp do Internetu, gdy jest to konieczne. Pozwoli to uzyskać informacje o korkach. Urządzenie jest umieszczone na nowoczesnej platformie sprzętowej, co zwiększa jego możliwości, posiada dużą pamięć. Koszt Nawigacja GPS waha się od 2 tysięcy rubli (najprostszy) do 10 tysięcy rubli – z wbudowanym rejestratorem.