96 Shares 3801 views

Miód suflet „Peroni”: opis, opinie, cena

Większość produktów, które trafiają na półki z nowoczesnych sklepów, nie może pochwalić się naturalnym składzie. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do deserów. wzmacniacze smaku, zastępcze naturalne owoce i jagody, barwniki i aromaty – to wszystko, niestety, to było nieuniknione. Pozytywnie na tym tle, że nowy rozwój w świecie deserów – miód suflet „Peroni”, który jest produkowany w Rosji.


Opis produktu

Co to jest miód suflet „Peroni”? Recenzje Słodkie sugerować łagodny jednolitej konsystencji, jasny smak i aromat. Sklasyfikować produkt jest trochę problematyczny, ponieważ od wszystkich znanych deserów to bardziej jak suflet, ale jeśli chodzi o technologię, to nie jest suflet. A jednak, producent jest pozycjonowanie produktu w ten sposób.

I czy to nie robi żadnej różnicy? Najważniejszą rzeczą jest to, że miód suflet „Peroni” może powodować miłość na pierwszy kęs każdego, kto próbuje go po raz pierwszy.

asortyment

W rzeczywistości, desery „Peroni” ubito miodu, do którego dodawane są naturalne orzechy, jagody i owoce.

Najbardziej popularne produkty kolekcji:

  • „Lipa Amur” na podstawie lipowego miodu dalekowschodniej.
  • „Biała Bawełniana” Miód zebrany w stepy Kazachstanu.
  • „Z sosnowe”, „Cosmopolitan z żurawiną” – nazwa mówi sama za siebie.
  • „Miód” z naturalnymi orzechami.
  • odmiany owocowe: "Banan", "Strawberry Margarita", "Paradise z moreli", "Malinowy sorbet".

Ekskluzywne i bardzo piękne słoje 250 ml i 100 – godny zastawy stołowej, która przychodzi miodu suflet „Peroni”. Cena dla dużego słoika 550 rubli za mała – 100.

Kolekcja Julia Wysocki

Słynny miłośnik dobrego jedzenia nie pozostaje obojętny wobec tego deseru. Producent zaproponował współpracę Julia Wysocki, a spod jej pióra wyszło kilka nowych receptur, „Sycylijczyk Orange”, „Bourbon wanilia”, „wiedeńskie kawy”, „jabłko i cynamon.”

Znany lider przyznaje, że czerpie inspirację z jego podróży na całym świecie. Spotyka się z daniami z różnych narodów świata, interpretując swoje gusta inaczej. Med podmuch „Peroni” zbierania „podróży poślubnej” z Yulii Vysotskoy wytwarza się w słoiki po 250 ml. Koszt jednego deser – 650 rubli.

zestawy

Warto zwrócić uwagę na niezwykły design. Słoik z uchylnym wieczkiem typu flip-top i etykiety w stylu romantycznym – wszystko to wygląda elegancki i wyrafinowany. Konstrukcja widzialnego rocznika tonem. Słoik tego deseru mogą być wspaniałym prezentem dla małego łakomczuchów, przyszłych matek, pacjent odzyskiwania lub profesjonalnego sportowca.

Ale producent upadł jeden krok dalej i stworzył serię świetnych zestawów. Zebrali różne smaki deseru. Piękna tektury pozwala zorganizować słoiki zwarty i harmonijny. Najpopularniejsze zestawy: „Kochanie podróż”, „naturalna” i „Cocktail”. Jeden zestaw może składać się z innej liczby kształtek, od 3 do 12.

Zestaw kilku odmian miodu suflet „Peroni” – to wspaniały sposób, aby zadowolić kogoś bliskiego.