770 Shares 9709 views

Jak szybko podkręcić domu dupa, nie wprowadza maksymalny wysiłek?

Więc sobie sprawę, że twój wygląd przestał wydawać się sportem, a przechodząc przez mężczyzn przestał płacić należytej uwagi do ciebie? Chcesz wnieść swój tyłek w kształcie? Nie trzeba codziennie odwiedzić siłownię lub kupować drogiego sprzętu do ćwiczeń. Niesamowite wyniki można osiągnąć w domu. Tak, jak w domu szybko pompować w dupę? Przede wszystkim trzeba pozytywne nastawienie , a zasilanie do wyrobienia nawyku regularnych ćwiczeń. Cała reszta – trick.


Nagrzewania – cała głowa

Przed rozpoczęciem pracy należy zapłacić 20-minutowy trening. Jest możliwe, aby tańczyć. Pomoże to wypracować ruchy taneczne i dopingować się w górę. Nawiasem mówiąc, jest to zaskakujące, ale tych, którzy lubią tańczyć hip pop i zawsze w dobrej kondycji. Cóż, więcej o tym, jak szybko podkręcić tyłek w domu, to zostaną przedstawione poniżej.

na czworakach

Pierwszym ćwiczeniem dla ud i pośladków. Dostać się na czworakach. Tułów pochylony do przodu i skupić się na łokciach. huśtawki następcze lewej i prawej stopy na przemian. Aby uruchomić wystarczy zrobić trzy zestawy 20 huśtawki bez dotykania podłogi z twoich stóp. W trzecim podejściu, za każdym razem kończąc mahi, każda noga jest konieczne w celu opóźnienia w „górę” i rozciągnąć mięśnie, przyjmując go do 40. Następnie można powtórzyć to samo ćwiczenie z ruchów już bokiem (można zachować ugiętymi kolanami).

ćwiczenia leżącego

Aby odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób podkręcić tyłek szybko w domu, wykonaj następujące ćwiczenie. Połóż się na brzuchu i wyciągnij ręce wzdłuż ciała. Jednocześnie napinając pośladki somknite nogi i zacząć powoli wstrząsnąć je w górę iw dół. Stopy nie może dotknąć podłogi. Wykonaj te same trzy zestawy 20 biegunach. W „w górę” noga musi być ustalona na 20 sekund. Poza pompowania księży, to ćwiczenie wzmacnia dolną część pleców. Nadal chcesz wiedzieć jak podkręcić tyłek w domu? W tym przypadku może pomóc jedno ćwiczenie, które powinny być wykonane, leżąc na plecach. Rozcieńczyć stopy szerzej niż barki, podnieść je i zachować na wadze. W tym przypadku, prawa noga powinna być obrócona w lewo i w lewo – w prawo. Wykonaj trzy zestawy 15 razy. Wywieranie obciążenie dolne mięśnie brzucha, bioder i pośladków.

pożegnalne słowa

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jak szybko podkręcić domu ass, dać jeszcze jedną ćwiczenia. Jest to łatwiejsze do poprzednich, ale nie mniej skuteczne. Rozłożone nogi szerszy niż szerokość barków i wykonywać głębokie przysiady powolne. Znajomy ćwiczenia? Tak, ale trzeba wykonać w trzech setach, 20 przysiadów w 20 sekund.

wniosek

bóle mięśni – to dobry znak. A jeśli masz potreningowych tkanka mięśniowa zaczął boleć, nie należy zrezygnować i poczekać, aż to się skończy. Wszystkie szkolenia należy podchodzić w sposób regularny, i nie potrzebują do użalania się nad sobą. W przeciwnym razie wszystkie wysiłki do niczego pozytywnego nie doprowadzi. Teraz wiesz jak szybko podkręcić tyłek w domu. Chodzi o to tylko dla ciebie i tylko ty możesz wiedzieć, będziesz w stanie to zrobić, czy nie. Powodzenia w walce o pięknej figurze!