236 Shares 5624 views

Wieprzowe doniczki. Jak gotować?

Wszyscy wiemy, że mięso wieprzowe – pyszne i pożywne mięso. A co jest przydatne? Wieprzowina jest bogatym źródłem witaminy B12, żelaza i cynku. Dzięki wysokiej zawartości kwasu arachidonowego pomaga zwalczać objawy depresji i wspomaga odnowę komórek w organizmie. Mięso wieprzowe pomaga obniżyć poziom cholesterolu, wzmacnia kości i mięśnie, korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. To mięso zaleca się stosowanie matek karmiących piersią, ze względu na dużą zawartość białka.

Wieprzowina może być gotowane ogromną liczbę różnych potraw. Smażone, duszone, pieczone, i, oczywiście, wieprzowina w garnku! To wszystko, a my przygotujemy.

Wieprzowe doniczki z gryki

Polędwica wieprzowa funt pocięte na kostki, rozłożone równomiernie na trzy doniczki. Posiekać cebulę, a także dwa rozszerzony.

W każdym zbiorniku, aby umieścić trzy łyżki przemyto gryki, rzut na liściu lavrushki.

Wlać garnki bulionu przygotowane z pary kości. Umieścić w piekarniku przez godzinę, i może służyć.

Pieczone mięso wieprzowe w puli z warzyw

300 g świeżego wieprzowego do mycia i wytrzeć ściereczki, tnie się na kawałki o średnicy około trzech centymetrów.

Jedna cebula, marchew i jeden kilka ziemniaków skórki i pokroić w kostkę, a pół głowy od półkola kopru.

Dobrze podgrzany PAN umieścić krojone mięso i smażyć do skorupy około pięciu minut, po czym raspedelit wieprzowe w dwóch doniczkach. Istnieje również wysłać przygotowane warzywa.

Przygotować sos. Aby to zrobić, 200 g kwaśnej śmietany umieścić zgnieciony ząbek czosnku, pęczek koperku i trochę zielonej cebuli. Dodać sól, należy posypać ulubioną przyprawę. Zalać mięso z warzywami w sosie śmietanowym i wysłać je w piekarniku przez 50 minut.

Wieprzowina w garnku z sosem sojowym

Najpierw trzeba przygotować sos do mięsa. Weź szklankę majonezu w nią wlać pół szklanki sosu sojowego, dodać przyprawy: curry, pieprz lub jakiekolwiek inne do smaku, wymieszać.

Cięte mięso wieprzowe w kostkę, umieszczone w doniczkach mięsa umieszczać żadnych warzywa, ziemniaki mogą być użyte. Wszystko zalać sosem i gotować przez około godzinę.

Wieprzowina w doniczce w domu

Receptura jest cztero-pot. Znaku 700 gramów wieprzowiny tnie się na kawałki o średnicy aż do dwóch centymetrów. Równe akcji umieścić w doniczkach. Doprawić solą, przykryć przyprawy, można użyć prefabrykowanych typu „mięsa”.

Następna warstwa – cebula, pokroić na pół lub na cztery pierścienie pierścieni, wlać do mięsa. Następnie Świeże ziemniaki (kilogram), pocięte na kostki, wlać do doniczek sól. Około 150 gramów majonez wymieszany z czterech zmiażdżonych ząbków czosnku, rozprowadzić sos nad puli. Top obficie posypane tartym serem. Piekarnik danie przez około godzinę na średnim ogniu.

Wieprzowe w puli gruziƒsko

Pół kilogram świeżej wieprzowiny pokroić w kostkę, rozłożone równomiernie na trzy doniczki.

Cebule pokroić w pół pierścienie, dwa bakłażanem i pomidorem też kotlet pół pierścienie, zielona fasola – Kawałki około centymetra długości, wszystko wysłać w doniczkach na mięso. Stos warstw mięsa, ziemniaki, pomidory, bakłażan, cebula. Posypać świeżymi ziołami, solą, dodać jakieś przyprawy do smaku. W każdej miseczki wlać szklanki zwykłej wody, umieścić w kilku pieprzu. Pokrycie pokrywy pojemnika i przesyła je w piecu przez 45 minut w celu przygotowania.

Potrawy gotowane w glinianych doniczkach, zawsze wyłączaj soczyste i soczyste, a co najważniejsze – są przygotowane bez dodatku oleju roślinnego lub każda inna. Przed podaniem, nie trzeba przenieść zawartość do garnka potrawy wygląda o wiele bardziej atrakcyjne.